<< 6 el. WSMP 1980 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1981] [2 el. WSMP 1981 - Kielce >>


2-3.05.1981 Poznań - 1 eliminacja WSMP

Klasa 1:

1.

Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
2. Włodzimierz Krukowski FSM - Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
3. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
4. Zbigniew Kordek Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
5. Krzysztof Cieślewicz Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
6. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p
7. Wojciech Ryszewski Automobilklub Włocławski Polski Fiat 126p
8. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
9. Andrzej Stachurski Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p
10. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
11. Wojciech Cołoszyński SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p
12. Andrzej Proć Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
13. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p
14. Iwona Mianowska Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p
Wyścig ukończyło 14 zawodników.
 
Klasa 2:

1.

Włodzimierz Krukowski FSM - Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
2. Janusz Śpiączka Automobilklub Wielkopolski  
3. Lech Świątek Automobilklub Wielkopolski  
4. Jerzy Kurczyński Automobilklub Kielecki  
5. Michał Adamski Automobilklub Łódzki  
6. Adam Sowa Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
7. Piotr Kolasiński Automobilklub Wielkopolski  
8. Mariusz Pych Automobilklub Warszawski  
9. Andrzej Godula Automobilklub Krakowski  
 
Klasa 3:

1.

Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p
2. Jerzy Kozłowski Automobilklub Lubelski  
3. Ryszard Kozłowski Automobilklub Lubelski  
4. Leszek Nadolny Automobilklub Wielkopolski  
5. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński  
6. Aleksander Majerczak Automobilklub Wielkopolski  
7. Witold Szymczak Automobilklub Wielkopolski  
8. Stefan Knast Automobilklub Wielkopolski  
9. Włodzimierz Łyczywek Automobilklub Szczeciński  
10. Wojciech Czajkowski Automobilklub Szczeciński  
11. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
 
Klasa 6 (wyścig nie zaliczony do klasyfikacji WSMP):

1.

Edward Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p Akropol
2. Andrzej Kleina Automobilklub Wielkopolski  
3. Ryszard Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
Wyścig ukończyło 3 zawodników.
 
Klasa 7:

1.

Cezary Ruszkowski Automobilklub Warszawski  
2. Ryszard Kopczyk Automobilklub Wielkopolski  
3. Witold Nalewaj Automobilklub Szczeciński  
4. Andrzej Sumara Automobilklub Morski  
5. Karol Kubaczewski Automobilklub Wielkopolski  
6. Tomasz Osterloff Automobilklub Toruński  
7. Lech Wojciechowski Automobilklub Kaliski  
8. Jerzy Krotoski Automobilklub Wielkopolski  
9. Marek Oryński Automobilklub Krakowski  
10. Wojciech Golik Automobilklub Stalowa Wola  
 
Klasa 8:
1. Andrzej Szulc Automobilklub Morski  
2. Andrzej Hołowiej GAMK Budowlani Gdańsk MTX

3.

Jacek Szmidt Automobilklub Toruński  
4. Józef Kiełbania Automobilklub Radomski  
5. Lech Jaworowicz Automobilklub Warszawski  
6. Henryk Pineles Automobilklub Śląski  
7. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski  
8. Józef Gutmacher Automobilklub Śląski  
9. Piotr Lenartowicz Automobilklub Radomski  
10. Krzysztof Tkacz Automobilklub Śląski  
 
We wszystkich klasach wystartowało 136 zwodników.
 
Klasyfikacja zespołowa:
1. Automobilklub Wielkopolski 140 pkt.
2. Automobilklub Warszawski 127 pkt.
3. Automobilklub Kielecki 126 pkt.
4. Automobilklub Lubelski 125 pkt.
5. Automobilklub Szczeciński 115 pkt.
6. Automobilklub Morski   91 pkt.
7. Automobilklub Toruński   82 pkt.
8. Automobilklub Dolnośląski   77 pkt.
9. Autoklub Rzemieślnik Warszawa   73 pkt.

<< 6 el. WSMP 1980 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1981] [2 el. WSMP 1981 - Kielce >>