<< 4 el. WSMP 1978 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1978] [1 el. WSMP 1979 - Poznań >>


13-15.10.1978 Kielce - 5 eliminacja WSMP

Klasa 1:
1. Janusz Szerla OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
2. Jerzy Dyszy Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
3. Jerzy Banach Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
4. Andrzej Lubiak OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
5. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
6. Włodzimierz Pawluczuk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
7. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p
8. Marek Krzemień Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
9. Marek Frankowicz Automobilklub Morski Polski Fiat 126p
10. Stanisław Skrzynecki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
11. Eugeniusz Zarzycki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
12. Jacek Ballaun Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
13. Artur Skwarzyński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
14. Andrzej Proć Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
15. Stefan Banaszak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
16. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
17. Zbigniew Poniewski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
18. Adam Piskozub Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p
19. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
20. Andrzej Maresch Automobilklub Gorzowski Polski Fiat 126p
21. Mirosław Jakóbiak Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
22. Tomasz Korewa Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
23. Jarosław Misiewicz Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p
24. Krzysztof Moszczyński SKM Warszawa Polski Fiat 126p
25. Bogumił Żelaziński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
26. Bogumił Baranowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
27. Tytus Tuszyński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
28. Adam Michalski SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p
29. Andrzej Górniak Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
30. Sławomir Głowacz Automobilklub Gorzowski Polski Fiat 126p
 
Klasa 2:
1. Zdzisław Kałuża Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
2. Andrzej Lubiak OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
3. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
4. Wiesław Cygan Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
5. Janusz Szerla OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p
6. Jerzy Dyszy Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
7. Zbigniew Maliński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
8. Jerzy Banach Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
9. Włodzimierz Pawluczuk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
10. Stanisław Skrzynecki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
11. Marek Krzemień Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
12. Krzysztof Bigałowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p
13. Andrzej Proć Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
14. Mirosław Jakóbiak Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
15. Marek Sechman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
16. Andrzej Maresch Automobilklub Gorzowski Polski Fiat 126p
17. Artur Skwarzyński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
18. Wojciech Urbański Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
19. Witalis Misiewicz Automobilklub Lubelski Polski Fiat 126p
20. Zbigniew Poniewski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
21. Krzysztof Moszczyński SKM Warszawa Polski Fiat 126p
22. Eugeniusz Zarzycki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
23. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
24. Jacek Lesiak Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
25. Tomasz Korewa Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
26. Józef Liszczak Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p
27. Krzysztof Kostecki SKM Warszawa Polski Fiat 126p
28. Tytus Tuszyński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
29. Andrzej Górniak Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
30. Lech Świątek Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
31. Adam Sowa SGPiS Warszawa Polski Fiat 126p
32. Ksawery Frank Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
33. Leszek Jabłoński Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
34. Jerzy Kurczyński Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
35. Bogdan Buczyński Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
36. Wojciech Jodłowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p
37. Bogumił Baranowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
38. Zbigniew Kukla Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
 
Klasa 3:
1. Adam Polak Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p
2. Krzysztof Różewski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p
3. Zbigniew Figas Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p
4. Krzysztof Świętochowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p
5. Henryk Fabiański Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p
6. Ryszard Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
7. Stefan Banaszak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p
8. A. Babiński Automobilklub Morski Polski Fiat 125p
9. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p
10. Zbigniew Waszkiewicz Automobilklub Zielonogórski Polski Fiat 125p
11. Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p
12. Stefan Knast Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p
 
Klasa 4:
1. (1.*) Marian Bublewicz Stomil Olsztyn Fiat 128 Coupe 3 porte
2. (2.*) Edward Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1600 MC
3. (3.*) Błażej Krupa Stomil Olsztyn Renault 5 Alpine
4. (4.*) Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1500
5.   Helmut Assmann (DDR) Trabant 601
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
 
Klasa 6:
1. Michał Damm Automobilklub Wielkopolski Porsche Carrera
2. Ryszard Wolniewicz Automobilklub Wielkopolski Porsche Carrera
3. Krzysztof Komornicki Automobilklub Warszawski Opel Kadett GTE
4. Edward Kinderman Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1600 MC
5. Maciej Bogusławski Automobilklub Warszawski BG 1600
6. Andrzej Jaroszewicz OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polonez 2500
 
Klasa 7:
1. Andrzej Szulc Automobilklub Morski  
2. Jerzy Zdunek Automobilklub Kielecki  
3. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński  
4. Lech Jaworowicz Automobilklub Warszawski  
5. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski  
6. Aleksander Adrian Automobilklub Stalowa Wola  
7. Marek Oryński Automobilklub Krakowski  
8. Andrzej Musiał Automobilklub Wielkopolski  
9. Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki  
10. Wojciech Bilewski Automobilklub Świętokrzyski  
 
Klasa 8:
1. Marcin Biernacki Automobilklub Warszawski  
2. Otto Bartkowiak Automobilklub Śląski  
3. Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski  
4. Stefan Jagielski Automobilklub Warszawski  
5. Piotr Oreńczuk Automobilklub Śląski  

<< 4 el. WSMP 1978 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1978] [1 el. WSMP 1979 - Poznań >>