<< 1 el. WSMP 1976 - Szczecin] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1976] [3 el. WSMP 1976 - Toruń >>


27.06.1976 Poznań - 2 eliminacja WSMP

Tor: lotnisko Ławica

Klasa 1:
1. Lech Świątek Automobilklub Bydgoski Polski Fiat 126p
2. Wiesław Cygan Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
3. Ksawery Frank Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p
4. Ryszard Kopczyk Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
5. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
6. Marek Sikora Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
7. Jerzy Żelewski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
8. Wiesław Koc Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p
9. Wojciech Jaruga Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
10. Zdzisław Kałuża Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p
11. Jerzy Landsberg FSM - OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 126p
12. Mirosław Miechowski Automobilklub Morski Polski Fiat 126p
13. Tomasz Budasz Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p

14.

Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p

15.

Stanisław Bobowski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p
Wystartowało 16 zawodników.
 
Klasa 3:
1. Ryszard Grychtoł Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500
2. Krzysztof Różewski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p
3. Robert Mucha OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p
4. Włodzimierz Markowski OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p
5. Andrzej Radecki OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p
6. Andrzej Szulc Automobilklub Morski Polski Fiat 125p
7. Ryszard Kopczyk Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p
8. Adam Masłowiec Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p
9. Julian Kodrębski Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p
10. Henryk Mączyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p
11. Jerzy Banach Automobilklub Kielecki Polski Fiat 125p
12. Witold Nalewaj Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 125p
13. Wojciech Nosel Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 125p

14.

Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p

15.

Jacek Iwanowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p
 
Klasa 4:

1.

  Helmut Assmann (DDR) MSC Gotha Trabant Assmann
         
  (1.*) Andrzej Mielcarek Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 127p
  (2.*) Edward Jaroszyński Automobilklub Toruński Polski Fiat 127p
  (3.*) Marek Wójcikiewicz Automobilklub Kielecki Polski Fiat 127p
  (4.*) Włodzimierz Książek Automobilklub Kielecki Polski Fiat 127p
  (5.*) Andrzej Kleina Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 127p
  (6.*) Andrzej Świniarski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 127p
  (7.*) Henryk Rynkowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 127p
  (8.*) Andrzej Mordzewski OKS Stomil Olsztyn Fiat 850 Abarth
  (9.*) Lech Wojciechowski Automobilklub Morski Austin Cooper
  (10.*) Zdzisław Romański Automobilklub Zielonogórski Syrena 105
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski
 
Klasa 5:
1. Lech Jaworowicz Automobilklub Warszawski Fiat 128 Coupe 3 porte
2. Janusz Kiljańczyk OKS Stomil Olsztyn Renault 12 Gordini
3. Zbigniew Bębnista Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 125p
4. Włodzimierz Markowski OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p
5. Andrzej Kaczmarek Automobilklub Wielkopolski Zastava 1100p
6. Ryszard Luciński Automobilklub Świętokrzyski BMW 1600 Ti
7. Krzysztof Urbański Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p
8. Stanisław Tubis Automobilklub Warmińsko-Mazurski Polski Fiat 125p
 
Klasa 6:
1. Ksawery Frank Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1800 Akropolis
2. Józef Ważny OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1600 MC
3. Zbigniew Bębnista Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 125p
 
Klasa 7:
1. Adam Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Porsche Carrera RS
2. Janusz Kiljańczyk OKS Stomil Olsztyn Renault 12 Gordini
3. Andrzej Niewiadomski Automobilklub Warszawski BMW 2002 Ti
4. Jerzy Landsberg OKS Stomil Olsztyn Renault 5 TS
5. Zbigniew Zapędowski Automobilklub Łódzki BMW 2002 Ti
6. Piotr Lenartowicz Automobilklub Krakowski BMW 2002 Ti
 
Wszechklasy:
1. Adam Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Porsche Carrera RS
2. Lech Jaworowicz Automobilklub Warszawski Fiat 128 Coupe 3 porte
3. Janusz Kiljańczyk OKS Stomil Olsztyn Renault 12 Gordini
4. Ksawery Frank Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1800 Akropolis
5. Jerzy Landsberg OKS Stomil Olsztyn Renault 5 TS
6. Ryszard Grychtoł Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p
7. Andrzej Niewiadomski Automobilklub Warszawski BMW 2002 Ti
8. Julian Kodrębski Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p
9. Zbigniew Bębnista Automobilklub Świętokrzyski Polski Fiat 125p
10. Piotr Lenartowicz Automobilklub Krakowski BMW 2002 Ti
11. Włodzimierz Markowski OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p
12. Andrzej Świniarski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 127p
 
Klasa 8:
1. Otto Bartkowiak Automobilklub Śląski Promot
2. Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski  
3. Marcin Biernacki Automobilklub Warszawski  
4. Ryszard Kopczyk Automobilklub Wielkopolski  
5. Maciej Bogusławski Automobilklub Warszawski  
6. Witold Wróbel Automobilklub Świętokrzyski  
7. Jerzy Zdunek Automobilklub Kielecki  
8. Stefan Jagielski Automobilklub Warszawski  
9. Wiesław Mikołajczyk Automobilklub Śląski  
10. Józef Gutmacher Automobilklub Szczeciński  
11. Jerzy Sobczyk Automobilklub Śląski  
12. Zdzisław Łagan Automobilklub Świętokrzyski  
13. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński  

14.

Stefan Duda Automobilklub Warszawski  

<< 1 el. WSMP 1976 - Szczecin] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1976] [3 el. WSMP 1976 - Toruń >>