<< 3 el. WSMP 1972 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1973] [2 el. WSMP 1973 - Toruń >>
Wyniki wyścigów: | ||||
Klasa 11: | ||||
1. | Krzysztof Różewski | Automobilklub Wielkopolski | Seat 850 | |
2. | Antoni Banaszak | Automobilklub Wielkopolski | Seat 850 | |
3. | Bogdan Stańko | Automobilklub Wielkopolski | Syrena 104 | |
Klasa 12: | ||||
1. | Janusz Dąbrowski | Automobilklub Dolnośląski | Fiat 128 Sport SL | |
2. | Andrzej Świniarski | Automobilklub Wielkopolski | Fiat 128 Sport SL | |
3. | Ryszard Grychtoł | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | |
Klasa 13: |
||||
1. | Lelio Lattari | Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo 1600 | |
2. | Włodzimierz Markowski | AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | |
3. | Andrzej Manowiecki | Automobilklub Świętokrzyski | Polski Fiat 125p 1500 | |
Klasa 14: | ||||
1. | Lelio Lattari | Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo 2000 GTV | |
2. | Ksawery Frank | Automobilklub Warszawski | BMW 3.0 S | |
3. | Mario Graziani | Automobilklub Morski | Alfa Romeo 2000 | |
4. | Krzysztof Materzyński | Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo 2000 | |
Klasa 21 i 22: | ||||
1. | Henryk Mandera | Automobilklub Śląski | Wartburg 353 | |
2. | Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | |
3. | Adam Masłowiec | Automobilklub Śląski | Syrena 105 | |
4. | J. Żuchowski | Automobilklub Śląski | Trabant 601 | |
5. | Roman Łukaszewicz | Automobilklub Łódzki | Trabant 601 | |
6. | Zbigniew Łagan | Automobilklub Świętokrzyski | Trabant 601 | |
Klasa 23: | ||||
1. | Andrzej Wojciechowski | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1600 | |
2. | Janusz Kiljańczyk | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | |
3. | Jerzy Landsberg | AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | |
Klasa 35: | ||||
1. | Adam Smorawiński | KM Winogrady - Poznań | Porsche Carrera RS | |
2. | Robert Mucha | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | |
3. | Marek Varisella | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | |
4. | Janusz Kiljańczyk | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | |
5. | Władysław Domański | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p | |
6. | Jan Czyżyk | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p | |
Wszechklasy: | ||||
1. | Adam Smorawiński | KM Winogrady - Poznań | Porsche Carrera RS | |
2. | Janusz Dąbrowski | Automobilklub Dolnośląski | Fiat 128 Sport SL | |
3. | Andrzej Wojciechowski | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1600 | 1. Puchar Motoru |
4. | Lelio Lattari | Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo 2000 GTV | |
5. | Jerzy Landsberg | AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | 2. Puchar Motoru |
6. | Andrzej Świniarski | Automobilklub Wielkopolski | Fiat 128 Sport SL | |
7. | Janusz Kiljańczyk | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. Puchar Motoru |
8. | Maciej Stawowiak | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | 4. Puchar Motoru |
9. | Andrzej Jaroszewicz | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | 5. Puchar Motoru |
10. | Robert Mucha | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | 6. Puchar Motoru |
11. | Ryszard Pawlitka | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p | 7. Puchar Motoru |
12. | Józef Kiełbania | Automobilklub Świętokrzyski | Polski Fiat 125p | 8. Puchar Motoru |
13. | J. Palicki | Polski Fiat 125p | 9. Puchar Motoru | |
14. | Marek Varisella | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p | 10. Puchar Motoru |
15. | Władysław Domański | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p | 11. Puchar Motoru |
16. | Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1500 | 12. Puchar Motoru |
17. | Andrzej Manowiecki | Automobilklub Świętokrzyski | Polski Fiat 125p 1500 | 13. Puchar Motoru |
Klasa C-IX (Formuła Easter): | ||||
1. |
Konrad Zagórski | Automobilklub Śląski | Promot-PF 125p | |
2. |
Aleksander Oczkowski | Automobilklub Śląski | Promot-PF 125p | |
3. |
Janusz Zdrojewski | Automobilklub Warszawski | Promot-PF 125p | |
Wystartowało 12 zawodników, ukończyło wyścig 6. |
<< 3 el. WSMP 1972 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1973] [2 el. WSMP 1973 - Toruń >>