Lista startowa: | ||||||||
2. | Horst Rausch Jerzy Sypniewski |
D PL |
Automobilklub Bydgoski |
BMW 320i | gr. II kl. 9-15 | |||
3. | Błażej Krupa Piotr Mystkowski |
PL PL |
Renault - OKS Stomil Olsztyn | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | |||
4. | Gilbert Staepelaere Eric Bessem |
B NL |
Ford Escort RS 1800 | gr. IV | ||||
5. | Jerzy Landsberg Marek Muszyński |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Opel Kadett GTE | gr. IV | |||
6. |
Tomasz Ciecierzyński Jacek Różański |
PL |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | gr. IV | |||
9. | Rolf Petersen Andre Bockelmann |
D D |
Porsche 911 SC | gr. IV | ||||
10. | Maciej Stawowiak Jacek Lewandowski |
PL PL |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | gr. IV | |||
11. | "Ronny" Blomme Michel Ampe |
B B |
Porsche 911 Carrera | gr. IV | ||||
12. | Jurgen Ebenhoh Arwed Fischer |
D D |
Porsche Carrera RS | gr. IV | ||||
14. |
Manfred Essig Dieter Oberortner |
A |
Bosch Racing Team | Opel Ascona 19 S | gr. II kl. 9-15 | |||
15. | Włodzimierz Groblewski Januariusz Czerwoniec |
PL PL |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | gr. IV | |||
16. |
Lelio Lattari Dominik Mydlarski |
PL |
Automobilklub Warszawski | BMW 2002 Turbo | gr. II kl. 9-15 | |||
17. |
Vic Dietmayer Kurt Heissenberger |
A |
Bosch Racing Team | Volkswagen Golf GTi | gr. II kl. 8 | |||
18. | Marian Bień Janina Jedynakowa |
PL PL |
|
Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | gr. IV | |||
20. |
Holger Bohne Peter Diekmann |
D |
OBR FSO | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
21. |
Helmut Muller Mirosław Wojtaszek |
D |
Volkswagen Golf GTi | gr. II kl. 8 | ||||
23. | Marian Bublewicz Wiesław Grabarczyk |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | gr. IV | |||
24. |
Guy Frequelin Jacques Delaval |
F |
Renault | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | |||
26. |
Marek Varisella Adam Grześkowiak |
PL |
SKM Stomil SGPiS | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
27. | Ib Hildebrandt Jurgen Helle |
DK |
Volvo 242 L | gr. II kl. 9-15 | ||||
28. | Erhard Breitenbach Manfred Marschke |
D |
Opel Kadett GTE | gr. II kl. 9-15 | ||||
29. |
Adam Masłowiec Andrzej Białowąs |
PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
30. |
Holger Helle Ole Hansen |
DK |
Opel Kadett GTE | gr. II kl. 9-15 | ||||
31. | Józef Ważny Kazimierz Brzezowski |
PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1600 | gr. IV | |||
34. |
Janusz Książkiewicz Ireneusz Porada |
PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
35. |
Tadeusz Dębowski Włodzimierz Krzemiński |
PL |
Renault - Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | |||
36. |
Hans Britth Willy Andersson |
S |
Ford Escort RS 2000 | gr. I kl. 9-15 | ||||
37. |
Andrzej Radecki Henryk Mieczaniec |
PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | |||
39. |
Evert Wesstrom Tommy Johansson |
S |
Toyota Celica 1600 GT | gr. I kl. 8 | ||||
40. | Marek Karczewski Stanisław Brzozowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Łada 1500 S | gr. I kl. 8 | |||
42. |
Per Sandager-Holm Jens Erik Esbensen |
DK |
Toyota Celica GT | gr. I kl. 8 | ||||
43. | Jeremi Doria-Dernałowicz Karol Łosiak |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1600 | gr. IV | |||
44. |
Bogdan Wozowicz Witold Wozowicz |
PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | |||
45. | Ryszard Plucha Henryk Krakowczyk |
PL PL |
|
Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | |||
46. |
Poul Daniel Weinreich Holger J. Moller-Nielsen |
DK |
Opel Kadett GTE | gr. I kl. 9-15 | ||||
47. |
Włodzimierz Dominowski Andrzej Niewiadomski |
PL |
Automobilklub Warszawski | Ford Escort RS 2000 MKI | gr. I kl. 9-15 | |||
48. |
Franz Ottermayer Gerhard Weber |
A |
Bosch Racing Team | Opel Kadett GTE | gr. I kl. 9-15 | |||
50. |
Jerzy Kobyliński Marcin Osiowski |
PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
51. |
Stefan Bieliński Andrzej Wysocki |
PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | gr. I kl. 7 | |||
52. | Bogdan Drągowski Tadeusz Buksowicz |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | BMW 2002 Ti | gr. I kl. 9-15 | |||
55. |
Rafał Dąbrowski Jerzy Mońko |
PL |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat 128 Sport | gr. II kl. 3-7 | |||
57. |
Henryk Mandera Marek Oziębło |
PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | |||
58. | Stanisław Wyka Paweł Gościniak |
PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | |||
59. | Tadeusz Kudłaty Tytus Tuszyński |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
61. |
Marek Dąbek Krzysztof Martynowski |
PL |
Automobilklub Śląski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | gr. I kl. 7 | |||
62. |
Zdzisław Szafrański Henryk Pineles |
PL |
Renault - Automobilklub Śląski | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | |||
63. | Andrzej Witkowicz Marek Rompel |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | gr. I kl. 7 | |||
64. |
Andrzej Ireneusz Romejko Zbigniew Zapędowski |
PL |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
65. |
Hans-Peter Krakhofer Reinhard Stierschneider |
A |
Volkswagen 1302 L | gr. I kl. 7 | ||||
67. |
Jacek Grocholski Janusz Macheta |
PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | |||
68. | Bogdan Słowikowski Ryszard Kozłowski |
PL PL |
Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 125p 1600 | gr. IV | |||
69. |
Bogusław Dawidów Marian Nowak |
PL |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | |||
71. | Ryszard Luciński Andrzej Gołębiowski |
PL PL |
Automobilklub Świętokrzyski | BMW 2002 Ti | gr. II kl. 9-15 | |||
72. | Marian Dorniak Lech Radkiewicz |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 3-7 | |||
73. | Janusz Czepło Józef Chwała |
PL PL |
AWM Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
75. |
Ryszard Nowak Julian Obrocki |
PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 3-7 | |||
76. | Andrzej Wodziński Jan Wojciechowski |
PL |
Automobilklub Warszawski | Autobianchi A 112 Abarth | gr. I kl. 3-6 | |||
77. |
Jacek Kotowski Jacek Asiński |
PL |
SKM Stomil SGPiS | Renault 12 TL | gr. I kl. 7 | |||
78. |
Janusz Waluś Jan Ambrozik |
PL |
Automobilklub Świętokrzyski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | gr. I kl. 3-6 | |||
79. |
Czesław Zadygowicz Jan Wołczacki |
PL PL |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. I kl. 7 | |||
80. | Andrzej Koper Marek Pawłowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Zastava 1100 | gr. I kl. 3-6 | |||
81. |
Dariusz Biernacki Daniel Szydłowski |
PL |
AMK Tarnów | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 3-7 | |||
82. |
Tadeusz Michalak Paweł Stojanowski |
PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 3-7 | |||
83. | Ryszard Goś Cezary Skotak |
PL PL |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
84. | Maciej Halczyński Erwin Meisel |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Dacia 1300 | gr. I kl. 7 | |||
86. | Wiesław Nicieja Andrzej Brzeziński |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Dacia 1300 | gr. I kl. 7 | |||
87. | Lesław Orski Stanisław Hałasa |
PL PL |
Automobilklub Morski | Zastava 1100p | gr. I kl. 3-6 | |||
88. | Zbigniew Soszka Tadeusz Przybysz |
PL PL |
MKM "Dąbrowa" Łódź | Polski Fiat 125p 1300 | gr. I kl. 7 | |||
89. | Krzysztof Świętochowski Grzegorz Kołodziejek |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Fiat 127 | gr. I kl. 3-6 | |||
90. | Marcin Zoll Janusz Sobczyk |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Fiat 127 | gr. I kl. 3-6 | |||
91. | Jacek Chmielewski Bogusław Płoch |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | |||
92. | Wiesław Cygan Stefan Pękalski |
PL PL |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | gr. II kl. 1-2 | |||
93. |
Witold Kołder Tomasz Stawowczyk |
PL |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | |||
94. | Zbigniew Maliński Krzysztof Szaykowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | gr. II kl. 1-2 | |||
95. | Andrzej Grzegorzek Jerzy Baran |
PL |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | |||
96. | Krzysztof Adamski Tadeusz Betlej |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | |||
98. | Tomasz Barański Paweł Barański |
PL PL |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | gr. II kl. 1-2 | |||
99. | Andrzej Lubiak Maciej Wisławski |
PL PL |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
100. | Marek Ryndak Andrzej Maciejewski |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
102. | Jerzy Kurczyński Jerzy Sawicki |
PL PL |
Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
104. | Krzysztof Winkowski Krzysztof Szymczak |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
105. | Marcin Kwiatkowski Paweł Grześkowiak |
PL PL |
SKM Stomil SGPiS | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
106. | Jerzy Poznański Jan Poznański |
PL PL |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
107. | Jerzy Zyguła Krzysztof Zasoń |
PL PL |
Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
108. | Jan Koniecki Marek Gaida |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
110. | Kazimierz Kolinka Wincenty Zbierkowski |
PL PL |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
111. | Mirosław Krachulec Wojciech Mędrzycki |
PL PL |
Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
112. | Piotr Śnieg Tomasz Śnieg |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
113. |
Henryk Pinis Ireneusz Kijas |
PL |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
115. | Michał Pinis Alojzy Orawiec |
PL PL |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
116. |
Jerzy Werner Ryszard Augustynowicz |
PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | |||
? |
Krzysztof Burzyński ? |
PL |