[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [Rajd Polski 1969 - wyniki]


29. Rajd Polski 1969

Lista startowa:

ERC

RSMP

1.

Andrzej Nytko
Jacek Chmielewski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Zastava 750 kl. 1 kl. 2
2. Mieczysław Dziewulski
Ryszard Wesołowski
PL
PL
Automobilklub Łódzki Zastava 750 kl. 1 kl. 2
3. Jerzy Borowicz
Wojciech Pepłowski
PL
PL
  Steyr Puch 650 TR kl. 1 kl. 2
4. Zygmunt Klimaszyk
Przemysław Olejnik
PL
PL
  Zastava 750 kl. 1 kl. 2
5. Maciej Jasiński
Joanna Jasińska
PL
PL
Automobilklub Warszawski Honda N 600 kl. 1 kl. 1
6. Władysław Domański
Edward Bogusławski
PL
PL
  Syrena 104 kl. 1 kl. 2
7. Robert Mucha
Zbigniew Dziadura
PL
PL
FSO - Automobilklub Warszawski Syrena 104 kl. 1 kl. 2
8. Jerzy Bachtin
Kazimierz Ziółkowski
PL
PL
Automobilklub Olsztyński Trabant 601 kl. 1 kl. 1
9. Tadeusz Byzia
Tadeusz Stryczek
PL
PL
  Syrena 104 kl. 1 kl. 2
10. Janusz Motylewski
Bogdan Otfinowski
PL
PL
  Zastava 750 kl. 1 kl. 2
11. Adam Masłowiec
Ireneusz Stankiewicz
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski Syrena 104 kl. 1 kl. 2

12.

Horst Storbeck
Hubert Kallus

DDR
DDR

ADMV Trabant 601 kl. 1  
14. Kazimierz Jaromin
Wojciech Schramm
PL
PL
Automobilklub Krakowski Zastava 750 kl. 1 kl. 2
15. Volker Beyer
Werner Schramm

DDR
DDR

ADMV Trabant 601 kl. 1  
16. Fioder Kramer
Gisela Kramer

DDR
DDR

  Trabant 601 kl. 1  
17. Jacek Pajor
Karol Piekarski
PL
PL
  Trabant 601 kl. 1 kl. 1

18.

Manfred Hetzer
Klaus Heinig

DDR
DDR

  Trabant 601 kl. 1  
19. Wiesław Gawron
Monika Gawron
PL
PL
Automobilklub Olsztyński Trabant 601 kl. 1 kl. 1
20. Andrzej Mordzewski
Maria Bator
PL
PL
  Fiat 850 kl. 1 kl. 2
22. Andrzej Szulc
Włodzimierz Winiarski
PL
PL
Automobilklub Morski Fiat 850 kl. 1 kl. 2
23. Marian Skrzypek
Ryszard Piechota
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 850 kl. 1 kl. 2
25. Miroslav Steiskal
Karel Plicka
CS
CS
  Skoda 1100 MB kl. 2  
28. Peter Hommel
Gunter Bork

DDR
DDR

VEB Eisenach Wartburg 353 kl. 2  
30. Włodzimierz Groblewski
Michał Rybicki
PL
PL
Automobilklub Morski NSU Prinz 1000 kl. 2 kl. 3
31. Johannes B. Sorensen
Bertel Orlando Pedersen
DK
DK
  Renault kl. 2  
32. Henryk Krakowczyk
Tadeusz Kudłaty
PL
PL
Automobilklub Dolno¶l±ski Fiat 850 Coupe kl. 2 kl. 3
34. Janusz Bronikowski
Mieczysław Urtnowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski NSU Prinz 1000 C kl. 2 kl. 3
35. Zoltan Kovags
Attila Nemeth
H
H
  Fiat 850 Coupe S kl. 2  
37. Egon Culmbacher
Wolfgang Strechlow

DDR
DDR

  Wartburg 353 kl. 2  
40. Karlfrid Weigert
Bernhard Malsch

DDR
DDR

VEB Eisenach Wartburg 353 kl. 2  
41. Gunther Gries
Harald Wurfel

DDR
DDR

VEB Eisenach Wartburg 353 kl. 2  
43. Franciszek Aromiński
Dominik Mydlarski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault 10 kl. 2 kl. 3
45. Dieter Kudrass
Irene Webers

DDR
DDR

ADMV Wartburg 353 kl. 2  
47. Jan Soczek
Krzysztof Janarek
PL
PL
Renault Renault 10 kl. 2 kl. 3
48. Bela Balzsay
Elek Farkas
H
H
  Austin Cooper 1000 kl. 2  
49. Mihaly Balatoni
Istvan Sandor
H
H
  Skoda 1000 MB G kl. 2  
52. Ryszard Nowicki
Marian Bień
PL
PL
Renault - Automobilklub Krakowski Renault 8 Gordini kl. 3 kl. 4
53. Marek Barański
Elżbieta Wojtowicz
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini kl. 3 kl. 4
54. Andrzej Komorowski
Longin Bielak
PL
PL
Renault - Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini kl. 3 kl. 4
55. Alcide Paganelli
Domenico Russo
I
I
  Lancia Fulvia 1,3 HF kl. 3  
56. Kenneth Gram
Mogene Boesgaard
DK
DK
  Austin Mini Cooper S kl. 3  
57. Andrzej Wojciechowski
Zygmunt Wi¶niowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini kl. 3 kl. 4
58. Harry Kallstrom
Gunnar Haggbom
S
S
  Lancia Fulvia 1,3 Coupe HF kl. 3  
59. Istvan Rusznyak
Zoltan Foldvari
H
H
  Austin Cooper S kl. 3  
63. Błażej Krupa
Wiesław Mrówczyński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Fiat 124 Sport Coupe kl. 4 kl. 5
65. Margaret Lowrey
Patrica Wright
GB
GB
  Ford Escort TC kl. 4  
66. Zbigniew Fabierkiewicz
Roman Żółtowski
GB
GB
  Porsche 912 kl. 4  
67. Janusz Wojtyna
Bronisław Czekała
PL
PL
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 125p 1500 kl. 4 kl. 5
68. Ryszard Kopczyk
Wojciech Siwecki
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski Alfa Romeo Giulia TI kl. 4 kl. 5
69. Per Sander Holm
Otto Kristensen
DK
DK
  Fiat 124 Coupe kl. 4  
70. Kastytis Girdauskas
Vidmautas Ohutele
SU
SU
  Moskwicz 412 kl. 4  
71. Nicolas Ward
Brian Langley
GB
GB
  Ford Escort TC kl. 4  
72. Werner Becker
Joachim Warmbold
D
D
  BMW 1600 kl. 4  
73. Gilbert Staepelaere
Andre Aerts
B
B
  Ford Escort TC kl. 4  
74. Gunnar Holm
Haino Ruutel
SU
SU
CAMK - Moskwicz Moskwicz 412 kl. 4  
75. Evgeny Andreev
Eduard Singurindi
SU
SU
  Moskwicz 412 kl. 4  
77. Adam Smorawiński
Andrzej Zembrzuski
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski BMW 1600 Ti kl. 4 kl. 5

78.

Haino Sepp
Tomas Bernstein
SU
SU
  Moskwicz 412 kl. 4  

79.

Lelio Lattari
Ryszard Wojtowicz
PL
PL
Automobilklub Warszawski Alfa Romeo kl. 4 kl. 5

81.

Voldo Mjaeots
Yuchan Sein
SU
SU
CAMK Moskwicz 412 kl. 4  
82. Ryszard Żyszkowski
Piotr Mystkowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Alfa Romeo Giulia 1600 TI kl. 4 kl. 5
83. Stanisław Stolarski
Janusz Zdrojewski
PL
PL
  Polski Fiat 125p 1500 kl. 4 kl. 5

88.

Kurt Simonsen
Staffan Elm

DK
DK

  Opel Kadett Rally kl. 5  
89. Krzysztof Strykier
Andrzej Gieysztor
PL
PL
Automobilklub Warszawski BMW 2002 Ti kl. 5 kl. 6
90. Claes Billstam
Anders Berg
S
S
  Opel Kadett Rally kl. 5  
91. Bernd von Bergmann
Aleksander Kurzius
D
PL
  Volvo 142 S kl. 5  
93. Arno Hojgard
Kurt Mortensen
DK
DK
  Volvo 122 S kl. 5  
97. Preben Nielsen
Troel Wintpier Kristensen
DK
DK
  Citroen DS 21 kl. 6  
100. Sobiesław Zasada
Ewa Zasada
PL
PL
Automobilklub Krakowski Porsche 911 S gr. III gr. III
101. Mieczysław Sochacki
Zenon Leszczuk
PL
PL
  Porsche 911 gr. III gr. III
102. Carl Marius Syberg
Borge Pedersen
DK
DK
  Opel GT gr. III  
103. Manfred Gudladt
Eberhard Kuhna
D
D
ADAC Porsche 911 SE gr. III  

104.

Krzysztof Komornicki
Lech Jaworowicz

PL
PL

Automobilklub Warszawski Alpine-Renault A110 1300

gr. III

gr. III

105. Walter Poltinger
Gosta Zwilling
A
A
  Porsche 911 T gr. III  

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [Rajd Polski 1969 - wyniki]