[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1968] [Rajd Polski 1968 - wyniki] [Rajd Polski 1968 - filmy]


Lista startowa Rajdu Polski 1968

1. Ryszard Żyszkowski
Tadeusz Kurmanowicz
PL
PL
Automobilklub Warszawski Fiat 850 gr. I-II kl. 1
2. Krzysztof Strykier
Jerzy Wilbik
PL
PL
Automobilklub Warszawski Steyr Puch gr. I-II kl. 1

3.

Alfred ¦lizeń
Ryszard Piechota

PL
PL

Automobilklub Krakowski Zastava gr. I-II kl. 1
4. Jerzy Bachtin
Andrzej Gieysztor
PL
PL
Automobilklub Warmińsko-Mazurski
Automobilklub Warszawski
Trabant 601 gr. I-II kl. 1

5.

Jerzy Borowicz
Wojciech Pepłowski

PL
PL

Automobilklub Dolno¶l±ski Steyr Puch 660 TR gr. I-II kl. 1
6. Janusz Bronikowski
Andrzej Kopestyński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Fiat 850 gr. I-II kl. 1
7. Jan Chudziak
Kochański
PL
PL
  Saab gr. I-II kl. 1

8.

Kazimierz Jaromin
Edmund Oprocha

PL
PL

Automobilklub Krakowski Zastava 750 gr. I-II kl. 1
9. Adam Stawiński
Jacek Stawiński
PL
PL
  Trabant 601 gr. I-II kl. 1
10. Jerzy Ujczak
Stanisław Wyka
PL
PL
Automobilklub Warszawski Trabant 601 gr. I-II kl. 1
11. Andrzej Hała
Jan Ożóg
PL
PL
  Syrena 104 gr. I-II kl. 1
12. Karol Neuberg
Janusz Matuszek
PL
PL
  Syrena 104 gr. I-II kl. 1
14. Lasse Jonsson
Lasse Eriksson
S
S
  Saab gr. I-II kl. 1

17.

Ryszard Grychtoł
Wojciech Ondraczek

PL
PL

Automobilklub ¦l±ski NSU Prinz 1000 S gr. I-II kl. 2
18. Henryk Krakowczyk
Marek Borowicz
PL
PL
  Wartburg gr. I-II kl. 2
19. Reinhold Zink
Malcher
CS
CS
  Skoda 1100 MB gr. I-II kl. 2
20. Ivan Kochkin
Feliks Gorislavsky
SU
SU
  Zaporożec gr. I-II kl. 2

21.

Włodzimierz Groblewski
Jacek Żukowski

PL
PL

Automobilklub Morski NSU Prinz 1000 S gr. I-II kl. 2

22.

Henryk Mandera
Rudolf Orliński

PL
PL

Automobilklub ¦l±ski Wartburg 1000 gr. I-II kl. 2
23. Karel Vitasek
Bohumil Sip
CS
CS
  Skoda 1100 MB gr. I-II kl. 2
24. Kastytis Girdauskas
Stasis Malinauskas
SU
SU
  Zaporożec gr. I-II kl. 2
25. Bohumil Roller
Josef Zubal
CS
CS
  Skoda 1100 MB gr. I-II kl. 2

26.

Andrzej Wojciechowski
Jan Wojczaczek

PL
PL

Automobilklub Dolno¶l±ski NSU Prinz 1000 S gr. I-II kl. 2
27. Milan Zid
Josef Cech
CS
CS
  Skoda 1100 MB gr. I-II kl. 2
28. Jean Marie Curien
Portick Barbe
F
F
  Simca 1100 gr. I-II kl. 2
29. Ronald Karlsson
Annouced Later
S
S
  Opel Kadett gr. I-II kl. 2
31. Vaclav Bobek
Vladimir Lokvene
CS
CS
  Skoda 1100 MB gr. I-II kl. 2
32. Miroslav Steiskal
Milan Tvrdon
CS
CS
  Skoda 1000 MB gr. I-II kl. 2
33. Oldrich Horsak
Jiri Motal
CS
CS
  Skoda 1100 MB gr. I-II kl. 2
34. Milan Brichac
Bretislav Bil
CS
CS
  Skoda 1100 MB gr. I-II kl. 2
35. Jan Soczek
Zbigniew Kołaczkowski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Renault 10 gr. I-II kl. 2
36. Maciej Jasiński
Joanna Jasińska
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p gr. I-II kl. 3
37. Longin Bielak
Władysław Domański
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p gr. I-II kl. 3
38. Zdenek Kec
Milan Klima
CS
CS
  Renault 8 Gordini gr. I-II kl. 3

39.

Ryszard Nowicki
Elżbieta Wojtowicz

PL
PL

Automobilklub Krakowski
Automobilklub Warszawski
NSU 1000 TT gr. I-II kl. 3
40. Curt Bengtsson
Mats Magnusson
S
S
  BMC Cooper S gr. I-II kl. 3
41. Andrzej Jaroszewicz
Witold Konopnicki
PL
PL
  Fiat 124 gr. I-II kl. 3
42. Krzysztof Komornicki
Zygmunt Wi¶niowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini gr. I-II kl. 3
43. Dave Johansson
Berut Krantz
S
S
  BMC Cooper gr. I-II kl. 3
44. Zbigniew Gawryłkiewicz
Mirosław Wojtaszek
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 124 gr. I-II kl. 3
45. Mieczysław Sochacki
Marian Bień
PL
PL
  Lancia Fulvia gr. I-II kl. 3
46. Marek Wachowski
Eugeniusz Pach
PL
PL
  MG gr. I-II kl. 3
47. Marek Barański
Wiesław Mrówczyński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini gr. I-II kl. 3
48. Dezeo Krisztios
?

H
H

  Renault 8 gr. I-II kl. 3
49. Ferenc Kelemen
Karoly Pulvary

H
H

  Renault 8 gr. I-II kl. 3
50. Haino A. Ruutel
Gunnar J. Holm
SU
SU
  Moskwicz 408 gr. I-II kl. 4

51.

Wiesław Galiński
Mirosław Tomaszewski

PL
PL

  BMW 1600 gr. I-II kl. 4
52. Margaret Lowrey
Alice Watson
GB
GB
  Ford Escort gr. I-II kl. 4
53. Adam Smorawiński
Andrzej Zembrzuski
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski BMW 1600 Ti gr. I-II kl. 4
54. Kalin Mikfeld
Ludvik Kirge
SU
SU
  Moskwicz gr. I-II kl. 4

55.

Henryk Ruciński
Czesław Murawski

PL
PL

Automobilklub Warszawski
Automobilklub Krakowski
BMW 1600 Ti gr. I-II kl. 4
56. Antoni Weiner
Jan Karel
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski BMW 1600 Ti gr. I-II kl. 4
57. Vladimir Bubnov
Juris Snikers
SU
SU
  Moskwicz gr. I-II kl. 4
58. Ryszard Kopczyk
Wojciech Siwecki
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski Alfa Romeo Giulia Ti gr. I-II kl. 4
60. Evgeny Andreev
Eduard Singurindi
SU
SU
  Moskwicz 408 gr. I-II kl. 4
61. Włodzimierz Markowski
Marek Varisella
PL
PL
  Porsche 912 gr. I-II kl. 4
63. Sobiesław Zasada
Jerzy Dobrzański
PL
PL
Automobilklub Krakowski Porsche 911 S gr. I-II kl. 5
64. Jens Nielsen
Henning Henriksen
DK
DK
  Volvo 122 S gr. I-II kl. 5
65. Kurt Nannounce
Kurt Simonsen
S
DK
  Porsche 911 gr. I-II kl. 5

66.

Donko
Istvan Rusznyak

H
H

  Ford Taunus M 17 gr. I-II kl. 5
68. Gernot Fischer
Reinhard Knoll
A
A
  MG B gr. III kl. 8
69. Heinz Bock
Walter Pixner
A
A
  Vauxhall gr. III kl. 8

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1968] [Rajd Polski 1968 - wyniki] [Rajd Polski 1968 - filmy]