<< 1 el. RSMP 2000 - Zimowy R. Dolnośląski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 2000] [3 el. RSMP 2000 - R. Krakowski >>
Dystans: 563,72 km, w tym 17
odcinków specjalnych o łącznej długości 162,72 km.
Odcinki specjalne:
- 14.04 (I etap): OS 1: Janów - Łukówiec (5,10 km); OS 2:
Całowanie - Warszówka (4,58); OS 3: Goźlin - Podole Nowe (23,75);
OS 4: Celestynów - Dyzin (8,17); OS 5: Janów - Łukówiec (5,10);
OS 6: Całowanie - Warszówka (4,58); OS 7: Goźlin - Podole Nowe
(23,75); OS 8: Celestynów - Dyzin (8,17); OS 9: Bemowo (4,70)
- 15.04 (II etap): OS 10 i 14: Trójkąt (10,47); OS 11 i 15:
Józefów (4,90); OS 12 i 16: Modlin lotnisko (10,31); OS 13 i 17:
Kosewko - Brody (11,73)
Nawierzchnia: asfalt
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Janusz Kulig Jarosław Baran |
Marlboro Ford Mobil 1 {1} - Automobilklub Krakowski | Ford Focus WRC | kl. A-8 | 1:24:43,2 | |||
2. | Leszek Kuzaj Andrzej Górski |
Mocne Rally {2} - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla WRC <1> | kl. A-8 | 1:25:22,7 | |||
3. | Robert Gryczyński Tadeusz Burkacki |
Toyota Tedex Rally Team - Automobilklub Śląski | Toyota Corolla WRC | kl. A-8 | 1:28:49,5 | |||
4. | Łukasz Sztuka Zbigniew Cieślar [1] |
Automobilklub Cieszyński | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1. gr. N kl. N-4 |
1:31:06,4 | |||
5. | Krzysztof Tercjak Bartłomiej Czekański |
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe | Mitsubishi Lancer Evo V | 2. gr. N kl. N-4 |
1:31:48,2 | |||
6. | Cezary Fuchs Marek Gabryelski [2] |
Automobilklub Polski | Toyota Celica GT-Four | kl. A-8 | 1:31:54,0 | |||
7. | Tomasz Czopik Dariusz Burkat |
Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo VI | 3. gr. N kl. N-4 |
1:32:09,0 | |||
8. | Paweł Dytko Tomasz Dytko |
Nitrox Rally Team {3} - Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer Evo V | 4. gr. N kl. N-4 |
1:32:31,4 | |||
9. | Marcin Turski Emil Horniacek |
Mocne Rally - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer Evo VI | 5. gr. N kl. N-4 |
1:32:54,3 | |||
10. | Wiesław Stec Jakub Mroczkowski |
Automobilklub
Lubelski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Mitsubishi Lancer Evo III | 6. gr. N kl. N-4 |
1:34:59,5 | |||
11. | Lech Koraszewski Grzegorz Dudek [3] |
Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski | Audi Coupe S2 | kl. A-8 | 1:35:45,1 | |||
12. | Robert Kępka Bogusław Lepiarz |
Fuchs Oil Rally Team - Automobilklub Polski | Mitsubishi Lancer Evo V | 7. gr. N kl. N-4 |
1:36:38,0 | |||
13. | Bartłomiej Baniowski Piotr Wieczorek [4] |
Automobilklub Krakowski | Subaru Impreza WRX | 8. gr. N kl. N-4 |
1:36:51,2 | |||
14. | Damian Jurczak Marek Grabiec |
JVC Autorex Mobil 1 Rally Team - Automobilklub Polski | Fiat Seicento Kit Car | 1. kl. A-5 1. F2 |
1:39:10,6 | |||
15. | Tomasz Ratajczyk Mariusz Sobczak |
Automobilklub Polski | Volkswagen Golf GTi 16V | 9. gr. N 1. kl. N-3 2. F2 |
1:39:26,9 | |||
16. | Jacek Wyrzykowski [1] Maciej Ziemek [5] |
Lukas Bank {4} - Automobilklub Dolnośląski | Nissan Micra | 2. kl. A-5 3. F2 |
1:39:40,0 | |||
17. | Marcin Opałka [2] Przemysław Bosek [6] |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 10. gr. N 1. kl. N-PP 4. F2 |
1:39:59,6 | |||
18. | Maciej Woda [3] Bartłomiej Sitek [7] |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 11. gr. N 2. kl. N-PP 5. F2 |
1:40:30,6 | |||
19. | Grzegorz Grzyb [4] Przemysław Mazur [8] |
Moto Car
93 Rzeszów Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 12. gr. N 3. kl. N-PP 6. F2 |
1:40:30,8 | |||
20. | Tomasz Grochowalski Paweł Kamiński [9] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Astra GSi 16V | 13. gr. N 2. kl. N-3 7. F2 |
1:41:10,1 | |||
21. | Mariusz Woźniak Wojciech Kossak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Citroen Saxo VTS | 14. gr. N 1. kl. N-2 8. F2 |
1:41:23,4 | |||
22. | Krzysztof Koczur Ryszard Ciupka |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 15. gr. N 4. kl. N-PP 9. F2 |
1:41:44,3 | |||
23. | Adam Wrocławski [5] Wojciech Sikora [10] |
Automobilklub Śląski | Peugeot 106 Rally | 16. gr. N 5. kl. N-PP 10. F2 |
1:42:01,5 | |||
24. | Zbigniew Gabryś [6] Robert Hundla [11] |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 17. gr. N 6. kl. N-PP 11. F2 |
1:42:12,9 | |||
25. | Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Automobilklub Śląski | Skoda Felicia Kit Car | 3. kl. A-5 12. F2 |
1:42:24,0 | |||
26. | Włodzimierz Groblewski Januariusz Czerwoniec |
Automobilklub Orski | Volkswagen Polo 16V | 4. kl. A-5 13. F2 |
1:42:31,5 | |||
27. | Przemysław Sztuka [7] Adam Ogierman [12] |
Automobilklub Cieszyński | Peugeot 306 S16 | 18. gr. N 3. kl. N-3 14. F2 |
1:42:34,7 | |||
28. | Jakub Golec [8] Tomasz Płaczek |
Automobilklub Wielkopolski | Peugeot 106 Rally | 19. gr. N 7. kl. N-PP 15. F2 |
1:42:45,9 | |||
29. | Michał Nowosiadły [9] Bartłomiej Boba [13] |
|
Peugeot 106 Rally | 20. gr. N 8. kl. N-PP 16. F2 |
1:42:48,3 | |||
30. | Krzysztof Dunat [10] Damian Mojżyszek [14] |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Śląski |
Peugeot 106 Rally | 21. gr. N 9. kl. N-PP 17. F2 |
1:42:56,3 | |||
31. | Dariusz Biedrzyński [11] Maciej Pasławski |
Automobilklub Dolnośląski | Peugeot 106 Rally | 22. gr. N 10. kl. N-PP 18. F2 |
1:43:18,0 | |||
32. | Piotr Adamus [12] Magdalena Zacharko [15] |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 23. gr. N 11. kl. N-PP 19. F2 |
1:43:25,2 | |||
33. | Dariusz Chudobiński [13] Przemysław Szulc [16] |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 24. gr. N 12. kl. N-PP 20. F2 |
1:44:34,6 | |||
34. | Marek Skrzypkowski Krzysztof Watała |
Nissan Mazur Motorsport {5} - Automobilklub Wielka Sowa | Nissan Micra | 5. kl. A-5 21. F2 |
1:45:17,8 | |||
35. | Tadeusz Nowak [14] Marcin Hoim |
AMK Tarnów | Peugeot 106 Rally | 25. gr. N 13. kl. N-PP 22. F2 |
1:47:06,7 | |||
36. | Wojciech Wiśniewski Kamil Bury [17] |
Automobilklub Orski | Peugeot 106 Rally | 26. gr. N 14. kl. N-PP 23. F2 |
1:50:31,3 | |||
37. | Tomasz Kochański Jarosław Gawroński [18] |
Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | 6. kl. A-5 24. F2 |
1:50:45,4 | |||
38. | Maciej Lubiak [15] Michał Kozłowski [19] |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 27. gr. N 1. kl. N-PSS 25. F2 |
1:51:42,4 | |||
39. | Aleksander Raczyński [16] Łukasz Godula [20] |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 28. gr. N 2. kl. N-PSS 26. F2 |
1:51:43,6 | |||
40. | Maciej Bocheński [17] Marek Kaczmarek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 29. gr. N 3. kl. N-PSS 27. F2 |
1:52:11,8 | |||
41. | Dariusz Poloński [18] Grzegorz Dobosz [21] |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 30. gr. N 4. kl. N-PSS 28. F2 |
1:52:26,2 | |||
42. | Paweł Stefanicki [19] Marcin Jaworski [22] |
Automobilklub Orski | Fiat Seicento Sporting | 31. gr. N 5. kl. N-PSS 29. F2 |
1:52:36,9 | |||
43. | Rafał Hoffmann [20] Marek Dobrowolski |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 32. gr. N 6. kl. N-PSS 30. F2 |
1:52:47,8 | |||
44. | Grzegorz Kamiński [21] Marek Sałajczyk [23] |
Automobilklub
Krakowski Automobilklub Rzeszowski |
Fiat Seicento Sporting | 33. gr. N 7. kl. N-PSS 31. F2 |
1:52:48,1 | |||
45. | Magdalena Cieślik [22] Magdalena Lukas [24] |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 34. gr. N 1. kl. N-1 32. F2 |
1:53:31,8 | |||
46. | Maksymilian Kilanowski [23] Dariusz Krygier |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 35. gr. N 8. kl. N-PSS 33. F2 |
1:53:59,1 | |||
47. | Jarosław Wal [24] Marek Haczyk [25] |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 36. gr. N 9. kl. N-PSS 34. F2 |
1:54:07,3 | |||
48. | Adam Pol [25] Patryk Olejniczak [26] |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 37. gr. N 10. kl. N-PSS 35. F2 |
1:54:22,2 | |||
49. | Michał Kwiatkowski [26] Paweł Wieczorek [27] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 38. gr. N 11. kl. N-PSS 36. F2 |
1:54:37,2 | |||
50. | Jacek Melcer Paweł Teplik [28] |
Automobilklub Karkonoski | Fiat Cinquecento Sporting | 39. gr. N 2. kl. N-1 37. F2 |
1:55:03,0 | |||
51. | Piotr Krotoszyński [27] Damian Kinda [29] |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 40. gr. N 12. kl. N-PSS 38. F2 |
1:55:07,3 | |||
52. | Michał Godusławski [28] Wojciech Skiba [30] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 41. gr. N 3. kl. N-1 39. F2 |
1:55:17,0 | |||
53. | Jacek Stroński [29] Tomasz Króliczek [31] |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 42. gr. N 13. kl. N-PSS 40. F2 |
1:55:35,1 | |||
54. | Adam Rutkiewicz [30] Robert Cybulko [32] |
Automobilklub Podlaski | Fiat Seicento Sporting | 43. gr. N 14. kl. N-PSS 41. F2 |
1:56:07,8 | |||
55. | Rafał Rzemień [31] Tomasz Grzyb [33] |
Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Seicento Sporting | 44. gr. N 15. kl. N-PSS 42. F2 |
1:56:27,2 | |||
56. | Robert Wilkosz [32] Witold Wilkosz |
Automobilklub Cieszyński | Fiat Seicento Sporting | 45. gr. N 16. kl. N-PSS 43. F2 |
1:56:59,2 | |||
57. | Janusz Jania [33] Jakub Praus [34] |
Automobilklub Krakowski | Fiat Seicento Sporting | 46. gr. N 17. kl. N-PSS 44. F2 |
1:57:27,7 | |||
58. | Paweł Mieszczański [34] Dominik Pacak [35] |
Automobilklub Częstochowski | Fiat Seicento Sporting | 47. gr. N 18. kl. N-PSS 45. F2 |
1:58:42,1 | |||
59. | Tomasz Wachnicki [35] Arkadiusz Trela [36] |
Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Sporting | 7. kl. A-5 46. F2 |
2:01:03,8 | |||
60. | Adam Pietrzak [36] Przemysław Słodkowski [37] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 48. gr. N 4. kl. N-1 47. F2 |
2:03:29,7 | |||
61. |
Dominik Ośko [37] Paweł Stelmach [38] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 49. gr. N 19. kl. N-PSS 48. F2 |
2:04:20,4 | |||
62. | Bartłomiej Barancewicz [38] Bartosz Żabiński [39] |
Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | 8. kl. A-5 49. F2 |
2:16:58,9 | |||
[1], [2],
[3], ... - miejsca w klasyfikacjach
promocyjnych kierowców i pilotów {1}, {2}, {3}, ... - miejsca w klasyfikacji zespołów sponsorskich <1>, <2>, <3>, ... - miejsca w klasyfikacji zespołów producentów |
||||||||
Odpadli m. in.: | ||||||||
OS 16 |
Ryszard Plucha ? |
ZAZ 1102 Tavria | kl. A-5 | |||||
OS 14 | Robert Herba Jacek Rathe |
Warka Strong Club - Automobilklub Polski | Seat Cordoba WRC E2 | kl. A-8 | (skrzynia biegów) |
|||
po OS 12 |
Dariusz Poletyło Piotr Ruciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Subaru Impreza WRX | kl. N-4 | (dyferencjał) | |||
OS 12 |
Piotr Zając Przemysław Brzoza |
Automobilklub Dolnośląski | Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | (wypadek) |
|||
OS 11 | Paweł Polikowski ? |
kl. N-4 | (dyferencjał) | |||||
OS 11 | Marcin Majcher Daniel Leśniak |
Automobilklub Sudecki | Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | ||||
po OS 9 |
Tomasz Kuchar Maciej Szczepaniak |
Polsat - Automobilklub Śląski | Volkswagen Golf Kit Car | kl. A-7 | (silnik) | |||
po OS 9 |
Andrzej Spława-Neyman Paweł Żak |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Częstochowski |
Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | (skrzynia biegów) |
|||
OS 9 |
Adam Dzitko ? |
Automobilklub Polski | ||||||
OS 8 | Piotr Starczukowski Bartosz Siodła |
Nissan Mazur Motorsport - Automobilklub Wałbrzyski | Nissan Micra | kl. A-5 | (układ elektroniczny) |
|||
OS 8 | Michał Duda Robert Gliwiak |
Automobilklub Mysłowicki | Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | ||||
OS 7 | Michał Gołębiowski Igor Tomasiak |
Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | kl. N-3 | (sprzęgło) | |||
OS 7 | Łukasz Szterleja ? |
Automobilklub Karkonoski | (wypadek) | |||||
OS 6 | Michał Uliarczyk Bartosz Pyszny |
Peugeot Sport Polska Rally Team - Automobilklub Śląski | Peugeot 106 Maxi | kl. A-6 | (skrzynia biegów) |
|||
OS 3 | Michał Bębenek Grzegorz Bębenek |
Partnerzy Renault Rally Team - Automobilklub Krakowski | Renault Megane Coupe | kl. A-7 | (silnik) | |||
OS 3 | Marek Glier ? |
Automobilklub Polski | ||||||
OS 3 | Bartosz Ptak ? |
|||||||
OS 2 | Sebastian Frycz Jarosław Gieras |
|
Citroen Saxo VTS | kl. N-2 | (sprzęgło) | |||
OS 1 | Krzysztof Baranowski ? |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | (wypadek) | |||||
OS 1 | Michał Jackiewicz ? |
Automobilklub Lubelski | ||||||
Wystartowały 83 załogi, sklasyfikowano 62. | ||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Kulig - 13; Kuzaj - 4 | ||||||||
Prowadzenie w rajdzie: OS 1: Kuzaj; OS 2-17: Kulig |
<< 1 el. RSMP 2000 - Zimowy R. Dolnośląski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 2000] [3 el. RSMP 2000 - R. Krakowski >>