<< 7 el.
RSMP 1996 - Rajd Wisły] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1997] [2 el. RSMP 1997 - R. Krakowski
>>
[Zimowy Rajd Dolnośląski 1997 - lista zgłoszeń]
Baza rajdu: Kłodzko
Dystans: 498,88 km, w tym 23 odcinki
specjalne o łącznej długości 195,99 km.
Odcinki specjalne:
- I etap (21.02): OS 1, 6 i 11: Nowa Bystrzyca - Mostowice (10,7
km); OS 2, 7 i 12: Lasówka - Wójtowice (9,85); OS 3, 8 i 13:
Wyszki - Poręba (11,08); OS 4, 9 i 14: Niemojów - Nagodzice (10,09);
OS 5, 10 i 15: Gajnik - Jaworek (9,24);
- II etap (22.02): OS 16: Młynów - Opolnica (6,69); OS 17:
Laskówka - Wojciechowice (6,14); OS 18: Kłodzko - Kłodzko (2,31);
OS 19: Młynów - Opolnica (6,69); OS 20: Laskówka -
Wojciechowice (6,14); OS 21: Kłodzko - Kłodzko (2,31); OS 22:
Młynów - Opolnica (6,69); OS 23: Laskówka - Wojciechowice (6,14)
Nawierzchnia: pierwszego dnia - śnieg i lód,
drugiego dnia - w większości suchy asfalt.
Klasyfikacja generalna: | |||||||||
1. | (1.*) | Krzysztof Hołowczyc Maciej Wisławski |
Stomil Olsztyn / Mobil - Automobilklub Olsztyński | Subaru Impreza 555 | 1. kl. A-8 | 2:22:14 | |||
2. | (2.*) | Robert Gryczyński Tadeusz Burkacki |
Toyota / Castrol - Automobilklub Śląski | Toyota Celica GT-Four | 2. kl. A-8 | 2:25:45 | |||
3. | (3.*) | Robert Herba Sławomir Łuba |
Tedex - Automobilklub Polski | Toyota Celica Turbo 4WD | 3. kl. A-8 | 2:28:02 | |||
4. | (4.*) | Leszek Kuzaj Artur Skorupa |
Exol - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 1. gr. N 1. kl. N-4 |
2:28:03 | |||
5. | (5.*) | Piotr Świeboda Andrzej Górski |
Tedex - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 2. gr. N 2. kl. N-4 |
2:29:12 | |||
6. | (6.*) | Waldemar Doskocz Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 3. gr. N 3. kl. N-4 |
2:32:02 | |||
7. | (7.*) | Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
Mobil Oil - Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 4. gr. N 4. kl. N-4 |
2:32:24 | |||
8. | (8.*) | Janusz Kulig Jarosław Baran |
Renault / PBI Bank - Automobilklub Krakowski | Renault Maxi Megane | 4. kl. A-8 1. F-2 |
2:33:31 | |||
9. | (9.*) | Jarosław Pineles Maciej Wodniak |
Automobilklub
Śląski Automobilklub Krakowski |
Mitsubishi Lancer RS Evo III | 5. gr. N 5. kl. N-4 |
2:36:06 | |||
10. | Veroslav Cvrcek (CZ) Miroslava Cvrckova (CZ) |
Autoklub Barum Zlin | Skoda Felicia Kit Car | (kl. A-6) | 2:36:30 | ||||
11. | (10.*) | Zbigniew Stec Krzysztof Watała |
Automobilklub
Lubelski Automobilklub Sudecki |
Mitsubishi Lancer RS Evo III | 6. gr. N 6. kl. N-4 |
2:38:34 | |||
12. | (11.*) | Bartłomiej Baniowski Piotr Wieczorek |
Aquila / FOX - Automobilklub Krakowski | Subaru Impreza WRX | 7. gr. N 7. kl. N-4 |
2:39:53 | |||
13. | (12.*) | Juliusz Palonka Stanisław Bazan |
Automobilklub
Lubelski Moto Car 93 Rzeszów |
Subaru Legacy RS 4WD | 8. gr. N 8. kl. N-4 |
2:42:58 | |||
14. | (13.*) | Bohdan Ludwiczak Antoni Akuczonek |
Motoklub Olsztyn | Ford Escort RS Cosworth | 5. kl. A-8 | 2:43:20 | |||
15. | Karel Trojan (CZ) Dan Vodicka (CZ) |
Czech National Team | Skoda Felicia | (kl. A-6) | 2:44:37 | ||||
16. | (14.*) | Paweł Dytko Tomasz Dytko |
Automobilklub Opolski | Ford Escort RS Cosworth | 9. gr. N 9. kl. N-4 |
2:48:00 | |||
17. | (15.*) | Romuald Chałas Robert Bromke |
Automobilklub Polski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 10. gr. N 10. kl. N-4 |
2:48:08 | |||
18. | (16.*) | Wojciech Zaborowski Jan Szymczak |
Automobilklub Olszyński | Opel Astra GSi 16V | 11. gr. N 1. kl. N-3 2. F-2 |
2:52:00 | |||
19. | (17.*) | Adam Wrocławski Wojciech Sikora |
Automobilklub Śląski | Opel Astra GSi 16V | 12. gr. N 2. kl. N-3 3. F-2 |
2:52:20 | |||
20. | (18.*) | Jan Kościuszko Janusz Bronikowski |
Chłopskie Jadło - Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | 6. kl. A-8 4. F-2 |
2:52:44 | |||
21. | (19.*) | Mariusz Ficoń Sławomir Mieszkowski |
|
Fiat Cinquecento Abarth | 1. kl. A-PCA 5. F-2 |
2:53:28 | |||
22. | (20.*) | Jerzy Dyszy Krzysztof Wołkowyski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | 13. gr. N 3. kl. N-3 6. F-2 |
2:53:42 | |||
23. | (21.*) | Włodzimierz Skrodzki Maria "Malina" Wiechowska |
Rafineria Jedlicze - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | 14. gr. N 4. kl. N-3 7. F-2 |
2:55:47 | |||
24. | (22.*) | Marek Skrzypkowski Adam Balawajder |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 2. kl. A-PCA 8. F-2 |
2:59:11 | |||
25. | (23.*) | Tomasz Ratajczyk Mariusz Sobczak |
Automobilklub Dolnośląski | Volkswagen Golf GTi 16V | 15. gr. N 5. kl. N-3 9. F-2 |
3:04:26 | |||
26. | (24.*) | Tomasz Czopik Maciej Baran |
Automobilklub Krakowski | Honda Civic VTi | 1. kl. A-6 10. F-2 |
3:05:13 | |||
27. | (25.*) | Krzysztof Dunat Sławomir Grabarkiewicz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | 3. kl. A-PCA 11. F-2 |
3:06:15 | |||
28. | (26.*) | Jan Chróścik Aleksander Woźnica |
Automobilklub Lubelski | Opel Corsa GSi 16V | 2. kl. A-6 12. F-2 |
3:15:01 | |||
29. | (27.*) | Jerzy Wierzbołowski Bogusław Lepiarz |
Automobilklub Dolnośląski | Ford Sierra Cosworth | 7. kl. A-8 | 3:22:21 | |||
30. | (28.*) | Jan Chudzikiewicz Erwin Meisel |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 4. kl. A-PCA 13. F-2 |
3:33:47 | |||
* - miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski | |||||||||
Odpadli m. in.: | |||||||||
OS 8 | Jacek Sikora Marek Kaczmarek |
Automobilklub
Polski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | (wał |
||||
OS 6 | Marcin Turski Jacek Sciciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | (skrzynia |
||||
po OS 4 | Tomasz Kuchar Tomasz Malec |
Tedex - Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | (pęknięcie |
||||
Adam Magaczewski Andrzej Białowąs |
Texaco / Promex - Automobilklub Śląski | Ford Escort RS Cosworth | kl. A-8 | (turbo) |
|||||
Bedrich Habermann (SK) Emil Horniacek (CZ) |
BEIV Skoda Motorsport Poprad | Skoda Felicia Kit Car | kl. A-7 | (wypadek) |
|||||
Miroslav Mikulenka (CZ) Karel Vajik (CZ) |
Rallye Team Zlin | Nissan Sunny GTi | kl. A-7 |
(dyferencjał) |
|||||
Wojciech Bełtowski Krzysztof Głuszyński |
Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia LX | kl. A-6 | ||||||
Cezary Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Automobilklub Polski | Skoda Felicia | kl. A-6 | (skrzynia |
|||||
Mariusz Mszyca Paweł Koprowski |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | ||||||
Wystartowały 43 załogi,sklasyfikowano 30 (w tym 28 w RSMP). |
|||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Hołowczyc - 22 (2 ex aequo), Gryczyński - 3 (2), Herba - 1 (1), Kuzaj - 1 (1) |
<< 7 el.
RSMP 1996 - Rajd Wisły] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1997] [2 el. RSMP 1997 - R. Krakowski
>>
[Zimowy Rajd Dolnośląski 1997 - lista zgłoszeń]