<< 6 el. RSMP 1996 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1996] [1 el. RSMP 1997 - Zimowy R. Dolnośląski >>
Długość odcinków specjalnych: 27
OS-ów o łącznej długości 206,3 km. Po odwołaniu OS-ów OS 4,
14, 23 (niedostateczne zabezpieczenie trasy) oraz OS 19 i 20 (opóźnienia
powstałe po wypadku P. Świebody na OS 16) ostateczna długość
odcinków wyniosła 164,9 km.
Odcinki specjalne:
- I etap (20.09): OS 1: Wisła Malinka - Szczyrk Solisko (9,3 km);
OS 2: Straconka - Międzybrodzie Bialskie (6,6); OS 3: Porąbka -
Kocierz Moszczenicka (17,5); OS 4: Tresna Mała - Zarzecze (6,7);
OS 5: Straconka - Międzybrodzie Bialskie (6,6); OS 6: Porąbka -
Kocierz Moszczenicka (17,5); OS 7: Międzybrodzie Żywieckie -
Żar (5,1); OS 8: Żar - Międzybrodzie Żywieckie (5,1); OS 9:
Tresna Mała - Zarzecze (6,7); OS 10: Szczyrk Solisko - Wisła
Malinka (9,3); OS 11: Wisła Czarne Wylęgarnia - Kubalonka
szczyt (4,7);
- II etap (21.09): OS 12: Wisła Czarne Wylęgarnia - Kubalonka
szczyt (4,7); OS 13: Cisownica Las - Leszna Górna (7,3); OS 14:
Zamarski - Hażlach (9,4); OS 15: Hażlach - Łączka (8,6); OS
16: Górki Wielkie - Brenna skrzyżownie (4,5); OS 17: Brenna
skrzyżownie - Górki Małe (5,7); OS 18: Cisownica Las - Leszna
Górna (7,3); OS 19: Zamarski - Hażlach (9,4); OS 20: Hażlach -
Łączka (8,6); OS 21: Górki Wielkie - Brenna skrzyżownie (4,5);
OS 22: Brenna skrzyżownie - Górki Małe (5,7); OS 23: Cisownica
Las - Leszna Górna (7,3); OS 24: Zamarski - Hażlach (9,4); OS
25: Hażlach - Łączka (8,6); OS 26: Górki Wielkie - Brenna
skrzyżownie (4,5); OS 27: Brenna skrzyżownie - Górki Małe (5,7)
Pogoda: I etap - słonecznie; II etap -
przelotne opady deszczu
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Robert Herba Artur Skorupa |
Aral BPH Rally Team - Automobilklub Polski | Toyota Celica 4WD | 1. kl. A-8 | 1:32:45 | |||
2. | Robert Gryczyński Tadeusz Burkacki |
Toyota Castrol Rally Team - Automobilklub Śląski | Toyota Celica 4WD | 2. kl. A-8 | 1:33:14 | |||
3. | Waldemar Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Maxi Clio | 3. kl. A-8 1. F2 |
1:34:01 | |||
4. | Janusz Kulig Jarosław Baran |
Aquilla Rally Team - Automobilklub Krakowski | Opel Astra GSi 16V | 4. kl. A-8 2. F2 |
1:38:26 | |||
5. | Leszek Kuzaj Jakub Mroczkowski |
Tedex Rally Team - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo III | 1. gr. N 1. kl. N-4 |
1:40:48 | |||
6. | Jarosław Pineles Maciej Wodniak |
Nokia / CPN Katowice / Radio Katowice - Automobilklub Śląski | Opel Astra GSi 16V | 5. kl. A-8 3. F2 |
1:46:38 | |||
7. | Cezary Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Stomil Olsztyn / Mobil Rally Team - Automobilklub Polski | Opel Kadett GSi 16V | 2. gr. N 1. kl. N-3 4. F2 |
1:47:45 | |||
8. | Jerzy Wierzbołowski Bogusław Lepiarz |
Automobilklub Dolnośląski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 3. gr. N 2. kl. N-4 |
1:49:02 | |||
9. | Juliusz Palonka Stanisław Bazan |
Boryszew SA - Automobilklub Lubelski | Subaru Legacy RS 4WD | 4. gr. N 3. kl. N-4 |
1:49:05 | |||
10. | Jerzy Dyszy Jacek Rathe |
Racer Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 5. gr. N 2. kl. N-3 5. F2 |
1:49:13 | |||
... |
||||||||
Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Automobilklub Śląski | Honda Civic VTEC | 1. kl. A-6 | |||||
Janusz Damentko Leszek Gontarz |
Automobilklub Bałtycki | Toyota Corolla GTi 16 | 2. kl. A-6 | |||||
16. | Jacek Jerschina Artur Orlikowski |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 XSi | 3. kl. A-6 | ||||
17. | Mariusz Ficoń Jacek Sciciński |
Polifarb Cieszyn / Motor - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | 1. kl. A-PCA | ||||
Maciej Ławiński Adam Skowroński |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126 Bis | 4. kl. A-6 | |||||
Cezary Fuchs Sławomir Łuba |
Esso Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 4. kl. N-4 | |||||
Tomasz Kuchar Tomasz Malec |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi 16V | 6. gr. N 3. kl. N-3 6. F2 |
|||||
Marek Nawarecki Artur Wodniak |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 309 GTi 16V | 4. kl. N-3 | |||||
Mirosław Rusiecki Marcin Jaworski |
Opel Astra GSi 16V | 5. kl. N-3 | ||||||
Marek Skrzypkowski Adam Balawajder |
Automobilklub Sudecki Automobilklub Dolnośląski |
Fiat Cinquecento Abarth | 2. kl. A-PCA | |||||
Jan Chudzikiewicz Andrzej Mocie |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 3. kl. A-PCA | |||||
Marcin Turski Jarosław Majewski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | 4. kl. A-PCA | |||||
Marek Ryndak Andrzej Michalik |
Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Abarth | 5. kl. A-PCA | |||||
Krzysztof Dunat Sławomir Mieszkowski |
Automobilklub Beskidzki | Fiat Cinquecento Abarth | 6. kl. A-PCA | |||||
Nie sklasyfikowani (przekroczenie limitu spóźnień): | ||||||||
Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
Racer Rally Team - Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer Evo III | kl. N-4 | |||||
Odpadli m. in.: | ||||||||
OS 16 |
Piotr Świeboda Andrzej Górski |
|
Mitsubishi Lancer Evo III | kl. A-8 | (wypadek) |
|||
przed |
Marek Haczyk Sławomir Wilk |
Fiat Cinquecento | (wypadek) |
|||||
OS 11 | Paweł Noakowski Horst Muller |
Ford Sierra 4x4 | kl. A-8 | (wypadek) | ||||
OS 5 |
Jacek Sikora Marek Kaczmarek |
Racer Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | (skrzynia |
|||
przed OS 5 |
Włodzimierz Skrodzki Maria "Malina" Wiechowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | kl. N-3 | (półoś) |
|||
po |
Bartłomiej Baniowski Tomasz Czopik |
Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | kl. A-8 | ||||
OS 3 |
Wojciech Musiał Marek Mateja |
Automobilklub Śląski | ||||||
OS 3 |
Aleksander Bubel Grzegorz Osiński |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | (skrzynia |
|||
Tomasz Mikołajczyk Marek Leśniak |
Automobilklub Polski KKS Elita |
Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. A-8 | |||||
Jan Chróścik Aleksander Woźnica |
Automobilklub Lubelski | Opel Corsa GSi 16V | kl. A-6 | |||||
Wystartowały 44 załogi, ukończyło rajd 24. |
<< 6 el. RSMP 1996 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1996] [1 el. RSMP 1997 - Zimowy R. Dolnośląski >>