<< 2 el. RSMP 1995 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1995] [4 el. RSMP 1995 - R. Polski >>
[Rajd Elmot 1995 - filmy]


19-20.05.1995 - 23. Rajd Elmot - 3 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Świdnica
Dystans: 407 km, w tym 19 odcinków specjalnych o łącznej długości 177 km.
- 19.05: Superoes Zagórze (7,7 km x 3 = 23,1 km)
- 20.05: OS 1, 7 i 13: Świdnica - Złoty Las (6,6 km); OS 2, 8 i 14: Dziećmorowice - Zagórze (4,4); OS 3, 9 i 15: Lubachów - Walim (13,3); OS 4, 10 i 16: Wolibórz - Jodłownik (8,7); OS 5, 11 i 17: Rościszów - Walim (9,1); OS 6, 12 i 18: Sokolec - Kamionki (9,2)
Nawierzchnia: asfalt

1. Paweł Przybylski
Krzysztof Gęborys
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort RS Cosworth 1. m. w kl. A-8 1:30:57
2. Krzysztof Hołowczyc
Maciej Wisławski
Toyota Motor Poland / Castrol / Stomil Olsztyn - Automobilklub Polski Toyota Celica 4WD 2. m. w kl. A-8 1:32:23
3. Waldemar Doskocz
Aleksander Dragon
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio Williams 1. m. w kl. A-7
1. m. w F2
1:34:47
4. Wiesław Stec
Artur Skorupa
Rafineria Czechowice -  Automobilklub Lubelski
Automobilklub Krakowski
Ford Escort RS Cosworth 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N-4
1:36:07
5. Robert Herba
Andrzej Górski
Tedex Rally Team - Automobilklub Polski Mitsubishi Lancer Evo 2 2. m. w gr. N
2. m. w kl. N-4
1:37:55
6. Andrzej Buziuk
Marek Skrobot
Automobilklub Karkonoski Mitsubishi Lancer Evo 2 3. m. w gr. N
3. m. w kl. N-4
1:39:53
7. Zenon Sawicki
Jarosław Baran
Automobilklub Polski
Automobilklub Krakowski
Ford Sierra Cosworth 4x4 3. m. w kl. A-8 1:41:24
8. Andrzej Koper
Jakub Mroczkowski
Andrzej Koper Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Subaru Impreza WRX 4. m. w gr. N
4. m. w kl. N-4
1:41:45
9. Romuald Chałas
Zbigniew Atłowski
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth 5. m. w gr. N
5. m. w kl. N-4
1:42:12
10. Jerzy Dyszy
Krzysztof Różański
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16V 6. m. w gr. N
1. m. w kl. N-3
2. m. w F2
1:46:53
11. Piotr Cekiera
Artur Kobos
Automobilklub Krakowski Honda Civic VTi 7. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2
3. m. w F2
1:47:17
12. Włodzimierz Skrodzki
Erwin Meisel
Rafineria Jedlicze -  Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Krakowski
Honda Civic VTi 8. m. w gr. N
2. m. w kl. N-2
4. m. w F2
1:47:53
13. Jarosław Pineles
Henryk Pineles
Nokia Liberty Team - Automobilklub Śląski Opel Astra GSi 16V 9. m. w gr. N
2. m. w kl. N-3
5. m. w F2
1:48:17
14. Michał Rej
Robert Bromke
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski Nissan Sunny GTi 10. m. w gr. N
3. m. w kl. N-3
6. m. w F2
1:48:42
15. Roman Wrona
Lech Wójcik
Rafineria Jedlicze - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio Williams 11. m. w gr. N
4. m. w kl. N-3
7. m. w F2
1:49:00
16. Waldemar Malinowski
Andrzej Grigorjew
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski Opel Kadett GSi 16V 12. m. w gr. N
5. m. w kl. N-3
8. m. w F2
1:49:17
17. Wojciech Nosalik
Andrzej Białowąs
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V 2. m. w kl. A-7
9. m. w F2
1:50:22
18. Cezary Zaleski
Krzysztof Rzucidło
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski Honda Civic 13. m. w gr. N
3. m. w kl. N-2
10. m. w F2
1:53:36

19.

Andrzej Krzywda (D)
Wolfgang Grychtoł
ADAC
Automobilklub Śląski
Ford Sierra Cosworth 4x4 (kl. N-4)

1:54:15

20. Ireneusz Wrzesiński
Krzysztof Andrzejewski
Automobilklub Sudecki Peugeot 205 Rallye 1. m. w kl. A-5
11. m. w F2
1:56:42
21. Adam Magaczewski
Andrzej Magaczewski
Automobilklub Śląski Lancia Delta HF Integrale 4. m. w kl. A-8 1:57:00
22. Filip Rybacki
Mariusz Sudoł
Automobilklub Dolnośląski Opel Astra GSi 14. m. w gr. N
6. m. w kl. N-3
12. m. w F2
1:58:51
23. Dariusz Gałecki
Mirosław Gąssowski
Automobilklub Dolnośląski Łada 2105 2. m. w kl. A-5
13. m. w F2
2:04:32
24. Aleksander Bubel
Grzegorz Osiński
Polmozbyt Wrocław - Automobilklub Dolnośląski Fiat Cinquecento 900 3. m. w kl. A-5
14. m. w F2
2:10:22
25. Marek Nawarecki
Jarosław Kaszyński
KIM Rally - Automobilklub Krakowski Peugeot 309 GTi 16V 3. m. w kl. A-7
15. m. w F2
2:10:33
26. Marek Ryndak
Stanisław Bernadzik
Moto Car 93 Rzeszów Fiat Cinquecento 900 4. m. w kl. A-5
16. m. w F2
2:12:59
27. Jarosław Buczek
Apolinary Lechki
Automobilklub Dolnośląski Fiat Cinquecento 900 15. m. w gr. N
4. m. w kl. N-2
17. m. w F2
2:16:43

28.

Tomasz Kończyło
Jacek Wyrzykowski
Automobilklub Dolnośląski Peugeot 309 GTi 16. m. w gr. N
7. m. w kl. N-3
18. m. w F2

2:36:25

Zdyskwalifikowani (niezgodność chłodnicy z homolagacją):
  Piotr Świeboda
Maria "Malina" Wiechowska
AST Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Astra GSi 16V kl. N-3

1:43:17

Odpadli m. in.:

OS 10

Bohdan Ludwiczak
?
Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth  

(wypadek)

OS 7

Piotr Wróblewski
Marek Kaczmarek
Polskie Książki Telefoniczne R.T. - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Toyota Corolla  

(wypadek)

OS 4

Robert Kępka
?
Renault Elf Polska - Automobilklub Polski Renault Clio  

(napęd)

OS 1

Bogdan Herink
Artur Wodniak
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio Maxi kl. A-7

(skrzynia
biegów)

  Jacek Sikora
Jacek Sciciński
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900  

(wypadek)

  Janusz Kulig
Dariusz Burkat
Aquila Rally - Automobilklub Krakowski Opel Kadett GSi 16V kl. N-3

(wypadek)

Wystartowało 46 załóg, sklasyfikowano 28.
Zwycięzcy OS-ów: Przybylski - 17 (1 ex aequo), Hołowczyc - 3 (1)
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Rafineria Czechowice
2. Mobil Motor Rally Team

<< 2 el. RSMP 1995 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1995] [4 el. RSMP 1995 - R. Polski >>
[Rajd Elmot 1995 - filmy]