<< 6 el. RSMP 1994 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [1 el. RSMP 1995 - R. Krakowski >>
[Rajd Dolnośląski 1994 - lista startowa]


14-15.10.1994 - 29. Rajd Dolnośląski - 7 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Kłodzko
Dystans: 442 km, w tym 17 odcinków specjalnych o łącznej długości 179 km.
Odcinki specjalne:
- I etap (14.10): OS 1: Kłodzko; OS 2: Wojbórz - Młynów
- II etap (15.10): OS 3, 8 i 13: Wielisław - Stara Łomnica; OS 4, 9 i 14: Nowa Bystrzyca - Mostowice; OS 5, 10 i 15: Zieleniec - Kozia Hala; OS 6, 11 i 16: Jeleniów - Łężyce; OS 7, 12 i 17: Polanica Górna - Szczytna Batorów.

1. Bogdan Herink
Barbara Stępkowska
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio Williams 1. m. w gr. A
1. m. w kl. A-7
1. m. w F2 gr. A
1:50:54
2. Krzysztof Hołowczyc
Maciej Wisławski
Toyota Motor Poland - Automobilklub Polski Toyota Celica Turbo 4WD 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N-4
1:51:27
3. Robert Herba
Artur Skorupa
Tedex Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Nissan Sunny GTi-R 2. m. w gr. A
1. m. w kl. A-8
1:52:57
4. Wiesław Stec
Maciej Maciejewski
I Kom. Bank SA / Rafineria Czechowice - A. Lubelski Mitsubishi Galant VR-4 Evo 2. m. w gr. N
2. m. w kl. N-4
1:53:01
5. Waldemar Doskocz
Aleksander Dragon
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16V 3. m. w gr. A
2. m. w kl. A-7
2. m. w F2 gr. A
1:53:52
6. Andrzej Chojnacki
Piotr Namysłowski
T. A. I. - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth 3. m. w gr. N
3. m. w kl. N-4
1:54:04
7. Andrzej Koper
Jakub Mroczkowski
Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16V 4. m. w gr. A
3. m. w kl. A-7
3. m. w F2 gr. A
1:54:12
8. Maciej Kołomyjski
Sławomir Łuba
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Ford Sierra Cosworth 4x4 4. m. w gr. N
4. m. w kl. N-4
1:57:51
9. Cezary Fuchs
Andrzej Górski
ADAX Rally Team -  Automobilklub Dolnośląski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Ford Escort RS Cosworth 5. m. w gr. N
5. m. w kl. N-4
1:58:43
10. Zenon Sawicki
Jarosław Baran
Tedex Rally Team -  Automobilklub Polski
Automobilklub Krakowski
Ford Sierra Cosworth 4x4 6. m. w gr. N
6. m. w kl. N-4
1:59:44

11.

Robert Gryczyński
Tomasz Ryborz
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski Ford Sierra Cosworth 4x4 7. m. w gr. N
7. m. w kl. N-4
2:01:22

12.

Piotr Świeboda
Maria "Malina" Wiechowska
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski Opel Kadett GSi 16V 5. m. w gr. A
4. m. w kl. A-7
4. m. w F2 gr. A
2:01:42

13.

Jacek Jerschina
Andrzej Białowąs
Shell Helix Motor Oil Team - Automobilklub Polski Peugeot 309 GTi 16V 8. m. w gr. N
1. m. w kl. N-3
1. m. w F2 gr. N
2:04:39

14.

Lesław Orski
Tomasz Chmiel
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTi 16V 6. m. w gr. A
5. m. w kl. A-7
5. m. w F2 gr. A
2:05:03

15.

Jarosław Pineles
Henryk Pineles
Radio Katowice - Automobilklub Śląski Opel Astra GSi 16V 9. m. w gr. N
2. m. w kl. N-3
2. m. w F2 gr. N
2:05:14

16.

Roman Wrona
Erwin Meisel
Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16V 10. m. w gr. N
3. m. w kl. N-3
3. m. w F2 gr. N
2:05:39

17.

Michał Rej
Robert Bromke
Mobil Poland Rally Team - Automobilklub Polski Nissan Sunny GTi 11. m. w gr. N
4. m. w kl. N-3
4. m. w F2 gr. N

2:05:42

18.

Bohdan Ludwiczak
Krzysztof Szeszko
Elf - Moto Klub Olsztyn Ford Sierra Cosworth 4x4 7. m. w gr. A
2. m. w kl. A-8
2:07:54

19.

Jerzy Dyszy
Krzysztof Różański
Shell Helix Motor Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 Rally 8. m. w gr. A
1. m. w kl. A-6
6. m. w F2 gr. A
2:09:26

20.

Marek Skrzypkowski
Krzysztof Watała
Automobilklub Sudecki Opel Corsa GSi 12. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2
5. m. w F2 gr. N
2:10:35

21.

Mariusz Mszyca
Paweł Koprowski
Automobilklub Dolnośląski Opel Kadett GSi 13. m. w gr. N
5. m. w kl. N-3
6. m. w F2 gr. N

2:11:03

22.

Jacek Sikora
Jacek Sciciński
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 9. m. w gr. A
1. m. w kl. A-0
7. m. w F2 gr. A
2:13:17

23.

Dariusz Marciniak
Marek Andrysz
Automobilklub Dolnośląski Toyota Corolla GTi 14. m. w gr. N
2. m. w kl. N-2
7. m. w F2 gr. N
2:13:54

24.

Jerzy Wierzbołowski
Maciej Pasławski
Nastar Rally Team - Automobilklub Dolnośląski Volkswagen Golf GTi 16V 10. m. w gr. A
6. m. w kl. A-7
8. m. w F2 gr. A

2:14:41

25.

Konrad Gałusza
Tomasz Malec
Automobilklub Dolnośląski Honda Civic VTEC 15. m. w gr. N
3. m. w kl. N-2
8. m. w F2 gr. N
2:16:53

26.

Małgorzata Zemlińska
Edmund Olczak
Automobilklub Krakowski
KKS Elita
Mazda 323 4WD 16. m. w gr. N
8. m. w kl. N-4

2:18:42

27.

Piotr Gadomski
Romuald Porębski
Autotak Sport Team - Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento 11. m. w gr. A
2. m. w kl. A-0
9. m. w F2 gr. A
2:26:06

28.

Ryszard Plucha
Tomasz Paluch
Automobilklub Polski Polonez 1600 C 12. m. w gr. A
2. m. w kl. A-6
10. m. w F2 gr. A
2:26:39

29.

Dariusz Gałecki
Joanna Adamczyk
Automobilklub Dolnośląski Łada 2105 13. m. w gr. A
3. m. w kl. A-6
11. m. w F2 gr. A
2:27:55

30.

Marek Ryndak
Grzegorz Grzyb
Rafineria Jedlicze - Moto Car 93 Rzeszów Fiat Cinquecento 14. m. w gr. A
3. m. w kl. A-0
12. m. w F2 gr. A
2:30:51

31.

Jan Chudzikiewicz
Wojciech Więcek
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 15. m. w gr. A
1. m. w kl. A-FSM
13. m. w F2 gr. A
2:32:57

32.

Andrzej Dudkowiak
Mariusz Sobczak
Automobilklub Dolnośląski Renault Clio 16V 17. m. w gr. N
6. m. w kl. N-3
9. m. w F2 gr. N

2:35:57

33.

Jarosław Buczek
Apolinary Lechki
Automobilklub Dolnośląski
Automobilklub Opolski
Fiat Cinquecento 16. m. w gr. A
4. m. w kl. A-0
14. m. w F2 gr. A

2:38:43

34.

Tadeusz Majcher
Bogdan Brzeziński
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 18. m. w gr. N
4. m. w kl. N-2
10. m. w F2 gr. N

2:39:11

35.

Marcin Leśnik
Robert Wiatkowski
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 17. m. w gr. A
2. m. w kl. A-FSM
15. m. w F2 gr. A
2:55:38

36.

Ryszard Borowski
Robert Borowski
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 18. m. w gr. A
3. m. w kl. A-FSM
16. m. w F2 gr. A
3:02:54
Odpadli:

OS 15

Janusz Kulig
Dariusz Burkat
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski Opel Kadett GSi 16V kl. N-3

(miska
olejowa)

OS 14 Zbigniew Kotarba
Krzysztof Schenk
Rafineria Jedlicze -  Automobilklub Krakowski
Automobilklub Tarnowski
Polski Fiat 126p kl. A-FSM  
OS 13 Cezary Zaleski
Krzysztof Rzucidło
Automobilklub Polski Polski Fiat 126p kl. A-FSM  

OS 12

Dariusz Wirkijowski
Marcin Augustyn
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. N-4

(skrzynia
biegów)

OS 11

Krzysztof Koczur
Ryszard Ciupka
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento kl. A-0  

PKC 9

Romuald Chałas
Zbigniew Atłowski
Mobil Rally Team - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth kl. N-4

(skrzynia
biegów)

OS 7

Artur Wodniak
Maciej Wodniak
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski Polonez 1600 C kl. A-6  

OS 6

Robert Kępka
Klaudiusz Rak
Renault Polska - Automobilklub Śląski Renault Clio Williams kl. N-3

(drążek
kierowniczy)

OS 5

Paweł Przybylski
Krzysztof Gęborys
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Toyota Celica GT4 kl. A-8

(elektronika)

PKC 6 Krzysztof Wołkowyski
Robert Domański
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GSi 16V kl. N-3  
PKC 6 Filip Rybacki
Mariusz Sudoł
Automobilklub Dolnośląski Renault Clio 16V kl. N-3  
PKC 6 Bogdan Jankowski
Marcin Wiertlewski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada 2108 Samara kl. A-6  
OS 3 Damian Gielata
Paweł Boratyn
Automobilklub Krakowski
KKS Elita
Toyota Corolla GTi kl. N-2  
PKC 2 Grzegorz Skiba
Igor Bielecki
Automobilklub Dolnośląski Lancia Delta Integrale kl. A-8  
OS 2 Wojciech Gruszczyński
Tomasz Kubacki
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p kl. A-FSM  
Start Zbigniew Natkański
Piotr Pikulicki
Automobilklub Dolnośląski Opel Kadett GSi 16V kl. N-3  
Wystartowały 52 załogi, sklasyfikowano 36
Zwycięzcy OS-ów: Herink - 5, Gryczyński - 4, Przybylski - 3, Hołowczyc - 2, Herba - 1, Stec - 1, Doskocz - 1
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Renault Polska 15 pkt.
2. Rafineria Gdańska 5 pkt.
3. Browar Żywiec Rally Team 3 pkt.
Klasyfikacja klubowa:
1. Automobilklub Polski 27 pkt.
2. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 27 pkt.
3. Automobilklub Dolnośląski 16 pkt.
4. Automobilklub Śląski 16 pkt.
5. Automobilklub Krakowski 9 pkt.
6. Automobilklub Morski 5 pkt.

<< 6 el. RSMP 1994 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [1 el. RSMP 1995 - R. Krakowski >>
[Rajd Dolnośląski 1994 - lista startowa]