<< 2
el. RSMP 1994 - R. Krakowski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [4 el. RSMP 1994 - R. Polski
>>
[Rajd Elmot 1994 - lista startowa]
[Rajd Elmot 1994 - filmy]
Baza rajdu: Świdnica
Dystans: 407 km, w tym 19 odcinków specjalnych
o łącznej długości 177 km.
Odcinki specjalne:
- 13.05: Superoes Zagórze (7,7 km x 3 = 23,1 km)
- 14.05: OS 1, 7 i 13: Witoszów - Złoty Las (6,6 km); OS 2, 8 i
14: Dziećmorowice - Zagórze (4,4); OS 3, 9 i 15: Lubachów -
Walim (13,3); OS 4, 10 i 16: Wolibórz - Jodłownik (8,7); OS 5,
11 i 17: Rościszów - Walim (9,1); OS 6, 12 i 18: Sokolec -
Kamionki (9,2)
Nawierzchnia: asfalt
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Robert Herba Artur Skorupa |
Tedex Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Nissan Sunny GTi-R | 1. gr. A 1. kl. A-8 |
1:33:53 | |||
2. | Andrzej Chojnacki Piotr Namysłowski |
T. A. I. - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 1. gr. N 1. kl. N-4 |
1:34:20 | |||
3. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Celica GT4 | 2. gr. A 2. kl. A-8 |
1:34:33 | |||
4. | Robert Gryczyński Tomasz Ryborz |
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 2. gr. N 2. kl. N-4 |
1:34:40 | |||
5. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 3. gr. A 1. kl. A-7 1. F2 gr. A |
1:34:51 | |||
6. | Cezary Fuchs Jakub Mroczkowski |
|
Ford Escort RS Cosworth | 3. gr. N 3. kl. N-4 |
1:35:33 | |||
7. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Mobil Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 4. gr. N 4. kl. N-4 |
1:36:34 | |||
8. | Waldemar Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | 4. gr. A 2. kl. A-7 2. F2 gr. A |
1:37:38 | |||
9. | Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
I Kom. Bank SA / Rafineria Czechowice - Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Galant VR-4 Evo | 5. gr. N 5. kl. N-4 |
1:38:01 | |||
10. | Dariusz Wirkijowski Marcin Augustyn |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 6. gr. N 6. kl. N-4 |
1:39:14 | |||
11. |
Zenon Sawicki Jarosław Baran |
|
Ford Sierra Cosworth 4x4 | 7. gr. N 7. kl. N-4 |
1:40:29 |
|||
12. | Robert Kępka Klaudiusz Rak |
Renault Polska - Automobilklub Śląski | Renault Clio Williams | 8. gr. N 1. kl. N-3 1. F2 gr. N |
1:42:30 | |||
13. |
Roman Wrona Lech Wójcik |
Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 9. gr. N 2. kl. N-3 2. F2 gr. N |
1:44:06 | |||
14. |
Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski | Opel Kadett GSi 16V | 5. gr. A 3. kl. A-7 3. F2 gr. A |
1:44:43 |
|||
15. |
Janusz Kulig Dariusz Burkat |
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski | Opel Kadett GSi 16V | 10. gr. N 3. kl. N-3 3. F2 gr. N |
1:45:51 | |||
16. |
Piotr Cekiera Artur Kobos |
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski | Honda Civic VTEC | 11. gr. N 1. kl. N-2 4. F2 gr. N |
1:49:09 | |||
17. | Bohdan Ludwiczak Antoni Akuczonek |
Elf - Moto Klub Olsztyn | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 6. gr. A 3. kl. A-8 |
1:50:08 | |||
18. | Jerzy Dyszy Krzysztof Różański |
Shell Helix Motor Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 205 Rally | 7. gr. A 1. kl. A-6 4. F2 gr. A |
1:51:13 | |||
19. | Konrad Gałusza Tomasz Malec |
Automobilklub Dolnośląski | Honda Civic VTEC | 12. gr. N 2. kl. N-2 5. F2 gr. N |
1:52:22 | |||
20. | Janusz Damentko Joanna Zwolińska |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Toyota Corolla GTi | 13. gr. N 3. kl. N-2 6. F2 gr. N |
1:53:09 | |||
21. | Jan Chróścik Aleksander Woźnica |
Automobilklub Lubelski | Renault 5 GT Turbo | 8. gr. A 4. kl. A-8 |
1:53:48 | |||
22. |
Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 9. gr. A 1. kl. A-0 5. F2 gr. A |
1:55:02 | |||
23. | Mirosław Rusiecki Leszek Gontarz |
Automobilklub Morski | Peugeot 309 | 14. gr. N 4. kl. N-3 7. F2 gr. N |
1:56:40 | |||
24. | Jerzy Wierzbołowski Maciej Pasławski |
Automobilklub Dolnośląski | Volkswagen Golf GTi 16V | 10. gr. A 4. kl. A-7 6. F2 gr. A |
1:56:50 | |||
25. | Damian Gielata Paweł Boratyn |
|
Toyota Corolla GTi | 15. gr. N 4. kl. N-2 8. F2 gr. N |
1:58:28 | |||
26. | Bogusław Bach Krzysztof Watała |
Automobilklub
Dolnośląski Automobilklub Sudecki |
Suzuki Swift GTi | 16. gr. N 5. kl. N-2 9. F2 gr. N |
1:58:45 | |||
27. | Włodzimierz Pawluczuk Marek Bała |
Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 11. gr. A 2. kl. A-0 7. F2 gr. A |
2:05:47 | |||
28. | Krzysztof Koczur Sławomir Grabarkiewicz |
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento | 12. gr. A 3. kl. A-0 8. F2 gr. A |
2:05:51 | |||
29. |
Wojciech Gruszczyński Tomasz Kubacki |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 13. gr. A 1. kl. A-FSM 9. F2 gr. A |
2:09:19 | |||
30. | Cezary Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | 14. gr. A 2. kl. A-FSM 10. F2 gr. A |
2:10:10 | |||
31. | Jan Chudzikiewicz Jarosław Przybyła |
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 15. gr. A 3. kl. A-FSM 11. F2 gr. A |
2:12:18 | |||
32. | Ryszard Plucha Tomasz Jendrysik |
Automobilklub
Polski Automobilklub Karkonoski |
Polonez 1600 C | 16. gr. A 2. kl. A-6 12. F2 gr. A |
2:22:39 | |||
Odpadli: | ||||||||
OS 18 |
Marek Ryndak Katarzyna Misky |
Rafineria Jedlicze - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento | kl. A-0 | ||||
OS 15 |
Waldemar Malinowski Andrzej Grigorjew |
Automobilklub Polski | Opel Kadett GSi | kl. N-3 | ||||
OS 10 |
Artur Wodniak Maciej Wodniak |
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 C | kl. A-6 | (skrzynia |
|||
po |
Maciej Kołomyjski Sławomir Łuba |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. N-4 | (wahacz) |
|||
OS 9 |
Krzysztof Hołowczyc Maciej Wisławski |
Toyota Motor Poland - Automobilklub Polski | Toyota Celica GT4 | kl. N-4 | (półoś) |
|||
OS 9 |
Piotr Granica Marek Kaczmarek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | kl. A-6 | ||||
OS 6 |
Zbigniew Kotarba Krzysztof Schenk |
|
Polski Fiat 126p | kl. A-FSM | ||||
OS 5 |
Mariusz Ficoń Marek Skrobot |
|
Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | (pokrywa |
|||
OS 5 |
Jacek Jerschina Andrzej Białowąs |
Shell Helix Motor Oil Team - Automobilklub Polski | Peugeot 309 GTi 16V | kl. N-3 | (skrzynia |
|||
OS 5 |
Jan Hamera Mirosław Gąssowski |
Automobilklub Dolnośląski | Lancia Delta Integrale | kl. A-8 | ||||
OS 4 |
Tadeusz Majcher Robert Bastaja |
Automobilklub Dolnośląski | FSO | kl. N-2 | ||||
OS 3 | Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-7 | (wypadek) | |||
OS 3 | Ryszard Granica Mieczysław Sieczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Galant VR-4 | kl. N-4 | (sprzęgło) | |||
OS 3 |
Andrzej Dudkowiak Mariusz Sobczak |
Automobilklub Dolnośląski | Renault Clio 16V | kl. N-3 | ||||
OS 3 |
Jerzy Pajdak Witold Sadowski |
Automobilklub Krakowski | Renault Clio 16V | kl. N-3 | ||||
OS 3 |
Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento | kl. A-0 | ||||
OS 2 | Sławomir Szaflicki Andrzej Górski |
Klub
Przyjaciół Forda Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | (silnik) | |||
OS 2 |
Krzysztof Wołkowyski Robert Domański |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | ||||
OS 2 |
Bogdan Jankowski Jarosław Majewski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada 2108 Samara | kl. A-6 | ||||
OS 2 |
Piotr Sapko Olgierd Koperkiewicz |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 | kl. A-6 | ||||
OS 2 |
Artur Orlikowski Jacek Kossakowski |
Shell Helix Motor Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | kl. N-2 | (wypadek) |
|||
OS 1 |
Włodzimierz Skrodzki Erwin Meisel |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-7 | (zawór) |
|||
Wystartowały 54 załogi, sklasyfikowano 32. | ||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Przybylski - 18 (2 ex aequo), Herba - 2 (2) | ||||||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | ||||||||
1. | Browar Żywiec Rally Team | 14 pkt. | ||||||
2. | Aquila Rally Team | 13 pkt. | ||||||
3. | Rafineria Czechowice | 11 pkt. | ||||||
4. | Rafineria Gdańska | 5 pkt. | ||||||
Klasyfikacja klubowa: | ||||||||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 27 pkt. | ||||||
2. | Automobilklub Polski | 24 pkt. | ||||||
3. | Automobilklub Śląski | 19 pkt. | ||||||
4. | Automobilklub Krakowski | 16 pkt. | ||||||
5. | Automobilklub Dolnośląski | 13 pkt. | ||||||
6. | Automobilklub Morski | 8 pkt. |
<< 2
el. RSMP 1994 - R. Krakowski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [4 el. RSMP 1994 - R. Polski
>>
[Rajd Elmot 1994 - lista startowa]
[Rajd Elmot 1994 - filmy]