<< 1 el. RSMP 1994 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [3 el. RSMP 1994 - R. Elmot >>
[Rajd Krakowski 1994 - lista startowa] [Rajd Krakowski 1994 - filmy]


14-16.04.1994 - 19. Rajd Krakowski - 2 eliminacja RSMP

Dystans: 580 km, w tym 21 odcinków specjalnych o łącznej długości 188,63 km
Odcinki specjalne:
- Superoes (14.04): OS 1 i 2: Poligon Pasternik (3,6 km)
- I etap (15.04): OS 3: Siepraw - Zawada (10,00); OS 4: Kunice - Kunice (7,20); OS 5: Zagórzany - Stadniki (14,35); OS 6: Dziekanowice - Gorzków (7,50); OS 7: Siepraw - Zawada (10,00); OS 8: Kunice - Kunice (7,20); OS 9: Zagórzany - Stadniki (14,35); OS 10: Dziekanowice - Gorzków (7,50); OS 11: Siepraw - Zawada (10,00);
- II etap (16.04): OS 12: Izdebnik - Sułkowice (4,61); OS 13: Skawinki - Budzów (15,22); OS 14: Zembrzyce - Stryszów (8,12); OS 15: Dąbrówka - Mucharz (8,80); OS 16: Izdebnik - Sułkowice (4,61); OS 17: Skawinki - Budzów (15,22); OS 18: Zembrzyce - Stryszów (8,12); OS 19: Dąbrówka - Mucharz (8,80); OS 20: Izdebnik - Sułkowice (4,61); OS 21: Skawinki - Budzów (15,22)
Nawierzchnia: szuter (OS 1 - 2) i asfalt (OS 3 - 21)

1. Paweł Przybylski
Krzysztof Gęborys
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Toyota Celica GT4 1. m. w gr. A
1. m. w kl. A-8
1:34:44
2. Bogdan Herink
Barbara Stępkowska
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio Williams 2. m. w gr. A
1. m. w kl. A-7
1. m. w F2 gr. A
1:38:47
3. Andrzej Chojnacki
Piotr Namysłowski
T. A. I. - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N-4
1:39:57
4. Waldemar Doskocz
Aleksander Dragon
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16V 3. m. w gr. A
2. m. w kl. A-7
2. m. w F2 gr. A
1:40:46
5. Cezary Fuchs
Tomasz Pacek
ADAX Rally -  Automobilklub Dolnośląski
Rally Club Holland
Ford Escort RS Cosworth 2. m. w gr. N
2. m. w kl. N-4
1:42:48
6. Romuald Chałas
Zbigniew Atłowski
Mobil Rally Team - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth 3. m. w gr. N
3. m. w kl. N-4
1:43:34
7. Robert Kępka
Klaudiusz Rak
Renault Polska - Automobilklub Śląski Renault Clio Williams 4. m. w gr. N
1. m. w kl. N-3
1. m. w F2 gr. N
1:45:22
8. Ryszard Granica
Mieczysław Sieczkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Mitsubishi Galant VR-4 5. m. w gr. N
4. m. w kl. N-4
1:45:45
9. Robert Gryczyński
Tomasz Ryborz
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski Ford Sierra Cosworth 4x4 6. m. w gr. N
5. m. w kl. N-4
1:46:07
10. Bohdan Ludwiczak
Antoni Akuczonek
Elf - Moto Klub Olsztyn Ford Sierra Cosworth 4x4 4. m. w gr. A
2. m. w kl. A-8
1:47:01

11.

Maciej Kołomyjski
Sławomir Łuba
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Ford Sierra Cosworth 4x4 7. m. w gr. N
6. m. w kl. N-4
1:48:32

12.

Janusz Kulig
Dariusz Burkat
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski Opel Kadett GSi 16V 8. m. w gr. N
2. m. w kl. N-3
2. m. w F2 gr. N
1:49:02
13. Jacek Jerschina
Andrzej Białowąs
Shell Helix Motor Oil Team - Automobilklub Polski Peugeot 309 GTi 16V 9. m. w gr. N
3. m. w kl. N-3
3. m. w F2 gr. N
1:49:16
14. Jerzy Pajdak
Witold Sadowski
Automobilklub Krakowski Renault Clio 16V 10. m. w gr. N
4. m. w kl. N-3
4. m. w F2 gr. N

1:49:23

15. Włodzimierz Skrodzki
Erwin Meisel
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Krakowski
Volkswagen Golf GTi 16V 5. m. w gr. A
3. m. w kl. A-7
3. m. w F2 gr. A
1:50:46
16. Wojciech Nosalik
Eryk Szafrański
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Śląski
Audi 90 Quattro 6. m. w gr. A
3. m. w kl. A-8
1:51:53
17. Jerzy Dyszy
Krzysztof Różański
Shell Helix Motor Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 Rally 7. m. w gr. A
1. m. w kl. A-6
4. m. w F2 gr. A
1:52:16
18. Piotr Cekiera
Artur Kobos
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski Honda Civic VTEC 11. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2
5. m. w F2 gr. N
1:52:54
19. Waldemar Malinowski
Andrzej Grigorjew
Automobilklub Polski Opel Kadett GSi 12. m. w gr. N
5. m. w kl. N-3
6. m. w F2 gr. N
1:54:46
20. Damian Gielata
Paweł Boratyn
Automobilklub Krakowski
KKS Elita
Toyota Corolla GTi 13. m. gr. N
2. m. w kl. N-2
7. m. w F2 gr. N
1:55:30
21. Krzysztof Wołkowyski
Robert Domański
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GSi 16V 14. m. w gr. N
6. m. w kl. N-3
8. m. w F2 gr. N
1:56:22

22.

Jacek Sikora
Jacek Sciciński
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 8. m. w gr. A
1. m. w kl. A-0
5. m. w F2 gr. A
1:57:07
23. Roman Wrona
Lech Wójcik
Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio Williams 15. m. w gr. N
7. m. w kl. N-3
9. m. w F2 gr. N
1:57:52
24. Janusz Damentko
Joanna Zwolińska
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Toyota Corolla GTi 16. m. w gr. N
3. m. w kl. N-2
10. m. w F2 gr. N
1:58:28
25. Eugeniusz Prażmo
Dariusz Dekuczyński
Automobilklub Lubelski Opel Kadett GSi 16V 17. m. w gr. N
8. m. w kl. N-3
11. m. w F2 gr. N
1:58:33
26. Artur Wodniak
Maciej Wodniak
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski Polonez 1600 C 9. m. w gr. A
2. m. w kl. A-6
6. m. w F2 gr. A
2:02:13
27. Marek Nawarecki
Jarosław Kaszyński
Automobilklub Krakowski Łada 2108 Samara 10. m. w gr. A
3. m. w kl. A-6
7. m. w F2 gr. A
2:03:53
28. Bogusław Bach
Krzysztof Watała
Automobilklub Dolnośląski
Automobilklub Sudecki
Suzuki Swift GTi 18. m. w gr. N
4. m. w kl. N-2
12. m. w F2 gr. N
2:05:39
29. Borys Donskoy (UA)
Oleg Rybak (UA)
STK Slawuticz
Galytsky Auto Club
Łada 2108 Samara (kl. A-6) 2:06:42
30. Jan Chróścik
Aleksander Woźnica
Automobilklub Lubelski Renault 5 GT Turbo 11. m. w gr. A
4. m. w kl. A-8
2:06:50
31. Jarosław Misiewicz
Andrzej Wroński
Automobilklub Lubelski Opel Corsa GSi 19. m. w gr. N
5. m. w kl. N-2
13. m. w F2 gr. N
2:07:06
32. Marek Ryndak
Elżbieta Sitek
Rafineria Jedlicze - Moto Car 93 Rzeszów Fiat Cinquecento 12. m. w gr. A
2. m. w kl. A-0
8. m. w F2 gr. A
2:07:14
33. Piotr Gadomski
Romuald Porębski
Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento 20. m. gr. N
6. m. w kl. N-2
14. m. w F2 gr. N
2:10:33

34.

Antoni Kuźniar
Dariusz Dudkowiak
Automobilklub Krakowski
Automobilklub Dolnośląski
Opel Corsa GSi 21. m. gr. N
7. m. w kl. N-2
15. m. w F2 gr. N

2:14:10

35. Jan Chudzikiewicz
Jarosław Przybyła
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 13. m. w gr. A
1. m. w kl. A-FSM
9. m. w F2 gr. A
2:16:14
36. Wojciech Gruszczyński
Tomasz Kubacki
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 14. m. w gr. A
2. m. w kl. A-FSM
10. m. w F2 gr. A
2:19:45

37.

Włodzimierz Pawluczuk
Marek Bała
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 15. m. w gr. A
3. m. w kl. A-0
11. m. w F2 gr. A

2:20:04

38. Zbigniew Kotarba
Waldemar Łakoma
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 16. m. w gr. A
3. m. w kl. A-FSM
12. m. w F2 gr. A
2:22:38

39.

Ryszard Plucha
Tomasz Jendrysik
Automobilklub Polski
Automobilklub Karkonoski
Polonez 1600 C 17. m. w gr. A
4. m. w kl. A-6
13. m. w F2 gr. A

2:40:34

Nie sklasyfikowani:

  Piotr Granica
Marcin Wiertlewski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift kl. N-2  
  Krzysztof Koczur
Sławomir Grabarkiewicz
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento kl. A-0  
Odpadli:

OS 18

Piotr Kaźmierczak
Wojciech Więcek
Automobilklub Krakowski
KKS Elita
Polski Fiat 126p kl. A-FSM  

po
OS 17

Krzysztof Hołowczyc
Maciej Wisławski
Toyota Motor Poland - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4 kl. N-4

(turbo)

OS 16 Sławomir Szaflicki
Andrzej Górski
Klub Przyjaciół Forda
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Ford Escort RS Cosworth kl. N-4

(skrzynia
biegów)

OS 15 Dariusz Wirkijowski
Marcin Augustyn
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. N-4  
OS 14 Robert Herba
Artur Skorupa
Tedex Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Nissan Sunny GTi-R kl. A-8

(korbowód)

OS 13

Cezary Zaleski
Krzysztof Rzucidło
Automobilklub Polski Polski Fiat 126p kl. A-FSM  

OS 12

Konrad Gałusza
Tomasz Malec
Automobilklub Dolnośląski Honda Civic VTEC kl. N-2  
po
OS 11
Zenon Sawicki
Jarosław Baran
Tedex Rally Team -  Automobilklub Polski
Automobilklub Krakowski
Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. N-4 (przedni
most)
po
OS 11
Piotr Gaiduk (UA)
Ewgenij Wturhalief (UA)
Belouerkowscina Lancia Delta Integrale kl. N-4 (silnik)

OS 10

Artur Orlikowski
Jacek Kossakowski
Auto Rex - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento kl. A-0  

po
OS 9

Wiesław Stec
Maciej Maciejewski
I Kom. Bank SA / Rafineria Czechowice -  Automobilklub Lubelski
Automobilklub Polski
Mitsubishi Galant VR-4 Evo kl. N-4

(skrzynia
biegów)

OS 6 Piotr Świeboda
Maria "Malina" Wiechowska
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski Opel Kadett GSi 16V kl. A-7

(urwane
koło)

OS 6

Tomasz Mikołajczyk
Piotr Novak
Automobilklub Krakowski Renault Clio 16V kl. N-3  

OS 4

Piotr Sapko
Olgierd Koperkiewicz
Automobilklub Krakowski FSO 1600 kl. A-6  

OS 3

Lesław Orski
Tomasz Chmiel
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-7

(silnik)

OS 3

Andrey Alexandrov (UA)
Aleksandr Tsymbal (UA)
Dagma Łada 2108 Samara kl. A-6  
Wystartowało 57 załóg (w tym 54 w RSMP), sklasyfikowano 39 (38).
Zwycięzcy OS-ów: Przybylski - 20 (1 ex aequo), Herink - 1, Chojnacki - 1 (1)

Klasyfikacja zespołów sponsorskich:

1. Renault Polska 24 pkt.
2. Aquila Rally Team 24 pkt.

3.

Rafineria Gdańska 5 pkt.
Klasyfikacja klubowa:
1. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 27 pkt.
2. Automobilklub Krakowski 24 pkt.
3. Automobilklub Polski 17 pkt.
4. Automobilklub Śląski 12 pkt.
5. Automobilklub Dolnośląski 9 pkt.
6. Automobilklub Morski 5 pkt.
7. Automobilklub Lubelski 5 pkt.

<< 1 el. RSMP 1994 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [3 el. RSMP 1994 - R. Elmot >>
[Rajd Krakowski 1994 - lista startowa] [Rajd Krakowski 1994 - filmy]