<< 7 el. RSMP 1993 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [2 el. RSMP 1994 - R. Krakowski >>
[Rajd Kormoran 1994 - filmy]


25-27.03.1994 - 20. Rajd Kormoran - 1. Memoriał Mariana Bublewicza - 1 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Olsztyn
Dystans: 442 km, w tym 18 odcinków specjalnych o łącznej długości 89 km.
Nawierzchnia: szuter
Pogoda: opady deszczu, mokro.

1. Paweł Przybylski
Krzysztof Gęborys
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Toyota Celica GT4 1. m. w gr. A
1. m. w kl. A-8
1:12:44
2. Krzysztof Hołowczyc
Maciej Wisławski
Toyota Motor Poland - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N-4
1:13:26
3. Sławomir Szaflicki
Andrzej Górski
Klub Przyjaciół Forda
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Ford Escort RS Cosworth 2. m. w gr. N
2. m. w kl. N-4
1:18:05
4. Wiesław Stec
Jerzy Bigos
I Kom. Bank SA / Rafineria Czechowice - Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant VR-4 Evo 3. m. w gr. N
3. m. w kl. N-4
1:18:07
5. Bogdan Herink
Barbara Stępkowska
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio Williams 2. m. w gr. A
1. m. w kl. A-7
1. m. w F2 gr. A
1:19:25
6. Waldemar Doskocz
Aleksander Dragon
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16V 3. m. w gr. A
2. m. w kl. A-7
2. m. w F2 gr. A
1:19:45
7. Robert Kępka
Klaudiusz Rak
Renault Polska - Automobilklub Śląski Renault Clio Williams 4. m. w gr. N
1. m. w kl. N-3
1. m. w F2 gr. N
1:20:01
8. Lesław Orski
Tomasz Chmiel
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTi 16V 4. m. w gr. A
3. m. w kl. A-7
3. m. w F2 gr. A
1:20:29
9. Maciej Kołomyjski
Sławomir Łuba
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Ford Sierra Cosworth 4x4 5. m. w gr. N
4. m. w kl. N-4
1:23:34
10. Bohdan Ludwiczak
Krzysztof Szeszko
Elf - Moto Klub Olsztyn Ford Sierra Cosworth 4x4 5. m. w gr. A
2. m. w kl. A-8
1:24:50
11. Włodzimierz Skrodzki
Erwin Meisel
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V 6. m. w gr. A
4. m. w kl. A-7
4. m. w F2 gr. A
 
12. Jacek Sikora
Jacek Sciciński
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 7. m. w gr. A
5. m. w kl. A-7
5. m. w F2 gr. A
 
13. Waldemar Malinowski
Andrzej Grigorjew
Automobilklub Polski Opel Kadett GSi 6. m. w gr. N
2. m. w kl. N-3
2. m. w F2 gr. N
 
14. Janusz Damentko
Joanna Zwolińska
Automobilklub Morski Toyota Corolla GTi 7. m. w gr. N
3. m. w kl. N-3
3. m. w F2 gr. N
 
15. Cezary Zaleski
Krzysztof Rzucidło
Automobilklub Polski Polski Fiat 126p 8. m. w gr. A
6. m. w kl. A-7
6. m. w F2 gr. A
 
16. Bogusław Bach
Krzysztof Watała
Automobilklub Dolnośląski
Automobilklub Sudecki
Suzuki Swift GTi 8.m. w gr. A
4. m. w kl. N-3
4. m. w F2 gr. N
 
Odpadli m. in.:
  Zenon Sawicki
?
Tedex Rally Team - Automobilklub Polski Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. N-4

(chłodnica)

  Wojciech Nosalik
?
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Audi 90 Quattro kl. A-8

(prądnica)

  Robert Herba
?
Tedex Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Nissan Sunny GTi-R kl. A-8

(turbo)

  Piotr Kufrej
Maciej Hołuj
Automobilklub Krakowski Nissan Sunny GTi-R kl. N-4

(miska
olejowa)

  Dariusz Wirkijowski
Marcin Augustyn
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Ford Sierra Cosworth 4x4  

(przedni
dyferencjał)

Wystartowały 23 załogi, sklasyfikowano 16.

Zwycięzczy OS-ów: Przybylski - 12 (1 ex aequo), Hołowczyc - 5, Kępka - 1, Szaflicki - 1 (1)
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:

1.

Renault Polska
2. Toyota Motor Poland
3. Rafineria Gdańska
Klasyfikacja klubowa:
1. Autoklub Rzemieślnik Warszawa
2. Automobilklub Polski
3. Automobilklub Morski

<< 7 el. RSMP 1993 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [2 el. RSMP 1994 - R. Krakowski >>
[Rajd Kormoran 1994 - filmy]