<< 4 el. RSMP 1993 - R. Polski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1993] [6 el. RSMP 1993 - R. Wisły >>
[Rajd Festiwalu Polskiej Piosenki 1993 - lista startowa]


26-27.06.1993 - 24. Rajd Festiwalu Polskiej Piosenki - 5 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Opole
Dystans: 283 km, w tym 15 odcinków specjalnych o łącznej długości 96 km
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: sucho, na kilku OS-ach przelotny deszcz

1. Marek Gieruszczak
Marek Skrobot
Toyota Motor Poland - Automobilklub Karkonoski Toyota Celica GT4 1. m. w kl. A-10 0:51:52
2. Robert Herba
Artur Skorupa
Nissan Tedex - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Nissan Sunny GTi-R 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N-5
0:56:17
3. Romuald Chałas
Zbigniew Atłowski
Automobilklub Polski Mazda 323 4WD 2. m. w kl. A-10 0:56:28
4. Piotr Kufrej
Maciej Hołuj
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski Nissan Sunny GTi-R 2. m. w gr. N
2. m. w kl. N-5
0:57:12
5. Bogdan Herink
Barbara Stępkowska
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16V 3. m. w kl. A-10
1. m. w F2 gr. A
0:57:22
6. Wiesław Stec
Jerzy Bigos
Rothmans Racing / I Kom. Bank SA - Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant VR-4 Evo 2 3. m. w gr. N
3. m. w kl. N-5
0:57:24
7. Krzysztof Hołowczyc
Robert Burchard
Toyota Motor Poland - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4 4. m. w gr. N
4. m. w kl. N-5
0:58:01
8. Saulius Girdauskas
Zilvinas Sakalauskas
Automobilklub Polski Łada 2108 Samara 1. m. w kl. A-8
2. m. w F2 gr. A
0:58:24
9. Waldemar Doskocz
Jarosław Baran
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Krakowski
Peugeot 309 GTi 16V 4. m. w kl. A-10
3. m. w F2 gr. A
0:58:48
10. Marek Sadowski
Jakub Mroczkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Lancia Delta HF Integrale 16V 5. m. w gr. N
5. m. w kl. N-5
0:59:26
11. Zenon Sawicki
Dariusz Dekuczyński
Automobilklub Lubelski Ford Sierra Cosworth 4x4 6. m. w gr. N
6. m. w kl. N-5
0:59:30
12. Sławomir Szaflicki
Andrzej Górski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Sierra Cosworth 7. m. w gr. N
7. m. w kl. N-5
0:59:38
13. Piotr Świeboda
Maria "Malina" Wiechowska
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada 2108 Samara 2. m. w kl. A-8
4. m. w F2 gr. A
1:01:26
14. Lesław Orski
Piotr Gulbas
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTi 16V 5. m. w kl. A-10
5. m. w F2 gr. A
1:02:08
15. Jacek Jerschina
Artur Orlikowski
Automobilklub Polski Peugeot 205 GTi 3. m. w kl. A-8
6. m. w F2 gr. A
1:03:07
16. Janusz Kulig
Dariusz Burkat
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski Toyota Corolla 16V 4. m. w kl. A-8
7. m. w F2 gr. A
1:03:39
17. Fredrik Donner
Julian Obrocki
Automobilklub Dolnośląski Subaru Legacy RS 8. m. w gr. N
8. m. w kl. N-5
1:04:23

18.

Janusz Damentko
Joanna Zwolińska
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Toyota Corolla GTi 16V 9. m. w gr. N
1. m. w kl. N-3
1. m. w F2 gr. N

1:06:20

19. Jan Hamera
Arnold Flisowski
Automobilklub Dolnośląski Łada 2105 5. m. w kl. A-8
8. m. w F2 gr. A
1:08:52
20. Mariusz Ficoń
Andrzej Witek
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 1. m. w kl. A-7
9. m. w F2 gr. A
1:08:54
21. Jarosław Misiewicz
Andrzej Wroński
Automobilklub Lubelski Opel Corsa GSi 10. m. w gr. N
2. m. w kl. N-3
2. m. w F2 gr. N

1:09:12

22. Jacek Sikora
Jacek Sciciński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 2. m. w kl. A-7
10. m. w F2 gr. A
1:12:15
23. Boris Donskoy
Oleg Rybak
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski Łada 2108 Samara 6. m. w kl. A-8
11. m. w F2 gr. A
1:12:39

24.

Marek Ryndak
Mirosław Drożdż
Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento 11. m. w gr. N
3. m. w kl. N-3
3. m. w F2 gr. N

1:14:59

25. Antoni Kuźniar
Wojciech Więcek
Automobilklub Krakowski Opel Corsa GSi 12. m. w gr. N
4. m. w kl. N-3
4. m. w F2 gr. N
1:17:50
26. Krzysztof Górski
Tomasz Grychtoł
Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento 13. m. w gr. N
5. m. w kl. N-3
5. m. w F2 gr. N
1:18:30
27. Krzysztof Mleczko
Arkadiusz Wojciechowski
Automobilklub Sudecki
Automobilklub Karkonoski
Łada 2105 7. m. w kl. A-8
12. m. w F2 gr. A
1:19:46
28. Grzegorz Kaziewicz
Andrzej Tadel
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 3. m. w kl. A-7
13. m. w F2 gr. A
1:19:55
29. Cezary Klimek
Andrzej Bobrowski
Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 14. m. w gr. N
6. m. w kl. N-3
6. m. w F2 gr. N
1:20:21
30. Dariusz Marciniak
Dariusz Majewski
Automobilklub Dolnośląski
Automobilklub Karkonoski
Polski Fiat 126p 15. m. w gr. N
7. m. w kl. N-3
7. m. w F2 gr. N
1:22:32
Odpadli:
  Maciej Kołomyjski
Sławomir Łuba
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Lancia Delta HF Integrale kl. N-5

(instalacja
elektryczna)

  Wojciech Nosalik
Eryk Szafrański
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Śląski
Volkswagen Golf 1,9 E kl. N-5  
  Krzysztof Lemański
Sławomir Mieszkowski
Automobilklub Karkonoski Suzuki Swift GTi kl. A-8  
  Bartłomiej Kulesza
Jarosław Majewski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p kl. A-7  
  Włodzimierz Pawluczuk
Apolinary Lechki
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Maruti kl. A-7  
Wystartowało 35 załóg, sklasyfikowano 30.
Zwycięzcy OS-ów: Gieruszczak - 15
Klasyfikacja klubowa:
1. Autoklub Rzemieślnik Warszawa
2. Automobilklub Polski
3. Automobilklub Krakowski
4. Automobilklub Morski
5. Automobilklub Lubelski
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Rafineria Gdańska
2. Rafineria Trzebinia

<< 4 el. RSMP 1993 - R. Polski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1993] [6 el. RSMP 1993 - R. Wisły >>
[Rajd Festiwalu Polskiej Piosenki 1993 - lista startowa]