<< 5 el. RSMP 1991 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1991] [1 el. RSMP 1992 - Dolnośląski R. Zimowy >>
[Rajd Karkonoski 1991 - lista startowa]


24-26.10.1991 - 11. Rajd Karkonoski - 6 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Jelenia Góra
Dystans: 523 km, w tym 22 odcinki specjalne o łącznej długości 244,3 km.
Odcinki specjalne:
- 24.10: OS 1: Jelenia Góra - super OS (2,2 km);
- 25.10: OS 2, 6 i 10: Kowary Wojków - Janowice Wielkie (14,5), OS 3, 7 i 11: Jelenia Góra Sobieszów - Piechowice (10,2), OS 4, 8 i 12: Podzamcze - Sosnówka (22,0), OS 5, 9 i 13: Karpacz - Karpacz (7,2);
- 26.10: OS 14, 17 i 20: Łomnica Dolna - Karpniki (12,0), OS 15, 18 i 21: Karpniki - Przełęcz Karpnicka (6,3), OS 16, 19 i 22: Janowice Wielkie - Radomierz (8,5).
Nawierzchnia: asfalt (I etap) i szuter (II etap).
Pogoda: deszcz (pierwszy dzień), oblodzenie (trzeci dzień)

1. (1.*) Marek Gieruszczak
Marek Skrobot
Automobilklub Karkonoski Toyota Celica GT4 1. m. w kl. A-13 2:45:38
2. (2.*) Paweł Przybylski
Krzysztof Gęborys
Texas Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Audi Coupe Quattro 2. m. w kl. A-13 2:47:30
3. (3.*) Romuald Chałas
Janusz Siniarski
Universal - AP Warszawa Mazda 323 4WD 3. m. w kl. A-13 2:48:01
4. (4.*) Andrzej Koper
Maciej Wisławski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf II GTi 16V 4. m. w kl. A-13 2:48:56
5. (5.*) Saulius Girdauskas
Zilvinas Sakalauskas
Automobilklub Podlaski Łada 2108 Samara 1. m. w kl. A-12 2:53:46
6.   Willy Duvel (D)
Mirosław Skrobotowicz
Osnabruck Mazda 323 GTX (kl. N-03) 2:54:06
7. (6.*) Marek Sadowski
Grzegorz Gac
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Mazda 323 4WD 1. m. w kl. N-04 2:54:34
8. (7.*) Lesław Orski
Tomasz Chmiel
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf II GTi 16V 5. m. w kl. A-13 2:58:04
9. (8.*) Krzysztof Hołowczyc
Robert Ziemski
OKS Stomil Olsztyn Mazda 323 4WD 2. m. w kl. N-04 3:01:20
10. (9.*) Rolandas Mackavicius
Juozas Leonavicius
Automobilklub Podlaski Łada 2108 Samara 2. m. w kl. A-12 3:05:12
11.

(10.*)

Robert Herba
Jakub Mroczkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GSi 16V 1. m. w kl. N-03

3:08:23

12. (11.*) Waldemar Doskocz
Małgorzata Zemlińska
OKS Stomil Olsztyn
Automobilklub Krakowski
Volkswagen Golf II GTi 16V 2. m. w kl. N-03

3:10:27

13.

(12.*)

Krzysztof Żelechowski
Piotr Gulbas
Automobilklub Morski Suzuki Swift GTi 1. m. w kl. N-02

3:10:40

14. (13.*) Bogdan Rogóż
Marek Szmidt
Automobilklub Dolnośląski Suzuki Swift GTi 2. m. w kl. N-02

3:11:50

15. (14.*) Wiesław Szczytyński
Paweł Kobylański
Automobilklub Dolnośląski Ford Sierra RS Cosworth 3. m. w kl. N-04

3:14:22

16. (15.*) Włodzimierz Skrodzki
Zbigniew Bieniewski
AP Warszawa
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Volkswagen Golf GTi 16V 6. m. w kl. A-13

3:15:05

17. (16.*) Bogusław Bobby Bach
Maciej Maciejewski
Automobilklub Dolnośląski
Automobilklub Karkonoski
Suzuki Swift GTi 3. m. w kl. N-02

3:21:55

18. (17.*) Krzysztof Godwod
Sławomir Kazimierczak
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1600 1. m. w kl. A-14

3:22:54

19. (18.*) Mariusz Ficoń
Andrzej Witek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 1. m. w kl. A-10

3:30:53

20. (19.*) Jan Hamera
Adam Balawajder
Automobilklub Sudecki Polski Fiat 126p kl. N-01

3:38:27

21. (20.*) Piotr Wróbel
Andrzej Ślimak
Automobilklub Krakowski Polonez 1600 2. m. w kl. A-14

3:42:07

22. (21.*) Henryk Krystoń
Ryszard Hupajło
Automobilklub Karkonoski Toyota Corolla 1600 GT 4. m. w kl. N-02

3:44:42

23. (22.*) Maciej Maleszko
Mariusz Sobczak
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 2. m. w kl. A-10

3:57:56

* - miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski

Odpadli:

OS 21 Mirosław Krachulec
Marek Kusiak
Automobilklub Częstochowski
Automobilklub Śląski
Mazda 323 GTX kl. N-04  
po OS 20 Marian Bublewicz
Ryszard Żyszkowski
Marlboro Rally Team Poland -  OKS Stomil Olsztyn
AP Warszawa
Ford Sierra RS Cosworth kl. A-13

(wahacz)

OS 14 Modestas Jakas
Antonius Zilinskas
Automobilklub Podlaski Łada 2108 Samara kl. A-12  
OS 14 Lech Koraszewski
Krzysztof Dubiecki
Automobilklub Śląski Volkswagen Golf GTi kl. A-12  
OS 12 Vitautas Sabataitis
Arunas Bukmanas
Automobilklub Podlaski Łada 2108 Samara kl. A-12 (zawieszenie)
OS 10 Robert Bałtyn
Sławomir Mieszkowski
Automobilklub Karkonoski Polski Fiat 126p kl. A-10  
OS 9 Jurij Zacharow (SU)
Nikołaj Wiespałow (SU)
FAS Leningrad Łada 2108 Samara kl. A-11  
OS 7 Wiesław Stec
Artur Skorupa
Automobilklub Lubelski
Automobilklub Krakowski
Opel Manta GTE kl. A-13 (dyferencjał)
OS 7 Boris Donskoy (UA)
Oleg Rybak (UA)
KTS Lwów Łada 2108 Samara kl. A-11  
OS 6 Jacek Miller
Radosław Kośmider
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p kl. A-10  
OS 5 Jan Kościuszko
Janusz Bronikowski
Automobilklub Krakowski Lancia Delta HF Integrale 16V kl. N-04  
OS 5 Robert Skadorwa
Marek Andrysz
Automobilklub Karkonoski Polski Fiat 126p kl. A-10  
OS 4 Krzysztof Koczur
Ryszard Ciupka
Automobilklub Śląski
Automobilklub Beskidzki
Polski Fiat 126p kl. A-10  
OS 3 Piotr Granica
Marek Kaczmarek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1500 kl. A-14

(defekt)

OS 3 Ryszard Plucha
Jarosław Kamola
AP Warszawa Polonez 1600 kl. A-14  
OS 3 Andrzej Cichocki
Andrzej Rutkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p kl. A-10  
OS 3 Jacek Sikora
Jacek Sciciński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p kl. N-01  
OS 3 Bogdan Jankowski
Maciej Siejewicz
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p kl. N-01  

OS 2

Paweł Noakowski (D)
Horst Muller (D)
Mantzel Opel Opel Corsa GSi kl. A-12

(wypadek)

OS 2

Piotr Świeboda
Maria "Malina" Wiechowska
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Krakowski
Polonez 1600 kl. A-14

(wypadek)

po OS 1

Sławomir Szaflicki
Andrzej Górski
OKS Stomil Olsztyn Mazda 323 GTX kl. A-13

(tylny most)

OS 1 Grzegorz Molas
Jan Kornecki
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polonez 1600 kl. A-14  

Wystartowały 45 załogi, sklasyfikowano 23 (w tym 22 w RSMP).

Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz -13; Przybylski - 8; Koper - 1

Klasyfikacja zespołowa:

1. Autoklub Rzemieślnik Warszawa

<< 5 el. RSMP 1991 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1991] [1 el. RSMP 1992 - Dolnośląski R. Zimowy >>
[Rajd Karkonoski 1991 - lista startowa]