<< 6 el. RSMP 1990 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1991] [2 el. RSMP 1991 - R. Krakowski >>


23.02.1991 - 7. Dolnośląski Rajd Zimowy - 1 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Kłodzko
Dystans: 446,6 km, w tym 15 odcinków specjalnych o łącznej długości 174 km.
Odcinki specjalne: OS 1, 6 i 11: Wojciechowice - Laskówka (6,4 km); OS 2, 7 i 12: Złoty Stok - Orłowiec (13,3); OS 3, 8 i 13: Sienna - Idzików (9,3); OS 4, 9 i 14: Nowa Bystrzyca - Młoty (21,0); OS 5, 10 i 15: Stara Łomnica - Krosnowice (8,0).
Nawierzchnia: asfalt, miejscami lód i śnieg
Pogoda: mokro, przelotne opady deszczu i śniegu

1. Paweł Przybylski
Krzysztof Gęborys
Texas Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Audi Coupe Quattro 1. m. w kl. A-13 2:01:01
2. Marek Gieruszczak
Maciej Maciejewski
Automobilklub Karkonoski Toyota Corolla GTi 1. m. w kl. A-12 2:04:07
3. Romuald Chałas
Janusz Siniarski
Universal - AP Warszawa Mazda 323 4WD 1. m. w kl. N-04 2:05:38
4. Mirosław Krachulec
Marek Kusiak
Automobilklub Częstochowski
Automobilklub Śląski
Mazda 323 GTX 2. m. w kl. N-04 2:08:00
5. Krzysztof Hołowczyc
Sławomir Chmielewski
OKS Stomil Olsztyn Mazda 323 4WD 3. m. w kl. N-04 2:08:23
6. Adam Grycan
Dariusz Olesiński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Mazda 323 4WD 4. m. w kl. N-04 2:08:29
7. Piotr Kufrej
Maria "Malina" Wiechowska
Automobilklub Krakowski Toyota Corolla GTi 2. m. w kl. A-12 2:08:38
8. Sławomir Szaflicki
Andrzej Górski
OKS Stomil Olsztyn Mazda 323 GTX 2. m. w kl. A-13 2:11:06
9. Robert Gryczyński
Klaudiusz Rak
Automobilklub Śląski Polonez 1600 3. m. w kl. A-12 2:12:25
10. Robert Zaremba
Karol Chwaleba
Automobilklub Dolnośląski Lancia Delta HF Integrale 5. m. w kl. N-04 2:14:01

11.

Robert Herba
Jakub Mroczkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada 2108 Samara 4. m. w kl. A-12 2:16:56
12. Jerzy Dyszy
Zbigniew Atłowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
AP Warszawa
Fiat Uno Turbo 6. m. w kl. N-04 2:17:47
13. Jan Matłacz
Dariusz Pasternak
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1500 1. m. w kl. N-02 2:18:37
14. Maciej Kołomyjski
Sławomir Łuba
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
AP Warszawa
Suzuki Swift GTi 16V 2. m. w kl. N-02 2:19:09
15. Krzysztof Żelechowski
Piotr Gulbas
Automobilklub Morski Suzuki Swift GTi 3. m. w kl. N-02 2:24:54
16. Bogusław Bobby Bach
Mirosław Skrobotowicz
Automobilklub Dolnośląski Suzuki Swift GTi 4. m. w kl. N-02 2:26:27
17. Jerzy Panicz
Zenon Sawicki
ONS Toyota Corolla 5. m. w kl. N-02 2:32:02
18. Mariusz Ficoń
Piotr Goworowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 1. m. w kl. A-10 2:36:24
19. Marek Skrzypkowski
Maciej Flisowski
Automobilklub Karkonoski
Automobilklub Sudecki
Polski Fiat 126p 1. m. w kl. N-01 2:40:09
20. Polikarp Kopiec
Piotr Gadomski
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 2. m. w kl. N-01 2:40:19
21. Lesław Orski
Andrzej Terej
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V 3. m. w kl. A-13 2:42:11
22. Jan Hamera
Adam Balawajder
Automobilklub Sudecki Polski Fiat 126p 3. m. w kl. N-01 2:44:01
23. Krzysztof Kostecki
Renata Podolska
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 4. m. w kl. N-01 2:45:25
24. Robert Bałtyn
Sławomir Mieszkowski
Automobilklub Karkonoski Polski Fiat 126p 2. m. w kl. A-10 2:46:58
25. Piotr Oryński
Jarosław Zbróg
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 3. m. w kl. A-10 2:54:50
Odpadli m. in.:

OS 12

Andrzej Koper
Maciej Wisławski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-13

(półoś)

OS 5 Piotr Świeboda
Wojciech Nosalik
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polonez 1600 kl. A-12

(wypadek)

OS 4

Marian Bublewicz
Ryszard Żyszkowski
Marlboro Rally Team Poland -  OKS Stomil Olsztyn
AP Warszawa
Mazda 323 4WD kl. A-13

(turbo)

OS 2

Marek Sadowski
Grzegorz Gac
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Mazda 323 4WD kl. N-04

(turbo)

  Wiesław Stec
Artur Skorupa
Automobilklub Lubelski Opel Manta GTE kl. A-13

(instalacja
elektryczna)

  Piotr Granica
Marek Kaczmarek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1500 kl. N-02

(wypadek)

  Bogdan Krachulec
?
Automobilklub Częstochowski Mazda 323 4WD kl. N-04  

Wystartowało 37 załóg, sklasyfikowano 25.

Zwycięzcy OS-ów: Przybylski - 9, Bublewicz - 3, Gieruszczak - 2, Hołowczyc - 1
Klasyfikacja zespołowa:

1.

Autoklub Rzemieślnik Warszawa

2.

Automobilklub Dolnośląski

<< 6 el. RSMP 1990 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1991] [2 el. RSMP 1991 - R. Krakowski >>