<< 6 el. RSMP 1990 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1991] [2 el. RSMP 1991 - R. Krakowski >>
Baza rajdu: Kłodzko
Dystans: 446,6 km, w tym 15 odcinków
specjalnych o łącznej długości 174 km.
Odcinki specjalne: OS 1, 6 i 11: Wojciechowice -
Laskówka (6,4 km); OS 2, 7 i 12: Złoty Stok - Orłowiec (13,3);
OS 3, 8 i 13: Sienna - Idzików (9,3); OS 4, 9 i 14: Nowa
Bystrzyca - Młoty (21,0); OS 5, 10 i 15: Stara Łomnica -
Krosnowice (8,0).
Nawierzchnia: asfalt, miejscami lód i śnieg
Pogoda: mokro, przelotne opady deszczu i śniegu
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Texas Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Coupe Quattro | 1. kl. A-13 | 2:01:01 | |||
2. | Marek Gieruszczak Maciej Maciejewski |
Automobilklub Karkonoski | Toyota Corolla GTi | 1. kl. A-12 | 2:04:07 | |||
3. | Romuald Chałas Janusz Siniarski |
Universal - AP Warszawa | Mazda 323 4WD | 1. kl. N-04 | 2:05:38 | |||
4. | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub
Częstochowski Automobilklub Śląski |
Mazda 323 GTX | 2. kl. N-04 | 2:08:00 | |||
5. | Krzysztof Hołowczyc Sławomir Chmielewski |
OKS Stomil Olsztyn | Mazda 323 4WD | 3. kl. N-04 | 2:08:23 | |||
6. | Adam Grycan Dariusz Olesiński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mazda 323 4WD | 4. kl. N-04 | 2:08:29 | |||
7. | Piotr Kufrej Maria "Malina" Wiechowska |
Automobilklub Krakowski | Toyota Corolla GTi | 2. kl. A-12 | 2:08:38 | |||
8. | Sławomir Szaflicki Andrzej Górski |
OKS Stomil Olsztyn | Mazda 323 GTX | 2. kl. A-13 | 2:11:06 | |||
9. | Robert Gryczyński Klaudiusz Rak |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | 3. kl. A-12 | 2:12:25 | |||
10. | Robert Zaremba Karol Chwaleba |
Automobilklub Dolnośląski | Lancia Delta HF Integrale | 5. kl. N-04 | 2:14:01 | |||
11. |
Robert Herba Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada 2108 Samara | 4. kl. A-12 | 2:16:56 | |||
12. | Jerzy Dyszy Zbigniew Atłowski |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa AP Warszawa |
Fiat Uno Turbo | 6. kl. N-04 | 2:17:47 | |||
13. | Jan Matłacz Dariusz Pasternak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 1. kl. N-02 | 2:18:37 | |||
14. | Maciej Kołomyjski Sławomir Łuba |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa AP Warszawa |
Suzuki Swift GTi 16V | 2. kl. N-02 | 2:19:09 | |||
15. | Krzysztof Żelechowski Piotr Gulbas |
Automobilklub Morski | Suzuki Swift GTi | 3. kl. N-02 | 2:24:54 | |||
16. | Bogusław Bobby Bach Mirosław Skrobotowicz |
Automobilklub Dolnośląski | Suzuki Swift GTi | 4. kl. N-02 | 2:26:27 | |||
17. | Jerzy Panicz Zenon Sawicki |
ONS | Toyota Corolla | 5. kl. N-02 | 2:32:02 | |||
18. | Mariusz Ficoń Piotr Goworowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 1. kl. A-10 | 2:36:24 | |||
19. | Marek Skrzypkowski Maciej Flisowski |
Automobilklub
Karkonoski Automobilklub Sudecki |
Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | 2:40:09 | |||
20. | Polikarp Kopiec Piotr Gadomski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | 2:40:19 | |||
21. | Lesław Orski Andrzej Terej |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | 3. kl. A-13 | 2:42:11 | |||
22. | Jan Hamera Adam Balawajder |
Automobilklub Sudecki | Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | 2:44:01 | |||
23. | Krzysztof Kostecki Renata Podolska |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 4. kl. N-01 | 2:45:25 | |||
24. | Robert Bałtyn Sławomir Mieszkowski |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p | 2. kl. A-10 | 2:46:58 | |||
25. | Piotr Oryński Jarosław Zbróg |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-10 | 2:54:50 | |||
Odpadli m. in.: | ||||||||
OS 12 |
Andrzej Koper Maciej Wisławski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-13 | (półoś) |
|||
OS 5 | Piotr Świeboda Wojciech Nosalik |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 | kl. A-12 | (wypadek) |
|||
OS 4 |
Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
|
Mazda 323 4WD | kl. A-13 | (turbo) |
|||
OS 2 |
Marek Sadowski Grzegorz Gac |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mazda 323 4WD | kl. N-04 | (turbo) |
|||
Wiesław Stec Artur Skorupa |
Automobilklub Lubelski | Opel Manta GTE | kl. A-13 | (instalacja |
||||
Bogdan Krachulec ? |
Automobilklub Częstochowski | Mazda 323 4WD | kl. N-04 | |||||
Piotr Granica Marek Kaczmarek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. N-02 | (wypadek) |
||||
Wystartowało 37 załóg, sklasyfikowano 25. |
||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Przybylski - 9, Bublewicz - 3, Gieruszczak - 2, Hołowczyc - 1 | ||||||||
Klasyfikacja zespołowa: | ||||||||
1. |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||||||
2. |
Automobilklub Dolnośląski |
<< 6 el. RSMP 1990 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1991] [2 el. RSMP 1991 - R. Krakowski >>