<< 4 el. RSMP 1990 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1990] [6 el. RSMP 1990 - R. Karkonoski >>
Baza rajdu: Porąbka-Kozubnik
Dystans: 512 km, w tym 24 odcinki specjalne o
łącznej długości 181 km.
Nawierzchnia: asfalt
Odcinki specjalne:
- 21.09: OS1: Porąbka - Wielka Puszcza (5,46 km); OS 2:
Targanice - Kocierz (9,57); OS 3: Tresna Mała - Zarzecze (4,47);
OS 4: Straconka - Międzybrodzie (7,6); OS 5: Porąbka - Wielka
Puszcza (5,46); OS 6: Targanice - Kocierz (9,57); OS 7: Tresna
Mała - Zarzecze (4,47); OS 8: Straconka - Międzybrodzie (7,6);
OS 9: Międzybrodzie - Żar (5,34); OS 10: Żar - Międzybrodzie
(5,34);
- 22.09: OS 11: Tresna Mała - Zarzecze (4,47); OS 12: Szczyrk -
Wisła Malinka (9,5); OS 13: Wisła Czarne - Wisła Głębce (7,63);
OS 14: Cisownica - Dzięgielów (12,0); OS 15: Łączka -
Ogrodzona (4,44); OS 16: Dębowiec - Simoradz (6,0); OS 17:
Gołysz - Kiczyce (8,12); OS 18: Nałęże - Górki Małe (13,77);
OS 19: Cisownica - Dzięgielów (12,0); OS 20: Łączka -
Ogrodzona (4,44); OS 21: Dębowiec - Simoradz (6,0); OS 22:
Gołysz - Kiczyce (8,12); OS 23: Nałęże - Górki Małe (13,77);
OS 24: Straconka - Międzybrodzie (7,6).
Pogoda: sucho, przelotny deszcz
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
OKS Stomil Olsztyn AP Warszawa |
Mazda 323 4WD | 1. kl. A-13 | 1:37:58 |
2. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Coupe Quattro | 2. kl. A-13 | 1:40:47 |
3. | Andrzej Koper Maciej Wisławski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTI 16V | 3. kl. A-13 | 1:43:04 |
4. | Wiesław Stec Artur Skorupa |
Automobilklub Lubelski Automobilklub Krakowski |
Opel Manta 2000 | 4. kl. A-13 | 1:43:40 |
5. | Marek Gieruszczak Maciej Maciejewski |
Automobilklub Karkonoski | Toyota Corolla | 1. kl. A-12 | 1:44:36 |
6. | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub Częstochowski Automobilklub Śląski |
Mazda 323 4WD | 1. kl. N-04 | 1:49:48 |
7. | Andrzej Chojnacki Piotr Namysłowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa AP Warszawa |
Opel Kadett GSi 16V | 2. kl. N-04 | 1:50:32 |
8. | Ryszard Trzciński Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 205 GTI | 3. kl. N-04 | 1:50:41 |
9. | Dariusz Poletyło Tomasz Szostak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla | 2. kl. A-12 | 1:50:58 |
10. | Jerzy Pajdak Tomasz Stawowczyk |
Automobilklub Krakowski | Ford Sierra RS Cosworth | 4. kl. N-04 | 1:51:37 |
11. | Piotr Świeboda Wojciech Nosalik |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 | 1. kl. A-14 | 1:54:10 |
12. | Rolandas Mackavicius Juozas Leonavicius |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | 1. kl. A-11 | 1:54:35 |
13. | Adolf Gantner (D) Christoph Biegesch (D) |
ADAC - MSC | Toyota Corolla | 1:55:09 | |
14. | Piotr Kufrej Maria "Malina" Wiechowska |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | 2. kl. A-14 | 1:55:25 |
15. | Robert Herba Andrzej Terej |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada 2108 Samara | 2. kl. A-11 | 1:56:04 |
16. | Algis Poteliunas Jozuas Pukenas |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada 2108 Samara | 3. kl. A-11 | 1:56:47 |
17. | Arunas Petrovas Gintras Stasiulevicius |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | 4. kl. A-11 | 1:58:03 |
18. | Modestas Jakas Audrus Mockus |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | 3. kl. A-12 | 1:59:46 |
19. | Ryszard Granica Piotr Granica |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 3. kl. A-14 | 2:02:00 |
20. | Zbigniew Łacisz Tadeusz Burkacki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada MTX 2105 | 5. kl. A-11 | 2:02:07 |
21. | Henk Goorman (NL) Heret van de Pole (NL) |
RC Holland | Opel Kadett GSI | 2:02:50 | |
22. | Mariusz Ficoń Piotr Goworowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 1. kl. A-10 | 2:05:38 |
23. | Ivan Tyszczenko (UA) Vladimir Strelnikov (UA) |
DOSAAF | Łada 2105 1300 | 2:11:21 | |
24. | Krzysztof Geritz Marek Łasiewicki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 2. kl. A-10 | 2:12:59 |
25. | Włodzimierz Cierliński Sławomir Gierat |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-10 | 2:15:38 |
26. | Dariusz Wirkijowski Jarosław Klęka |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | 2:16:24 |
27. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | 2:18:29 |
28. | Krzysztof Żelechowski Piotr Gulbas |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | 2:21:12 |
29. | Polikarp Kopiec Piotr Gadomski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 4. kl. N-01 | 2:21:26 |
30. | Maciej Maleszko Mariusz Sobczak |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 4. kl. A-10 | 2:26:56 |
31. | Waldemar Malinowski Krzysztof Karpowicz |
AP Warszawa | Polski Fiat 126p | 5. kl. A-10 | 2:27:03 |
32. | Piotr Pietrzykowski Edmund Olczak |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 5. kl. N-01 | 2:29:46 |
Odpadli m. in.: | |||||
OS 15 |
Adam Grycan Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | kl. A-13 | (tarcza hamulcowa) |
OS 13 |
Romuald Chałas Janusz Siniarski |
AP Warszawa | Mazda 323 4WD | kl. A-13 | (tłok) |
OS 2 |
Lesław Orski ? |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTI 16V | kl. A-13 | (urawne |
Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | kl. A-13 | ||
Krzysztof Hołowczyc Robert Burchard |
FSO Sport | Polonez 1500 Turbo | kl. A-13 | (turbo) |
|
Vitautas Sabataitis ? |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | |||
Ryszard Adamek Janusz Bronikowski |
Automobilklub Krakowski | Ford Sierra XR4i | (aparat zapłonowy) |
||
Piotr Banachowicz Jarosław Baran |
Polonez | ||||
Robert Zaremba ? |
Automobilklub Dolnośląski | ||||
Piotr Kozłowiecki ? |
Automobilklub Karkonoski | ||||
Wystartowało 50 załóg, sklasyfikowano 32 (w tym 29 w RSMP). | |||||
Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz - 18 (1 ex aequo), Chałas - 3, Przybylski - 2, Koper - 2 (1) | |||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||||
2. | Automobilklub Krakowski |
<< 4 el. RSMP 1990 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1990] [6 el. RSMP 1990 - R. Karkonoski >>