<< 1 el. RSMP 1990 - Zimowy R. Dolnośląski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1990] [3 el. RSMP 1990 - R. Elmot >>
Baza rajdu: Myślenice
Dystans: 408,5 km, w tym 16 odcinków
specjalnych o łącznej długości 152,9 km.
Nawierzchnia: asfalt
Odcinki specjalne:
- OS 1: Myślenice (3,15 km); OS 2: Droginia - Kornatka (10,7);
OS 3: Stadniki - Łapanów (21,0); OS 4: Dziekanowice - Jankówka
(6,8); OS 5: Siepraw - Zawada - Siepraw (11,1); OS 6: Myślenice
(3,15); OS 7: Droginia - Kornatka (10,7); OS 8: Stadniki -
Łapanów (21,0); OS 9: Dziekanowice - Jankówka (6,8); OS 10 i
11: Siepraw - Zawada - Siepraw (11,1); OS 12: Dziekanowice -
Jankówka (6,8); OS 13: Stadniki - Komorniki (7,75); OS 14:
Gruszów - Zagórzany (5,85); OS 15: Droginia - Brzezowa (4,8);
OS 16: Siepraw - Zawada - Siepraw (11,1)
Pogoda: deszcz
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
OKS Stomil Olsztyn AP Warszawa |
Mazda 323 4WD | 1. kl. A-13 | 55:42 |
2. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Coupe Quattro | 2. kl. A-13 | 57:16 |
3. | Andrzej Koper Maciej Wisławski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTI 16V | 3. kl. A-13 | 57:36 |
4. | Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTI 16V | 4. kl. A-13 | 59:08 |
5. | Adam Grycan Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | 5. kl. A-13 | 59:20 |
6. | Ryszard Trzciński Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 205 GTI | kl. N-04 | 1:02:10 |
7. | Marek Gieruszczak Maciej Maciejewski |
Automobilklub Karkonoski | Toyota Corolla | 1. kl. A-12 | 1:02:27 |
8. | Romuald Chałas Janusz Siniarski |
AP Warszawa | Polonez 1600 | 1. kl. A-14 | 1:03:52 |
9. | Paweł Petrys Artur Skorupa |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | 2. kl. A-14 | 1:03:58 |
10. | Piotr Kufrej Maria "Malina" Wiechowska |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | 3. kl. A-14 | 1:04:09 |
11. |
Rolandas Mackavicius Juozas Leonavicius |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | 1. kl. A-11 | 1:04:45 |
12. |
Piotr Świeboda Wojciech Nosalik |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 | 4. kl. A-14 | |
13. |
Vitautas Slabsinskas Arunas Sufinskas |
Automobilklub Podlaski | 2. kl. A-12 | ||
14. |
Robert Gryczyński Klaudiusz Rak |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | 5. kl. A-14 | |
15. | Jerzy Dyszy Jerzy Substyk |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 6. kl. A-14 | ||
16. | Ryszard Adamek Janusz Bronikowski |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | 7. kl. A-14 | |
17. |
Wiesław Stec Cezary Klaczyński |
Automobilklub Lubelski | Opel Manta 2000 | 6. kl. A-13 | |
18. |
Czesław Zadygowicz Mirosław Andrzejczak |
Automobilklub Podlaski | 8. kl. A-14 | ||
19. |
Ryszard Granica Mieczysław Sieczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 1. kl. N-02 | 1:08:26 |
20. |
Krzysztof Godwod Artur Orlikowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 9. kl. A-14 | ||
21. |
Robert Herba Andrzej Terej |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 2. kl. N-02 | ||
22. |
Janusz Makówka Wojciech Furdyna |
Automobilklub Krakowski | 3. kl. N-02 | ||
23. |
Bogdan Krachulec Michał Sawka |
Automobilklub Opolski | 10. kl. A-14 | ||
24. | Zenonas Balciunas Vladas Vaitkus |
Automobilklub Podlaski | 2. kl. A-11 | ||
25. | Bartłomiej Baniowski Tomasz Czopik |
Automobilklub Krakowski | 4. kl. N-02 | ||
26. | Algis Poteliunas Jozuas Pukenas |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 3. kl. A-11 | ||
27. |
Małgorzata Zemlińska Janusz Trzop |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 | 11. kl. A-14 | |
28. | Jerzy Marcinek Mieczysław Dymek |
Automobilklub Krakowski | 12. kl. A-14 | ||
29. | Zygmunt Stanek Tomasz Jendrysik |
AP Warszawa Automobilklub Karkonoski |
13. kl. A-14 | ||
30. |
Marek Zech Piotr Ognik |
Automobilklub Wielkopolski | 4. kl. A-11 | ||
31. | Jan Dziadkowiec Bogdan Jamróz |
Automobilklub Krakowski | 3. kl. A-12 | ||
32. | Jan Kornecki Jacek Jerschina |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 5. kl. N-02 | ||
33. | Modestas Jakas Audrus Mockus |
Automobilklub Podlaski | 4. kl. A-12 | ||
34. | Włodzimierz Cierliński Sławomir Gierat |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 1. kl. A-10 | 1:17:05 |
35. | Krzysztof Geritz Marek Łasiewicki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 2. kl. A-10 | |
36. | Piotr Gadomski Piotr Górowski |
Automobilklub Śląski Automobilklub Zabrzański |
Polski Fiat 126p | 3. kl. A-10 | |
37. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | 1:19:26 |
38. | Michał Mnich Stanisław Niwczyk |
Automobilklub Cieszyński | |||
39. | Dariusz Wirkijowski Jarosław Klęka |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | |
40. |
Wojciech Bełtowski Piotr Palicki |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | |
41. | Krzysztof Żelechowski Sławomir Łuba |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | 4. kl. N-01 | |
42. | Leszek Kuzaj Jarosław Baran |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 4. kl. A-10 | |
43. | Polikarp Kopiec Wojciech Szulc |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 5. kl. N-01 | |
44. | Piotr Oryński Roman Mokiejewski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 5. kl. A-10 | |
45. | Paweł Zawadziński Marek Kaliński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 6. kl. N-01 | |
46. | Saulius Girdauskas Zilvinas Sakalauskas |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | 5. kl. A-12 | |
Odpadli m. in.: | |||||
OS 12 |
Bogdan Herink ? |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | kl. A-13 | (defekt) |
OS 10 |
J. Lis ? |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. A-10 | (defekt) |
OS 6 |
Robert Kępka ? |
Automobilklub Śląski | Peugeot 205 GTI | ||
OS 6 |
Marek Gąsecki ? |
Fiat Ritmo | (wypadek) |
||
OS 4 |
Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub Częstochowski Automobilklub Śląski |
Mazda 323 4WD | (wypadek) |
|
OS 2 |
Krzysztof Hołowczyc ? |
FSO Sport | Polonez 1500 Turbo | kl. A-13 | (silnik) |
OS 1 |
Vitautas Sabataitis ? |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | (wypadek) |
|
OS 1 |
Andrzej Chojnacki Jolanta Cieślak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 | kl. A-14 | (wypadek) |
OS 1 |
Piotr Wróbel Andrzej Ślimak |
Automobilklub Krakowski | Polonez | (wypadek) |
|
Dariusz Poletyło ? |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla | kl. A-12 | (zawieszenie) |
|
Marek Sadowski ? |
FSO Sport | Polonez 1500 Turbo | kl. A-13 | ||
Paulus Jankavicius ? |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||||
Wystartowało 70 załóg, sklasyfikowano 46. | |||||
Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz - 14 (1 ex aequo), Przybylski - 3 (1) | |||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||||
2. | Automobilklub Podlaski | ||||
3. | Automobilklub Krakowski |
<< 1 el. RSMP 1990 - Zimowy R. Dolnośląski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1990] [3 el. RSMP 1990 - R. Elmot >>