<< 5 el. RSMP 1989 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1989] [1 el. RSMP 1990 - Zimowy R. Dolnośląski >>
[Rajd Warszawski 1989 - lista startowa]


7-8.10.1989 - 23. Rajd Warszawski - 6 eliminacja RSMP

Dystans: 301,7 km, w tym 16 odcinków specjalnych o łącznej długości 88,6 km.
Nawierzchnia: szuter.
Pogoda: deszcz.

Klasyfikacja generalna:
1. (1.*) Mirosław Krachulec
Marek Kusiak
Automobilklub Częstochowski
Automobilklub Śląski
Mazda 323 4WD 1. kl. A-13 1:33:02
2. (2.*) Marek Sadowski
Grzegorz Gac
FSO - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polonez 1500 Turbo 2. kl. A-13 1:39:32
3. (3.*) Romuald Chałas
Zbigniew Atłowski
AP Warszawa Polonez 1600 1. kl. A-14 1:40:58
4. (4.*) Wiesław Stec
Cezary Klaczyński
Automobilklub Lubelski Opel Manta 2000 3. kl. A-13 1:43:18
5. (5.*) Ryszard Granica
Mieczysław Sieczkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1500 1. kl. N-02 1:43:27
6. (6.*) Waldemar Doskocz
Andrzej Górski
Automobilklub Śląski Polonez 1600 2. kl. A-14 1:45:21
7.   Algis Poteliunas (SU)
Jozuas Pukenas (SU)
Automobilklub Wilno Łada 2108 Samara (kl. A-12) 1:45:32
8.   Jacek Lisicki
Zbigniew Bieniewski
AP Warszawa Polonez 2000 gr. B  
9. (7.*) Jerzy Dyszy
Jerzy Substyk
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polonez 1600 3. kl. A-14 1:46:54
10. (8.*) Krzysztof Hołowczyc
Robert Burchard
OKS Stomil Olsztyn
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Polonez 1600 4. kl. A-14 1:47:03
11. (9.*) Piotr Kufrej
Maria "Malina" Wiechowska
Automobilklub Krakowski FSO 1600 5. kl. A-14 1:47:15
             
 

(10.*)

Krzysztof Koczur
Andrzej Witek
FSM - BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p Bis 4. kl. A-13  
             
    Ryszard Trzciński
Maciej Hołuj
Automobilklub Krakowski Polonez 1600 6. kl. A-14  
             
    Włodzimierz Pawluczuk
Sławomir Sobkiewicz
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 1. kl. A-10  
    Wojciech Śmiechowski
Krzysztof Różański
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 2. kl. A-10  
             
    Andrzej Chojnacki
Jolanta Cieślak
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1500 2. kl. N-02  
    Janusz Makówka
Marek Leśniak
Automobilklub Krakowski FSO 1500 3. kl. N-02  
    Piotr Namysłowski
Dariusz Płudowski
AP Warszawa FSO 1500 4. kl. N-02  
             
    Maciej Kołomyjski
Piotr Madziała
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 1. kl. N-01  
    Dariusz Wirkijowski
Jarosław Klęka
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 2. kl. N-01  
    Andrzej Wyrożemski
Tomasz Dąbrowski
AP Warszawa Polski Fiat 126p 3. kl. N-01  
    Krzysztof Żelechowski
Jarosław Górny
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 4. kl. N-01  
    Polikarp Kopiec
Mirosław Szulik
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 5. kl. N-01  
    Piotr Gadomski
Piotr Górowski
Automobilklub Zabrzański Polski Fiat 126p 6. kl. N-01  

* - miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski

Odpadli m. in.:

po
OS 2

Andrzej Koper
Jakub Mroczkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault 11 Turbo kl. A-13

(wycofali
się)

po
OS 2
Bogdan Herink
Barbara Stępkowska
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault 11 Turbo kl. A-13

(wycofali
się)

po
OS 2

Lesław Orski
Tomasz Chmiel
Automobilklub Morski
AP Warszawa
Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-13

(cewka
zapłonowa)

  R. Salmela (FIN)
Juha Koskela (FIN)
AK Kouvolan Audi 80 Quattro kl. A-13

(defekt)

  Marian Bublewicz
Ryszard Żyszkowski
OKS Stomil Olsztyn
AP Warszawa
Mazda 323 4WD kl. A-13

(półoś)

  Piotr Świeboda
Wojciech Nosalik
Automobilklub Śląski Polonez 1600 kl. A-14

(amortyzator)

  Robert Gryczyński
Jacek Niglus
Automobilklub Śląski Polonez 1600 kl. A-14

(wycofali
się)

Wystartowało 46 załóg, sklasyfikowano 27.

Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz - 7, Krachulec - 5, Salmela - 2, Sadowski - 1, Dyszy - 1.

<< 5 el. RSMP 1989 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1989] [1 el. RSMP 1990 - Zimowy R. Dolnośląski >>
[Rajd Warszawski 1989 - lista startowa]