<< 2 el. RSMP 1988 - R. Elmot] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1988] [4 el. RSMP 1988 - R. Wisły >>
Baza rajdu: Olsztyn
Dystans: 510 km
Odcinki specjalne:
- 9.09: OS 1 (SW 1): Stadion "Stomil" Olsztyn (4 okr. x
0,4 km = 1,6 km); OS 2 (SW 2): Stadion "Stomil" Olsztyn
(4 okr. x 0,4 km = 1,6 km)
- 10.09: OS 3: Kortowo - Kudypy (6,5 km); OS 4: Dorotowo -
Stawiguda (5,5); OS 5: Wymój - Mańki (6,8); OS 6: Tabórz -
Prośno (8,0); OS 7: Łukta - Tabórz (7,1); OS 8: Kortowo -
Kudypy (6,5); OS 9: Dorotowo - Stawiguda (5,5); OS 10: Wymój -
Mańki (6,8); OS 11: Tabórz - Prośno (8,0); OS 12: Łukta -
Tabórz (7,1); OS 13 (SW 3): Pieczewo (Olsztyn) ul. Krasickiego (5
okr. x 2,7 km = 13,5 km); OS 14: Ruszajny - Czerwony Bór (5,9);
OS 15: Dobrąg - Wróblewo (7,0); OS 16: Wipsowo - Ramsówek (7,1);
OS 17: Leszno - Nerwik (6,8); OS 18: Graszk - Marcinkowo (15,0);
OS 19: Ruszajny - Czerwony Bór (5,9); OS 20: Dobrąg - Wróblewo
(7,0); OS 21: Wipsowo - Ramsówek (7,1); OS 22: Leszno - Nerwik (6,8);
OS 23: Graszk - Marcinkowo (15,0)
Nawierzchnia: OS-y 1, 2 i 13: asfalt, pozostałe
OS-y: szuter.
--------------------------
OS - odcinek specjalny
SW - próba szybkości płaskiej
Klasyfikacja generalna: |
|||||||
1. | Marian Bublewicz Jacek Wypych |
OKS Stomil Olsztyn | Mazda 323 4WD | gr. B | 1:40:33 | ||
2. | Andrzej Koper Krzysztof Gęborys |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | gr. B | 1:42:15 | ||
3. | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub Częstochowski | Mazda 323 4WD | gr. B | 1:47:57 | ||
4. | Błażej Krupa Piotr Mystkowski |
OKS Stomil Olsztyn | Renault 21 Turbo | gr. B | 1:49:50 | ||
5. | Paweł Petrys Artur Skorupa |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 C | 1. kl. A-14 | 1:50:20 | ||
6. | Paweł Przybylski Maciej Wisławski |
|
Polonez 1500 Turbo | gr. B | 1:50:21 | ||
7. | Ryszard Trzciński Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 VFTS | gr. B | 1:50:24 | ||
8. | Janusz Szerla Marek Oziębło |
FSO Sport - Automobilklub Krakowski | Polonez 1500 Turbo | gr. B | 1:51:14 | ||
9. | Krzysztof Skalski Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
FSO 1500 | 1. kl. N-02 | 1:52:23 | ||
10. | Dariusz Poletyło Robert Burchard |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 C | 2. kl. A-14 | 1:53:56 | ||
11. | Wiesław Stec Jerzy Bigos |
Automobilklub Lubelski | Opel Manta 2.0 E | 1. kl. A-13 | 1:55:06 | ||
12. | Krzysztof Hołowczyc Mirosław Szulc |
OKS Stomil Olsztyn | Polonez 1600 C | 3. kl. A-14 | 1:55:15 | ||
13. | Krzysztof Winkowski Mieczysław Sieczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 4. kl. A-14 | 1:56:31 | ||
14. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 5. kl. A-14 | 1:57:20 | ||
15. | Grzegorz Malinowski Wojciech Malanowski |
SGPiS Warszawa Automobilklub Warszawski |
Polonez 2000 C | 6. kl. A-14 (?) | 1:57:59 | ||
16. | Arkadiusz Gajek Sławomir Kazimierczak |
OKS Stomil Olsztyn | FSO 1500 | 2. kl. N-02 | 1:59:51 | ||
17. | Sławomir Szaflicki Sławomir Kaim |
OKS Stomil Olsztyn | Polonez 1600 C | 7. kl. A-14 | 2:00:12 | ||
18. | Jerzy Dyszy Jerzy Substyk |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Łada 2105 MTX | 1. kl. A-12 | 2:00:19 | ||
19. | Bohdan Ludwiczak Sławomir Chmielewski |
OKS Stomil Olsztyn | Opel Kadett GT / E | gr. B | 2:00:28 | ||
20. | Andrzej Chojnacki Jolanta Cieślak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Polski Fiat 125p 1500 | 3. kl. N-02 | 2:01:54 | ||
21. | Ryszard Granica Paweł Ciurzyński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 4. kl. N-02 | 2:03:25 | ||
22. | Jacek Lisicki Zbigniew Bieniewski |
Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 | gr. B | 2:03:56 | ||
23. | Robert Herba Andrzej Terej |
|
Polski Fiat 126p 650 | 1. kl. A-11 | 2:05:36 | ||
24. | Stanisław Pawełczak Andrzej Mocie |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 | 2. kl. A-12 | 2:08:04 | ||
25. | Krzysztof Godwod Marek Kaczmarek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 8. kl. A-14 | 2:09:03 | ||
26. | Juraj Csik Janusz Siniarski |
Automobilklub Warszawski | Skoda 130 L MTX | 3. kl. A-12 | 2:09:42 | ||
27. | Krzysztof Kilka T. Kowalik |
Automobilklub Tarnogórski | Polski Fiat 126p 650 | 2. kl. A-11 | 2:10:28 | ||
28. | Witold Smolarczyk Zdzisław Skrętkowicz |
Automobilklub Tarnogórski | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-11 | 2:10:44 | ||
29. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | 2:11:28 | ||
30. | Zbigniew Łacisz Tadeusz Burkacki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | 4. kl. A-11 | 2:11:57 | ||
31. | Mariusz Ficoń Leszek Kozieł |
BKM Bielsko-Biała Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | 2:13:00 | ||
32. | Eligiusz Klemm Waldemar Woźniak |
OKS Stomil Olsztyn | FSO 1500 | gr. B | 2:13:09 | ||
33. | Krzysztof Geritz Marek Łasiewicki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | 2:13:22 | ||
34. | Włodzimierz Pawluczuk Krzysztof Duniec |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 4. kl. N-01 | 2:13:56 | ||
35. | Jarosław Strzelecki Krzysztof Adamski |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 5. kl. A-11 | 2:15:17 | ||
36. | Bogdan Ślęga Piotr Lelakowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 5. kl. N-01 | 2:18:20 | ||
37. | Jan Hamera Marian Grabowiecki |
Automobilklub Sudecki | Polski Fiat 126p | 6. kl. N-01 | 2:25:25 | ||
38. | Henryk Rejza Zdzisław Rejza |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | 7. kl. N-01 | 2:57:47 | ||
Odpadli m. in.: |
|||||||
22 OS |
Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Automobilklub Warszawski | Polonez 1600 C | kl. A-14 | (wypadek) |
||
Ryszard Adamek Andrzej Białowąs |
Automobilklub Krakowski | Polonez 2000 | gr. B | ||||
Michał Kulikowski Sławomir Walentynowicz |
SGPiS Warszawa | Łada 2105 MTX | gr. B | ||||
Jerzy Poznański Tadeusz Wieczeryński |
Automobilklub Podlaski | Łada 2105 VFTS | gr. B | ||||
Bogdan Krachulec Zbigniew Świtek |
Automobilklub Opolski Automobilklub Częstochowski |
Łada 2105 MTX | gr. B | ||||
Krzysztof Koczur Tadeusz Gasiński |
FSM - BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p Bis | gr. B | (wypadek) |
|||
Piotr Kufrej Maria "Malina" Wiechowska |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 A | kl. A-14 | ||||
Czesław Zadygowicz Krzysztof Budryk |
Automobilklub Podlaski | FSO 1500 | kl. A-14 | ||||
Jan Dubicki K. Gorzka |
FSO 1500 | kl. A-14 | |||||
Michał Gąsiewicz Jerzy Świątkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. A-14 | ||||
Andrzej Kuńczik Dariusz Pieńkowski |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
Adam Grycan Dariusz Olesiński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
Jacek Lis Paweł Wójtowicz |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
Marek Gieruszczak Maciej Maciejewski |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
Włodzimierz Skrodzki Piotr Pudłowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
Artur Norin Sławomir Sobkiewicz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1300 | kl. N-02 | ||||
Janusz Makówka Gloria Kossak |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. N-02 | ||||
Maciej Scheffler Wojciech Dmytrów |
Polski Fiat 126p | kl. N-01 | |||||
Tadeusz Kubielski Waldemar Kowalski |
Automobilklub Sieradzki | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
Andrzej Witkowicz Piotr Cekiera |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 205 GTI 1.6 | |||||
Wystartowało 66 załóg, sklasyfikowano 38. |
|||||||
Klasyfikacja zespłowa: |
|||||||
1. |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa I | ||||||
2. | OKS Stomil Olsztyn | ||||||
3. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa II |
<< 2 el. RSMP 1988 - R. Elmot] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1988] [4 el. RSMP 1988 - R. Wisły >>