<< 5 el. RSMP 1987 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1987] [1 el. RSMP 1988 - Zimowy R. Dolnośląski >>
[Rajd Warszawski 1987 - lista startowa]


17-18.10.1987 - 21. Rajd Warszawski - 6 eliminacja RSMP

Start: Warszawa, meta: Olsztyn
Dystans: 770 km, w tym 25 odcinków specjalnych.

Klasyfikacja generalna:
1. (1.*) Marian Bublewicz
Ryszard Żyszkowski
FSO Sport -  OKS Stomil Olsztyn
Automobilklub Warszawski
Polonez 2000 1. kl. B-21 2:09:21
2.   Tamas Harasi (H)
Gyoergy Harasi (H)
  Łada 2105 VFTS

(kl. B-21)

2:23:12
3.   Timo Kuivinen (FIN)
Stanisław Kozłowski
  Mazda 323 4WD

(kl. N-02)

2:24:02
4. (2.*) Ryszard Trzciński
Maciej Hołuj
Automobilklub Sudecki
Automobilklub Krakowski
Łada 2105 VFTS 2. kl. B-21 2:24:56
5. (3.*) Piotr Kufrej
Andrzej Baran
Automobilklub Krakowski FSO 1600 1. kl. A-14 2:26:22
6. (4.*) Ryszard Adamek
Janusz Bronikowski
Automobilklub Krakowski Polonez 2000 3. kl. B-21 2:26:26
7. (5.*) Dariusz Poletyło
Zbigniew Atłowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Warszawski
FSO 1500 2. kl. A-14  
8. (6.*) Wiesław Stec
Jerzy Bigos
Automobilklub Lubelski Opel Manta E

1. kl. P-31

 
9. (7.*) Krzysztof Hołowczyc
Joanna Gębik
OKS Stomil Olsztyn FSO 1600 3. kl. A-14  
10.

(8.*)

Michał Kulikowski
Sławomir Walentynowicz
Automobilklub Morski Łada 2105 MTX

4. kl. B-21

 
11. (9.*) Robert Kępka
Adam Mazurek
FSM Sport - Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 1. kl. A-11

2:32:26

12.

(10.*)

Waldemar Kramarz
Andrzej Mocie
Automobilklub Krakowski FSO 1300 1. kl. A-12 2:33:17
12. (10.*) Janusz Makówka
Marek Leśniak
Automobilklub Krakowski FSO 1500 1. kl. N-02  
14. (12.*) Krzysztof Skalski
Andrzej Terej
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1500 2. kl. N-02  
15. (13.*) Stanisław Pawełczak
Edward Korta
Automobilklub Sudecki Łada 2105 2. kl. A-12  
16.

(14.*)

Piotr Świeboda
Wojciech Nosalik
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 2. kl. A-11  
17.

(15.*)

Krzysztof Winkowski
Daniel Latoszek
Automobilklub Warszawski FSO 1500 3. kl. N-02  
             
    Bogdan Herink
Marcin Syrziste
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 2000 RS

2. kl. P-31

 
    Tomasz Stawowczyk
Wojciech Stawowczyk
Automobilklub Krakowski Polonez 1500

3. kl. P-31

 
    Lesław Orski
Lech Wójcik
Automobilklub Morski
KAM Łódź
Volkswagen Golf GTI

4. kl. P-31

 
             
    Waldemar Doskocz
Piotr Prokulewicz
Automobilklub Śląski FSO 1300

3. kl. A-12

 
    Bogdan Muzyka
Wojciech Olczyk
OKS Stomil Olsztyn FSO 1300

4. kl. A-12

 
    Eligiusz Klemm
Sławomir Kaim
  FSO 1300

5. kl. A-12

 
    Marek Ryndak
Stanisław Bazan
KS Maraton Warszawa FSO 1300

6. kl. A-12

 
             
    Jarosław Strzelecki
Krzysztof Adamski
Automobilklub Opolski Polski Fiat 126p

3. kl. A-11

 
    Robert Herba
Jacek Jędraski
FSM Sport - Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p

4. kl. A-11

 
    Wojciech Śmiechowski
Grzegorz Molas
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p

5. kl. A-11

 
    Andrzej Kuńczik
Dariusz Pieńkowski
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 126p

6. kl. A-11

 
    Aleksander Konarzewski
Marek Melwiński
  Polski Fiat 126p

7. kl. A-11

 
    Maciej Taniewski
Krzysztof Szałański
  Polski Fiat 126p

8. kl. A-11

 
             
    Andrzej Chojnacki
Sławomir Wdzięczkowski
Automobilklub Warszawski FSO 1500

4. kl. N-02

 
             
    Krzysztof Koczur
Tadeusz Gasiński
FSM Sport - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p

1. kl. N-01

2:46:07

    Włodzimierz Pawluczuk
Krzysztof Duniec
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p

2. kl. N-01

 
    Jacek Sikora
Jacek Sciciński
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p

3. kl. N-01

 
    Marek Nowak
Edyta Czerwińska
  Polski Fiat 126p

4. kl. N-01

 
    Wojciech Bogusławski
Andrzej Wyrożemski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p

5. kl. N-01

 
    Kazimierz Melwiński
Andrzej Bociek
  Polski Fiat 126p

6. kl. N-01

 
* - miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski
Odpadli m. in.:

po OS 10

Paweł Przybylski
Maciej Wisławski
FSO Sport -  Autoklub Rzemieślnik Warszawa
KS Maraton Warszawa
Polonez 1500 Turbo

kl. P-31

 
  Janusz Szerla
Marek Oziębło
FSO Sport -  OKS Stomil Olsztyn
Automobilklub Krakowski
Polonez 1500 Turbo kl. P-31

(defekt)

  Lech Koraszewski
Piotr Radon
  FSO 1600

kl. A-14

 
Wystartowały 54 załogi, ukończyło rajd 36.
 

Klasyfikacja zespołowa:

1.

Automobilklub Krakowski

26755 pkt.
2.

Automobilklub Śląski

28175 pkt.
3. Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
4. OKS Stomil Olsztyn  
5. Automobilklub Warszawski  

<< 5 el. RSMP 1987 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1987] [1 el. RSMP 1988 - Zimowy R. Dolnośląski >>
[Rajd Warszawski 1987 - lista startowa]