<< 3 el. RSMP 1987 - R. Krakowski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1987] [5 el. RSMP 1987 - R. Kormoran >>


19-20.09.1987 - 35. Rajd Wisły - 4 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Cieszyn
Dystans: 419 km, w tym 19 odcinków specjalnych

Klasyfikacja generalna:
1. Marian Bublewicz
Jacek Wypych
FSO Sport -  OKS Stomil Olsztyn
Automobilklub Łódzki
Polonez 2000 1. kl. B-21 1:24:06
2. Lesław Orski
Lech Wójcik
Automobilklub Morski
KAM Łódź
Volkswagen Golf GTI 1. kl. P-31 1:26:15
3. Ryszard Adamek
Janusz Bronikowski
Automobilklub Krakowski Polonez 2000 2. kl. B-21 1:29:40
4. Ryszard Trzciński
Maciej Hołuj
Automobilklub Sudecki
Automobilklub Krakowski
Łada 2105 VFTS 3. kl. B-21 1:30:25
5. Marek Sadowski
Barbara Stępkowska
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polonez 2000 2. kl. P-31 1:30:45
6. Paweł Przybylski
Maciej Wisławski
FSO Sport -  Autoklub Rzemieślnik Warszawa
KS Maraton Warszawa
FSO 1600 1. kl. A-14 1:31:21
7. Wiesław Stec
Sławomir Piech
Automobilklub Lubelski Opel Manta E 3. kl. P-31  

8.

Robert Gryczyński
Wojciech Kruzel
Automobilklub Śląski Polonez 1600 2. kl. A-14  

9.

Krzysztof Hołowczyc
Joanna Gębik
OKS Stomil Olsztyn FSO 1600 3. kl. A-14  

10.

Piotr Kufrej
Jacek Lis
Automobilklub Krakowski FSO 1600 4. kl. A-14  
11. Jan Krzemiński
Tomasz Krzemiński
Automobilklub Częstochowski Łada 2105 MTX 4. kl. B-21  
12. Robert Moritz
Jakub Mroczkowski
Automobilklub Warszawski Polonez 2000 4. kl. P-31  

13.

Krzysztof Winkowski
Jolanta Cieślak
Automobilklub Warszawski FSO 1500 1. kl. N-02

1:38:13

14. Krzysztof Łudzeń
Janusz Trzop
Automobilklub Krakowski FSO 1500 5. kl. A-14  

15.

Robert Kępka
Adam Mazurek
FSM Sport - Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 1. kl. A-11

1:39:32

16. Waldemar Kramarz
Andrzej Mocie
Automobilklub Krakowski FSO 1300 1. kl. A-12 1:40:02
17. Michał Kulikowski
Sławomir Walentynowicz
Automobilklub Morski Łada 2105 MTX 5. kl. B-21  
           
  Bogdan Herink
Marcin Syrziste
Autoklub Rzemieślnik Warszawa   5. kl. P-31  
  Bohdan Ludwiczak
?
OKS Stomil Olsztyn   6. kl. P-31  
           
  Andrzej Białowąs
Janusz Sękowski
Automobilklub Śląski   6. kl. B-21  
           
  Waldemar Doskocz
Piotr Prokulewicz
Automobilklub Śląski   3. kl. A-12  
  Bogdan Muzyka
Wojciech Olczyk
OKS Stomil Olsztyn   4. kl. A-12  
           
  Piotr Świeboda
Wojciech Nosalik
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 2. kl. A-11  
  Zbigniew Łacisz
Krzysztof Wójcik
Automobilklub Zabrzański Polski Fiat 126p 3. kl. A-11  
  Krzysztof Kilka
Stanisław Kilka
Automobilklub Tarnogórski   4. kl. A-11  
  Andrzej Szyjkowski
Kazimierz Krawczyk
Automobilklub Gorzowski   5. kl. A-11  
  Robert Burchard
?
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 6. kl. A-11  
           
  Bartłomiej Baniowski
?
Automobilklub Krakowski   2. kl. N-02  
           
  Krzysztof Koczur
Tadeusz Gasiński
FSM Sport - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 1. kl. N-01 1:49:30
  Piotr Kozłowiecki
Robert Boltyn
Automobilklub Karkonoski Polski Fiat 126p 2. kl. N-01  
  Janusz Wichrowski
Mikołaj Madej
Automobilklub Łódzki
KAM Łódź
Polski Fiat 126p 3. kl. N-01  
  Leszek Kozieł
Arkadiusz Goryl
Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 4. kl. N-01  
  Bogdan Slęga
Krzysztof Rasiński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 5. kl. N-01  
  Włodzimierz Pawluczuk
Krzysztof Duniec
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 6. kl. N-01  
Odpadli m. in.:
  Janusz Szerla
Marek Oziębło
FSO Sport -  OKS Stomil Olsztyn
Automobilklub Krakowski
Polonez 1500 Turbo  

(defekt)

Wystartowało 68 załóg, ukończyło rajd 48.
 
Klasyfikacja zespołowa:
1. Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
2. Automobilklub Śląski  
3. Automobilklub Krakowski  
4. OKS Stomil Olsztyn  

<< 3 el. RSMP 1987 - R. Krakowski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1987] [5 el. RSMP 1987 - R. Kormoran >>