<< 1 el. RSMP 1980 - R. Elmot] [Strona główna] [Rajdy] | [RSMP 1980] | [3 el. RSMP 1980 - R. Polski >> |
[Rajd Krakowski "Krokusy" 1980 - lista startowa] |
Baza rajdu: Kraków
Dystans: 585 km.
Odcinki specjalne:
- 11.04: OS 1: Osieczany - Trzemeśnia (4 km), OS 2: Zasań -
Kornatka (7) (odwołany), OS 3: Kunice - Niżowa (5), OS 4:
Zagórzany - Gruszów (5), OS 5: Kobielnik - Węglówka (4), OS 6:
Żegocina - Młynne (8), OS 7: Iwkowa - Tymowa (5), OS 8: Rajbrot
- Muchówka (5), OS 9: Gruszów - Zagórzany (5), OS 10: Niżowa
- Kunice (5), OS 11: Siepraw - Krzyszkowice (8), OS 12: Osieczany
- Trzemeśnia (4), OS 13: Zasań - Kornatka (7) (odwołany), OS
14: Stadniki - Komorniki (8)
- 12.04: OS 15: Żegocina - Młynne (8), OS 16: Iwkowa - Tymowa (5),
OS 17: Rajbrot - Muchówka (5), OS 18: Gruszów - Zagórzany (5),
OS 19: Stadniki - Komorniki (8), OS 20: Siepraw - Krzyszkowice (8),
OS 21: Skała Kmity - Zabierzów (5), OS 22: Nielepice - Morawica
(4), OS 23: Zalas - Brodła (5), OS 24: Alwernia - Alwernia (5),
OS 25: Skała Kmity (5), OS 26: Nielepice - Morawica (4), OS 27:
Zalas - Brodła (5)
Nawierzchnia: asfalt + szuter
Pogoda: opady deszczu, w niektórych rejonach
mgła.
Klasyfikacja generalna: |
|||||||
1. | Maciej Stawowiak Ryszard Żyszkowski |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 | 1. gr. II kl. 9-15 | 4513 pkt. (1:15:13) |
||
2. | Jeremi Doria-Dernałowicz Marek Pawłowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automoblklub Warszawski |
Opel Kadett GT / E | 2. gr. II kl. 9-15 | 4545 pkt. (1:15:45) |
||
3. | Andrzej Koper Włodzimierz Krzemiński |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | 1. gr. II kl. 8 | 4655 pkt. (1:17:35) |
||
4. | Marian Bublewicz Wiesław Grabarczyk |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GT / E | 3. gr. II kl. 9-15 | 4716 pkt. (1:18:36) |
||
5. | Marek Karczewski Krzysztof Szymczak |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. I kl. 8 | 4929 pkt. (1:22:09) |
||
6. | Ryszard Granica Jerzy Werner |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 2. gr. I kl. 8 | 5094 pkt. (1:24:54) |
||
7. |
Ryszard Trzciński Olgierd Waydowski |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. I kl. 8 | 5130 pkt. (1:25:30) |
||
8. | Lesław Orski Stanisław Hałasa |
Automobilklub Morski | Renault 5 Alpine | 2. gr. II kl. 8 | |||
9. | Jerzy Kobyliński Janusz Siniarski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. I kl. 8 | |||
10. | Tadeusz Buksowicz Romuald Zbigniew Kabulski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. I kl. 8 | 5150 pkt. (1:25:50) |
||
11. |
Janusz Szerla Jerzy Stopa |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. II kl. 1-3 | |||
12. |
Tomasz Stawowczyk Wojciech Stawowczyk |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | 2. gr. II kl. 1-3 | 5282 pkt. (1:28:02) |
||
13. | Ryszard Plucha Marek Oziębło |
|
Polonez 1500 | 6. gr. I kl. 8 | 5385
pkt. (1:29:45) |
||
14. | Andrzej Bachowski Jerzy Michalczewski |
Automobilklub Stomil Dębica | Łada 1600 | 3. gr. II kl. 8 | |||
Tadeusz Betlej Piotr Wróbel |
Automobilklub Krakowski | Zastava 1100p | 1. gr. II kl. 4-7 | ||||
Andrzej Lubiak Maciej Wisławski |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. I kl. PF 126p 650 | ||||
Piotr Śnieg Tomasz Śnieg |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 600 | 1. gr. I kl. PF 126p 600 | ||||
Odpadli m. in.: |
|||||||
Andrzej Kleina Janusz Czepło |
Automobilklub Wielkopolski OKS Stomil Olsztyn |
Opel Kadett GT / E | gr. II kl. 9-15 | ||||
Włodzimierz Janeczek Stefan Antkiewicz |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p Akropolis 1800 | gr. II kl. 9-15 | ||||
Stefan Saliński Ryszard Krawczyk |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 4-7 | ||||
Stanisław Pawełczak Janusz Lisowski |
Automobilklub Krakowski | Fiat 128 S | gr. II kl. 4-7 | ||||
Lech Radkiewicz Julian Obrocki |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat 128 Sport Coupe 3p | gr. II kl. 4-7 | ||||
Ryszard Kaszuba Wojciech Hawrylewicz |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | ||||
Andrzej Szyjkowski Kazimierz Krawczyk |
Automobilklub Gorzowski Automobilklub Zielonogórski |
Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | ||||
Włodzimierz Cierliński Jerzy Jasinowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | ||||
Krzysztof Kilka Stanisław Kilka |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | ||||
Andrzej Witkowicz Marek Rompel |
Automobilklub Krakowski | Volkswagen Golf GTi | gr. I kl. 8 | (defekt) | |||
Marek Gąsecki Ryszard Zygmunt |
GAMK Budowlani Gdańsk | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||||
Zbigniew Maliński Tytus Tuszyński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 5 Alpine | gr. I kl. 8 | ||||
Michał Pinis Paweł Kałamała |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||||
Gustaw Nosek Andrzej Pabis |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||||
Witold Paradowski Jan Krzemiński |
Automobilklub Częstochwski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||||
Krzysztof Winkowski Paweł Gregorczyk |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||||
Tomasz Kinkiel Krzysztof Gęborys |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||||
Janusz Makówka Wojciech Bełtowski |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | ||||
Henryk Pinis Adam Witek |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | ||||
Lech Leszczyński Zdzisław Heloman |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | ||||
Andrzej Fontański Krzysztof Heine |
Automobilklub Częstochwski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | ||||
Wystartowało 60 załóg, ukończyło rajd 37. | |||||||
Klasyfikacje zespołowa: | |||||||
1. | Automobilklub Warszawski | ||||||
2. | Automobilklub Krakowski | ||||||
3. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
<< 1 el. RSMP 1980 - R. Elmot] [Strona główna] [Rajdy] | [RSMP 1980] | [3 el. RSMP 1980 - R. Polski >> |
[Rajd Krakowski "Krokusy" 1980 - lista startowa] |