<< 3 el. RSMP 1978 - R. Elmot]
NEWS
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1978]
NEWS
[5 el. RSMP 1978 - R. Warszawski >>
NEWS

22-24.09.1978 - 27. Rajd Wisly - 4 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Wisła
Dystans:
758 km.
Próby sportowe:
- 22.9: OS 1: Ochaby Kościół - Gołysz PGR (3 km); OS 2: Kocierz Moszczaniecki - Kocierz Targanica (7); OS 3: Międzybrodzie - Straconka (7); OS 4: Szczyrk Salmopol - Wisła Malinka (9); SG 1: Wisła Czarne - Kubalonka (5); OS 5: Kocierz Moszczaniecki - Kocierz Targanica (7)
- 23.9: OS 6: Gołysz PGR - Ochaby Kościół (3); OS 7: Kubalonka - Wisła Czarne (5); OS 8: Wisła Malinka - Szczyrk Salmopol (9); OS 9: Straconka - Międzybrodzie (7); OS 10: Kocierz Targanica - Kocierz Moszczaniecki (7); OS 11: Szczyrk Salmopol - Wisła Malinka (9); SG 2: Wisła Czarne - Kubalonka (5); SG 3: Jaszowiec - Równica (6); OS 12: Równica - Jaszowiec (6)
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: ulewny deszcz, mgła.
--------------------------
OS - odcinek specjalny
SG - próba szybkości górskiej

Klasyfikacja generalna:
1. Błażej Krupa
Piotr Mystkowski
OKS Stomil Olsztyn Renault 5 Alpine 1. gr. II kl. 8  
2. Jerzy Landsberg
Janusz Szajng
Automobilklub Warszawski Opel Kadett GT / E 1. gr. IV  
3. Bogdan Wozowicz
Witold Wozowicz
Automobilklub Stomil Dębica Łada 21011 1600 2. gr. II kl. 8  
4. Tomasz Ciecierzyński
Jacek Różański
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo 2. gr. IV  
5. Ryszard Plucha
Włodzimierz Abramowicz
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 3. gr. II kl. 8  
6. Jeremi Doria-Dernałowicz
Piotr Ślaski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 1. gr. I kl. 8  
7. Marek Karczewski
Marek Pawłowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 2. gr. I kl. 8  
8. Bogdan Drągowski
Stanisław Brzozowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 3. gr. I kl. 8  
9. ??        
10. Andrzej Witkowicz
Marek Rompel
Automobilklub Krakowski Fiat 128 Coupe 3 porte 1. gr. I kl. 7  
           
  Andrzej Radecki
Krzysztof Brzezowski
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 5. gr. II kl. 8  
           
  Juliusz Szulc
Bogdan Lech
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 125p 1300 1. gr. II kl. 7  
  Wacław Janowski
Henryk Krakowczyk
Automobilklub Dolnośląski Fiat 128 Sport SL 6. gr. II kl. 7  
           
  Andrzej Lubiak
Maciej Wisławski
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 1. gr. II kl.1-3  
  Witold Kołder
Tomasz Stawowczyk
Automobilklub Krakowski Trabant 601 4. gr. II kl.1-3  
  Tomasz Barański
Paweł Barański
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 5. gr. II kl.1-3  
           
  Kazimierz Jaromin
Marek Oziębło
Automobilklub Krakowski Fiat 128 Coupe 3 porte 3. gr. I kl. 7  
           
  Andrzej Koper
?
Automobilklub Warszawski   1. gr. I kl. 3-4  
  Andrzej Wodziński
Jan Wojciechowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa   5. gr. I kl. 3-4  
           
  Janusz Szerla
Jerzy Stopa
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 600 1. gr. I kl. PF 126p  
  Henryk Pinis
Marek Kaczmarek
Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 600 2. gr. I kl. PF 126p  
  Marcin Zoll
Janusz Sobczyk
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 600 3. gr. I kl. PF 126p  
Odpadli m. in.:

SG 3

Wiktor Polak
Krzysztof Czarnecki
Automobilklub Krakowski Renault 12 Gordini gr. IV (wypadek)

OS 8

Maciej Stawowiak
Ryszard Żyszkowski
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 2000 gr. IV (tylny
most)

OS 1

Janusz Wojtyna
Grzegorz Bazarski
Automobilklub Warszawski Renault 12 Gordini gr. II kl. 8

(defekt)

Wystartowało 55 załóg, sklasyfikowano 40.
 
Klasyfikacja zespołowa:

1.

Automobilklub Beskidzki  

2.

Automobilklub Warszawski II  

3.

Automobilklub Warszawski I  

<< 3 el. RSMP 1978 - R. Elmot]
NEWS
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1978]
NEWS
[5 el. RSMP 1978 - R. Warszawski >>
NEWS