<< 2 el. RSMP 1976 - R. Krakowski]
NEWS
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1976]
NEWS
[4 el. RSMP 1976 - R. Warszawski >>
NEWS
[Rajd Kormoran 1976 - lista startowa]
NEWS

14-16.05.1976 - 9. Rajd Kormoran - 3 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Olsztyn
Dystans: 1130 km, w tym 22 odcinki specjalne (o łącznej długości 250 km), 2 próby wyścigowe (13,5) i 1 próba szybkości górskiej (2).
Nawierzchnia: szuter + asfalt
Pogoda: deszcz, zimno

Klasyfikacja generalna:

1. Tomasz Ciecierzyński
Jacek Różański
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo 1. gr. IV 8141,0 pkt.
(2:15:41,0)
2. Błażej Krupa
Piotr Mystkowski
OKS Stomil Olsztyn Renault 12 Gordini 2. gr. IV 8163,4 pkt.
(2:16:03,4)
3. Jerzy Landsberg
Marek Muszyński
OKS Stomil Olsztyn Renault 5 TS 1. gr. II kl. 7 8472,2 pkt.
(2:21:12,2)
4. Henryk Ziemski
Henryk Mieczaniec
OKS Stomil Olsztyn BMW 2002 Ti 1. gr. II kl. 9-13 8509,0 pkt.
(2:21:49,0)
5. Marian Bublewicz
Stefan Osika
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 1. gr. II kl. 8 8539,0 pkt.
(2:22:19,0)
6. Włodzimierz Groblewski
Januariusz Czerwoniec
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 1. gr. I kl. 8 8643,0 pkt.
(2:24:03,0)
7. Bogdan Wozowicz
Ryszard Leś
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1500 2. gr. II kl. 8 8690,0 pkt.
(2:24:50,0)
8. Józef Ważny
Kazimierz Brzozowski
OKS Stomil Olsztyn
Automobilklub Morski
Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo 3. gr. IV 8771,4 pkt.
(2:26:11,4)
9. Marek Varisella
Stanisław Brzozowski
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 2. gr. I kl. 8 8864,8 pkt.
(2:27:44,8)
10. Adam Masłowiec
Andrzej Białowąs
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 3. gr. I kl. 8 8895,4 pkt.
(2:28:15,4)
11. Bogdan Drągowski
Marek Pawłowski
Automobilklub Warszawski Ford Escort 1300 1. gr. I kl. 7 8929,0 pkt.
(2:28:49,0)
12. Andrzej Radecki
Zygmunt Domagalski
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1300 2. gr. I kl. 7 9028,4 pkt.
(2:30:28,4)
13. Jerzy Kobyliński
Krzysztof Szymczak
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 4. gr. I kl. 8 9040,8 pkt.
(2:30:40,8)
14. Andrzej Koper
Dariusz Szarejko
Automobilklub Warszawski Zastava 1100p 1. gr. I kl. 3-6 9085,2 pkt.
2:31:25,2
15. Henryk Mandera
Maciej Wisławski
Automobilklub Stomil Dębica Wartburg 353 2. gr. II kl. 7 9130,0 pkt.
(2:32:10,0)
16. Zbigniew Zapędowski
Roman Zapędowski
Automobilklub Łódzki BMW 2002 Tii 2. gr. II kl. 9-13 9214,2 pkt.
(2:33:34,2)
17. Andrzej Mielcarek
Małgorzata Kujawińska-Łasisz
Automobilklub Wielkopolski
AMK Winogrady
Polski Fiat 127p 2. gr. I kl. 3-6 9241,0 pkt.
(2:34:01,0)
18. Andrzej Bielewicz
Tadeusz Hoppe
Automobilklub Warszawski BMW 2002 Tii 3. gr. II kl. 9-13 9339,4 pkt.
(2:35:39,4)
19. Ryszard Plucha
Henryk Krakowczyk
Automobilklub Warszawski
Automobilklub Dolnośląski
Polski Fiat 125p 1500 3. gr. II kl. 8 9345,6 pkt.
(2:35:45,6)
20. Andrzej Kaczmarek
Andrzej Woźniak
Automobilklub Wielkopolski Zastava 1100p 3. gr. I kl. 3-6 9377,8 pkt.
(2:36:17,8)
21. Tadeusz Buksowicz
Janusz Szajng
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 3. gr. I kl. 7 9385,6 pkt.
(2:36:25,6)
22. Aleksander Adamski
Tomasz Stawowczyk
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 128p Sport SL 4. gr. I kl. 3-6 9399,6 pkt.
(2:36:39,6)
23. Ryszard Ryzel
Jacek Lewandowski
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 4. gr. I kl. 7 9509,8 pkt.
(2:38:29,8)
24. Andrzej Witkowicz
Marek Rompel
Automobilklub Krakowski Fiat 128 Sport 3p 5. gr. I kl. 7 9647,0 pkt.
(2:40:47,0)
25. Janusz Dąbrowski
Elżbieta Zulicz
Automobilklub Śląski Fiat 128 Sport 3. gr. II kl. 7 9771,2 pkt.
(2:42:51,2)
26. Stanisław Ciecierski
Henryk Sarnowski
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1300 4. gr. II kl. 7 9983,2 pkt.
(2:46:23,2)
27. Stanisław Fiedor
Tadeusz Betlej
Automobilklub Krakowski Trabant 601 1. gr. II kl. 1-2 10062,2 pkt.
(2:47:42,2)
28. Marian Wangrat
Jacek Lisicki
Automobilklub Warszawski Renault 5 TS 5. gr. II kl. 7 10253,4 pkt.
(2:50:53,4)
29. Wiesław Cygan
Jacek Jurzak
FSM - Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 1. gr. I kl. PF 126p 10366,6 pkt.
(2:52:46,6)
30. Andrzej Świder
Marian Wloka
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 2. gr. I kl. PF 126p 10374,0 pkt.
(2:52:54,0)
31. Andrzej Lubiak
Marek Szczepaniak
FSM - Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 600 3. gr. I kl. PF 126p 10433,6 pkt.
(2:53:53,6)
32. Jerzy Mazur
Ryszard Nowak
Automobilklub Dolnośląski Trabant 601 2. gr. II kl. 1-2 10520,8 pkt.
(2:55:20,8)
33. Janusz Szerla
Bogusław Barcz
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 600 4. gr. I kl. PF 126p 10527,0 pkt.
(2:55:27,0)
34. Marek Ryndak
Daniel Gronicki
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 126p 600 5. gr. I kl. PF 126p 10554,4 pkt.
(2:55:54,4)
35. Włodzimierz Pawluczuk
Tadeusz Tuszyński
Automobilklub Świętokrzyski
Automobilklub Warszawski
Trabant 601 3. gr. II kl. 1-2 10978,4 pkt.
(3:02:58,4)
36. Paweł Noakowski
Krzysztof Martynowski
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 6. gr. I kl. PF 126p 11279,0 pkt.
(3:07:59,0)
37. Zbigniew Maliński
Jacek Czayka
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 600 7. gr. I kl. PF 126p 12071,2 pkt.
(3:21:11,2)
38. Michał Pinis
Mirosław Krachulec
Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 600 8. gr. I kl. PF 126p 12297,6 pkt.
(3:24:57,6)

Odpadli:

OS 19 Andrzej Kleina
Janusz Kleina
Automobilklub Wielkopolski Trabant 601 gr. II kl. 1-2  
OS 19 Alfons Luksa
Janusz Głowiński
Automobilklub Opolski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8  
OS 18 Zbigniew Baranowski
Bogumił Baranowski
Automobilklub Śląski Zastava 1100p gr. I kl. 3-6  
OS 17 Janusz Książkiewicz
Tadeusz Porębski
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo gr. IV  
OS 12 Zdzisław Szafrański
Henryk Pineles
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8  
OS 12 Krystian Bielowski
Marek Oziębło
Automobilklub Stomil Dębica
Automobilklub Krakowski
Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7  
OS 10 Andrzej Grzegorzek
Jerzy Baran
Automobilklub Śląski Trabant 601 gr. II kl. 1-2  
OS 8 Andrzej Mordzewski
Jerzy Dyszy
OKS Stomil Olsztyn
Automobilklub Warszawski
Renault 5 TS gr. I kl. 7  
OS 7 Andrzej Niewiadomski
Maciej Jasiński
Automobilklub Warszawski BMW 2002 Tii gr. II kl. 9-13  
OS 7 M. Cholewa
Z. Banasik
Automobilklub Zagłębie Miedziowe Polski Fiat 124p gr. I kl. 8  
OS 5 Stanisław Turczuk
Tadeusz Turczuk
Automobilklub Dolnośląski Fiat 128 Sport gr. I kl. 3-6 (wypadek)
OS 3 Tadeusz Michalak
Alfred Borowski
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7

(wypadek)

OS 3 Krzysztof Załuski
Andrzej Żurawski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8 (wypadek)
OS 3 Grzegorz Lewandowski
Piotr Tonderski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 128p gr. I kl. 7  
OS 1 Tadeusz Dębowski
Krzysztof Szaykowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 gr. IV  
OS 1 Stanisław Tubis
Józef Chwała
AWM Olsztyn Polski Fiat 125p gr. II kl. 9-13  
OS 1 Ryszard Kopczyk
Henryk Fabiański
Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8  
OS 1 Ryszard Grychtoł
Wojciech Ondraczek
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8  

Wystartowało 56 załóg, sklasyfikowano 38.

 
Klasyfikacja zespołowa:

1.

OKS Stomil Olsztyn I (Landsberg, Ziemski, Bublewicz) 27 pkt.

2.

Automobilklub Warszawski I (Ciecierzyński, Koper, Varisella) 24 pkt.

3.

Automobilklub Śląski (Cygan, Świder, Masłowiec) 19 pkt.

4.

Automobilklub Krakowski (Fiedor, Adamski, Szerla) 15 pkt.

5.

Automobilklub Warszawski II (Drągowski, Kobyliński, Wangrat) 14 pkt.

6.

Automobilklub Stomil Dębica (Wozowicz, Mandera, Ryndak) 14 pkt.

7.

OKS Stomil Olsztyn II (Radecki, Ważny, Ciecierski) 12 pkt.

8.

Automobilklub Warszawski III (Plucha, Buksowicz, Maliński) 8 pkt.

<< 2 el. RSMP 1976 - R. Krakowski]
NEWS
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1976]
NEWS
[4 el. RSMP 1976 - R. Warszawski >>
NEWS
[Rajd Kormoran 1976 - lista startowa]
NEWS