<< 1 el. RSMP 1976 - R. Stomil]
NEWS
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1976]
NEWS
[3 el. RSMP 1976 - R. Kormoran >>
NEWS
[Rajd Krakowski 1976 - lista startowa]
NEWS

9-10.04.1976 - 1. Rajd Krakowski - 2 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Kraków
Dystans:
911 km, w tym 25 odcinków specjalnych o łącznej długości 198 km.
Odcinki Specjalne:
- 9.04: OS 1:
Chełm - Bielany; OS 2: Wierzbanowa - Węglówka; OS 3: Zbludza - Stara Wieś (odwołany); OS 4: Młynne - Żegocina; OS 5: Tymowa - Iwkowa; OS 6: Gródek - Dąbrowa; OS 7: Tęgoborze - Znamirowice; OS 8: Młynne - Żegocina; OS 9: Tymowa - Iwkowa; OS 10: Gródek - Dąbrowa; OS 11: Zbludza - Stara Wieś; OS 12: Gruszów - Zagórzany; OS 13: Rożnów - Bartkowa
- 10.04: OS 14: Gródek - Dąbrowa; OS 15: Zbludza - Stara Wieś; OS 16: Młynne - Żegocina; OS 17: Gruszów - Zagórzany; OS 18: Kwapinka - Komorniki (odwołany); OS 19: Wierzbanowa - Kasina; OS 20: Zbludza - Stara Wieś; OS 21: Tęgoborze - Rębkowa; OS 22: Iwkowa - Tymowa; OS 23: Żegocina - Młynne; OS 24: Gruszów - Zagórzany; OS 25: Kwapinka - Komorniki
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda:
sucho

Klasyfikacja generalna:

1. Andrzej Jaroszewicz
Ryszard Żyszkowski
Automobilklub Warszawski Fiat 124 Abarth Rallye 1. gr. IV 5897 pkt.
(1:38:17)
2. Tomasz Ciecierzyński
Jacek Różański
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo 2. gr. IV 6434 pkt.
(1:47:14)
3. Jerzy Landsberg
Marek Muszyński
OKS Stomil Olsztyn Renault 5 TS 1. gr. II kl. 7 6471 pkt.
(1:47:51)
4. Janusz Książkiewicz
Tadeusz Porębski
OKS Stomil Olsztyn
Automobilklub Morski
Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo 3. gr. IV 6546 pkt.
(1:49:06)
5. Henryk Ziemski
Henryk Mieczaniec
OKS Stomil Olsztyn BMW 2002 Ti 1. gr. II kl. 9-13 6770 pkt.
(1:52:50)
6. Jerzy Bachtin
Zbigniew Dziadura
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo 4. gr. IV 6949 pkt.
(1:55:49)
7. Marian Bublewicz
Stefan Osika
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 1. gr. II kl. 8 6999 pkt.
(1:56:39)
8. Adam Masłowiec
Andrzej Białowąs
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 1. gr. I kl. 8 7036 pkt.
(1:57:16)
9. Józef Ważny
Tomasz Wróbel
OKS Stomil Olsztyn
Automobilklub Morski
Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo 5. gr. IV 7075 pkt.
(1:57:55)
10. Bogdan Wozowicz
Ryszard Leś
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1500 2. gr. II kl. 8 7084 pkt.
(1:58:04)
11. Stanisław Turczuk
Tadeusz Turczuk
Automobilklub Dolnośląski Fiat 128 Sport 1. gr. I kl. 3-6 7154 pkt.
(1:59:14)
12. Marek Varisella
Stanisław Brzozowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 2. gr. I kl. 8 7159 pkt.
(1:59:19)
13. Ryszard Ryzel
Jacek Lewandowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 1. gr. I kl. 7 7209 pkt.
(2:00:09)
14. Krzysztof Załuski
Andrzej Żurawski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 3. gr. I kl. 8 7209 pkt.
(2:00:09)
15. Grzegorz Lewandowski
Tadeusz Hoppe
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 128p 2. gr. I kl. 7 7246 pkt.
(2:00:46)
16. Andrzej Witkowicz
Marek Rompel
Automobilklub Krakowski Fiat 128 Sport 3p 3. gr. I kl. 7 7262 pkt.
(2:01:02)

17.

Ryszard Plucha
Henryk Krakowczyk
Automobilklub Warszawski
Automobilklub Dolnośląski
Polski Fiat 125p 1500 3. gr. II kl. 8 7265 pkt.
(2:01:05)

18.

Andrzej Radecki
Zygmunt Domagalski
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1300 4. gr. I kl. 7 7331 pkt.
(2:02:11)

19.

Włodzimierz Dominowski
Tadeusz Huziel
Automobilklub Warszawski BMW 2002 Turbo 2. gr. II kl. 9-13 7356 pkt.
(2:02:36)

20.

Tadeusz Buksowicz
Janusz Szajng
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 5. gr. I kl. 7 7399 pkt.
(2:03:19)

21.

Otto Tereszczak
Henryk Noga
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1500 4. gr. II kl. 8 7404 pkt.
(2:03:24)

22.

Bogdan Drągowski
Marek Pawłowski
Automobilklub Warszawski Ford Escort 1300 6. gr. I kl. 7 7419 pkt.
(2:03:39)

23.

Andrzej Koper
Dariusz Szarejko
Automobilklub Warszawski Zastava 1100p 2. gr. I kl. 3-6 7446 pkt.
(2:04:06)

24.

Andrzej Mielcarek
Paweł Tomaszewski
Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 127p 3. gr. I kl. 3-6 7461 pkt.
(2:04:21)

25.

Stefan Znamirowski
Marek Misky
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 7. gr. I kl. 7 7496 pkt.
(2:04:56)

26.

Andrzej Kaczmarek
Andrzej Woźniak
Automobilklub Wielkopolski Zastava 1100p 4. gr. I kl. 3-6 7548 pkt.
(2:05:48)

27.

Krystian Bielowski
Marek Oziębło
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1300 8. gr. I kl. 7 7664 pkt.
(2:07:44)

28.

Ryszard Grychtoł
Zenon Keller
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 4. gr. I kl. 8 7671 pkt.
(2:07:51)

29.

Stanisław Wyka
Andrzej Martynkin
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 5. gr. II kl. 8 7694 pkt.
(2:08:14)

30.

Ryszard Kopczyk
Henryk Fabiański
Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p 1300 9. gr. I kl. 7 7709 pkt.
(2:08:29)

31.

Henryk Podsiedlik
Wojciech Noworyta
Automobilklub Morski Polski Fiat 125p 1500 6. gr. II kl. 8 7718 pkt.
(2:08:38)

32.

Czesław Zadygowicz
A. Czykier
Automobilklub Podlaski Polski Fiat 125p 1300 10. gr. I kl. 7 7727 pkt.
(2:08:47)

33.

Karol Łosiak
Jeremi Doria-Dernałowicz
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 5. gr. I kl. 8 7728 pkt.
(2:08:48)

34.

Aleksander Adamski
Tomasz Stawowczyk
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 127p 5. gr. I kl. 3-6 7781 pkt.
(2:09:41)

35.

Marian Wangrat
Eugeniusz Bogusz
Automobilklub Warszawski Renault 5 TS 2. gr. II kl. 7 7825 pkt.
(2:10:25)

36.

Roman Pulchny
Waldemar Machnik
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300 11. gr. I kl. 7 8006 pkt.
(2:13:26)
37. Stanisław Fiedor
Tadeusz Betlej
Automobilklub Krakowski Trabant 601 1. gr. II kl. 1-2 8238 pkt.
(2:17:18)

38.

Marian Woszczyna
Jacek Żarnowski
Automobilklub Podlaski Polski Fiat 125p 1500 6. gr. I kl. 8 8488 pkt.
(2:21:28)

39.

Jerzy Murgrabia
Andrzej Makarewicz
Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 125p 1300 12. gr. I kl. 7 8491 pkt.
(2:21:31)
40. Wiesław Cygan
Jacek Jurzak
FSM - Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 1. gr. I kl. PF 126p 8603 pkt.
(2:23:23)

41.

Jerzy Mazur
Ryszard Nowak
Automobilklub Dolnośląski Trabant 601 2. gr. II kl. 1-2 8653 pkt.
(2:24:13)

42.

Andrzej Świder
Marian Wloka
FSM - Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 2. gr. I kl. PF 126p 8773 pkt.
(2:26:13)

43.

Janusz Szerla
Bogusław Barcz
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 600 3. gr. I kl. PF 126p 8808 pkt.
(2:26:48)

44.

Andrzej Włoch
Stefan Antkiewicz
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 600 4. gr. I kl. PF 126p 8954 pkt.
(2:29:14)

45.

Krzysztof Janarek
Jerzy Stopa
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 600 5. gr. I kl. PF 126p 8984 pkt.
(2:29:44)

46.

Andrzej Grzegorzek
Jerzy Baran
Automobilklub Śląski Trabant 601 3. gr. II kl. 1-2 9004 pkt.
(2:30:04)

47.

Włodzimierz Pawluczuk
Tadeusz Tuszyński
Automobilklub Świętokrzyski Trabant 601 4. gr. II kl. 1-2 9037 pkt.
(2:30:37)

48.

Ryszard Adamek
Mieczysław Banaś
Automobilklub Krakowski Renault 5 TS 13. gr. I kl. 7 9144 pkt.
(2:32:24)

49.

Paweł Noakowski
Krzysztof Martynowski
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 6. gr. I kl. PF 126p 9186 pkt.
(2:33:06)

50.

Jerzy Moląg
Grzegorz Misiak
Automobilklub Krakowski Fiat 125 S 3. gr. II kl. 9-13 9240 pkt.
(2:34:00)

51.

Janusz Litwicki
Andrzej Pasiński
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 600 7. gr. I kl. PF 126p 9494 pkt.
(2:38:14)

52.

Andrzej Nytko
Kazimierz Jaromin
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 126p 600 8. gr. I kl. PF 126p 9526 pkt.
(2:38:46)

53.

Andrzej Janiszewski
Włodzimierz Abramowicz
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 600 9. gr. I kl. PF 126p 9615 pkt.
(2:40:15)

54.

Janusz Wysoczyński
Andrzej Kowalski
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 600 10. gr. I kl. PF 126p 9661 pkt.
(2:41:01)

55.

Bogdan Hapoń
Andrzej Borowik
Automobilklub Podlaski Fiat 128 Sport 6. gr. I kl. 3-6 9857 pkt.
(2:44:17)

56.

Daniel Gronicki
J. Mazur
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 126p 600 11. gr. I kl. PF 126p 10524 pkt.
(2:55:24)

Odpadli:

po
OS 25
Andrzej Lubiak
Marek Szczepaniak
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p  
OS 22 Tomasz Śnieg
Piotr Śnieg
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p  
OS 21 Andrzej Niewiadomski
Piotr Lenartowicz
Automobilklub Warszawski BMW 2002 Ti gr. II kl. 9-13  
OS 21 Henryk Mandera
Zbigniew Baran
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7  
OS 14 Błażej Krupa
Piotr Mystkowski
OKS Stomil Olsztyn Renault 17 Gordini gr. IV (zapłon)
OS 14 Jerzy Dobrzański
Antoni Ryniak
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo gr. IV

(wypadek)

OS 14 Andrzej Przewłocki
M. Star
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p  
OS 10 Jerzy Starnawski
Z. Brodalski
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p gr. V  
OS 9 Tadeusz Kudłaty
Zdzislaw Nowak
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8  
OS 9 Zdzisław Szafrański
Henryk Pineles
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7  
OS 8 Tadeusz Michalak
Stanisław Ryniak
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7  
OS 8 Marek Ryndak
Andrzej Maciejewski
Automobilklub Stomil Dębica Trabant 601 gr. II kl. 1-2  
OS 7 Włodzimierz Groblewski
Januariusz Czerwoniec
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8  
OS 6 Zbigniew Bieniewski
Maciej Furmankiewicz
Automobilklub Świętokrzyski Fiat 128 Sport SL gr. I kl. 3-6  
OS 5 Zbigniew Baranowski
Bogumił Baranowski
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p gr. V  
OS 5 Andrzej Kleina
Zenon Chęciński
Automobilklub Wielkopolski Trabant 601 gr. II kl. 1-2  
OS 5 Jerzy Lipiński
Jacek Lisicki
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8  
OS 3 Wiktor Polak
Krzysztof Czarnecki
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8  
OS 2 Andrzej Barański
Marek Illg
Automobilklub Krakowski Fiat 124 gr. II kl. 9-13  
Wystartowało 76 załóg, sklasyfikowano 56.
Zwycięzcy OS-ów: Jaroszewicz - 25
 
Klasyfikacja zespołowa:
1. OKS Stomil Olsztyn I (Landsberg, Bublewicz, Ziemski) 27 pkt.
2. Automobilklub Warszawski I (Jaroszewicz, Ryzel, Ciecierzyński) 24 pkt.
3. Automobilklub Śląski (Masłowiec, Cygan, Świder) 24 pkt.
4. Automobilklub Krakowski (Fiedor, Witkowicz, Adamski) 15 pkt.
5. Automobilklub Warszawski II (Lewandowski, Koper, Łosiak) 14 pkt.
6. OKS Stomil Olsztyn II (Książkiewicz, Radecki) 7 pkt.

<< 1 el. RSMP 1976 - R. Stomil]
NEWS
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1976]
NEWS
[3 el. RSMP 1976 - R. Kormoran >>
NEWS
[Rajd Krakowski 1976 - lista startowa]
NEWS