<< 5 el. RSMP 1975 - R. Warszawski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1976] [2 el. RSMP - R. Krakowski >>


20-21.02.1976 - 3. Rajd Stomil - 1 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Rzeszów
Dystans: 980 km, w tym 21 odcinków specjalnych (o łącznej długości 168 km) i 2 próby szybkości górskiej (4).
Próby sportowe:
- 20.02: OS 1: Braciejowa - Połomia (3 km); OS 2: Zalasowa - Kowalowy (12); OS 3: Janowice - Szczepanowice (6); OS 4: Zalasowa - Kowalowy (12); OS 5: Janowice - Szczepanowice (6); OS 6: Pleśna - Krzyżówka (5); OS 7: Warzyce Góra - Lubla (5); OS 8: Krasna - Korczyna (9); OS 9: Przysietnica - Izdebki (5); OS 10: Nienadowa - Bircza (16); OS 11: Tyrawa - Załuż (8);
- 21.02: OS 12: Lesko - Tarnawa (5); OS 13: Czaszyn - Szczawne (8); OS 14: Nienadowa - Bircza (16); OS 15: Tyrawa - Załuż (8); OS 16: Lesko - Tarnawa (5); OS 17: Czaszyn - Szczawne (8); OS 18: Izdebki - Przysietnica (5); OS 19: Korczyna - Krasna (9); SG 1: Domaradz - Zatyle (2); OS 20: Izdebki - Przysietnica (5); OS 21: Korczyna - Krasna (9); SG 2: Domaradz - Zatyle (2).
Pogoda: duże oblodzenie trasy.

1. Błażej Krupa
Piotr Mystkowski
OKS Stomil Olsztyn Renault 17 Gordini 1. m. w gr. IV kl. 9-13 2:00:25,5
2. Tomasz Ciecierzyński
Jacek Różański
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 MC 2. m. w gr. IV kl. 9-13 2:05:22,0
3. Jerzy Landsberg
Marek Muszyński
OKS Stomil Olsztyn Renault 5 TS 1. m. w gr. II kl. 7 2:12:32,4
4. Marian Bublewicz
Wiesław Grabarczyk
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1300 2. m. w gr. II kl. 7 2:17:08,8
5. Włodzimierz Groblewski
Januariusz Czerwoniec
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 1. m. w gr. I kl. 8 2:18:31,6
6. Wiktor Polak
Krzysztof Czarnecki
Automobilklub Dębica Polski Fiat 125p 1500 2. m. w gr. I kl. 8 2:19:26,6
7. Marek Varisella
Stanisław Brzozowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 3. m. w gr. I kl. 8  
8. Adam Masłowiec
Andrzej Białowąs
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 4. m. w gr. I kl. 8  
9. Jerzy Dobrzański
Antoni Ryniak
Automobilklub Dębica Polski Fiat 125p 1600 3. m. w gr. IV kl. 9-13  
10. Krzysztof Załuski
Tomasz Śladziński
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 5. m. w gr. I kl. 8  
11. Ryszard Ryzel
Jacek Lewandowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 1. m. w gr. I kl. 7 2:24:41,8
12. Krystian Bielowski
Marek Oziębło
Automobilklub Dębica Polski Fiat 125p 1300 2. m. w gr. I kl. 7  
13. Ryszard Plucha
Marek Wysokiński
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 MC 4. m. w gr. IV kl. 9-13  
14. Henryk Mandera
Stanisław Krystkiewicz
Automobilklub Dębica Wartburg 353 1. m. w gr. II kl. 3-6 2:28:49,9
15. Jerzy Bachtin
Zbigniew Dziadura
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 MC 5. m. w gr. IV kl. 9-13  
16. Henryk Ziemski
Henryk Mieczaniec
OKS Stomil Olsztyn BMW 2002 Ti 1. m. w gr. II kl. 9-13 2:29:26,2

17.

Marian Bień
Andrzej Turczyński
Automobilklub Dębica Polski Fiat 125p 1600 MC 6. m. w gr. IV kl. 9-13  
18. Zdzisław Sobieski
Mariusz Grześkowiak
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300 3. m. w gr. I kl. 7  

19.

Bogusław Płoch
Jerzy Lipiński
Automobilklub Dębica Polski Fiat 125p 1500 6. m. w gr. I kl. 8  

20.

Tadeusz Dębowski
Krzysztof Szaykowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 MC 7. m. w gr. IV kl. 9-13  
21. Ryszard Kopczyk
Henryk Fabiański
Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p 1300 4. m. w gr. I kl. 7  

?

Andrzej Niewiadomski
Maciej Jasiński
Automobilklub Warszawski BMW 2002 Ti 2. m. w gr. II kl. 9-13  
? Zbigniew Bieniewski
Maciej Furmankiewicz
Automobilklub Świętokrzyski Fiat 128 Sport SL 1. m. w gr. I kl. 3-6 2:37:02,0
24. Aleksander Adamski
Stefan Antkiewicz
Automobilklub Krakowski Fiat 127 2. m. w gr. I kl. 3-6  
25. Ryszard Luciński
Krzysztof Kołtun
Automobilklub Świętokrzyski BMW 1600 Ti 7. m. w gr. I kl. 8  
26. Dominik Płaza
Henryk Matyja
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 5. m. w gr. I kl. 7  
27. Andrzej Lubiak
Marek Szczepaniak
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 1. m. w gr. I kl. PF 126p 2:45:56,8
28. Wiesław Cygan
Jacek Jurzak
FSM - Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 2. m. w gr. I kl. PF 126p  

29.

Cyryl Pachla (CS)
Milan Zelko (CS)
  Skoda 110 R Coupe    
30. Jerzy Mazur
Ryszard Nowak
Automobilklub Dolnośląski Trabant 601 2. m. w gr. II kl. 3-6  
31. Zbigniew Baran
Janusz Szerla
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 3. m. w gr. I kl. PF 126p  
? Maciej Wisławski
Krzysztof Matarzyński
Automobilklub Dębica Fiat 128 Sport SL 3. m. w gr. II kl. 3-6  
? Otto Tereszczak
Henryk Noga
Automobilklub Dębica Polski Fiat 125p 1500 8. m. w gr. I kl. 8  
34. Stanisław Fiedor
Tadeusz Betlej
Automobilklub Krakowski Trabant 601 4. m. w gr. II kl. 3-6  
35. Marek Ludwiczak
Andrzej Gołębiowski
  Polski Fiat 125p 1500 9. m. w gr. I kl. 8  
36. Marek Ryndak
Andrzej Maciejewski
Automobilklub Dębica Polski Fiat 126p 4. m. w gr. I kl. PF 126p  
37. Andrzej Koper
Dariusz Szarejko
FSM - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 5. m. w gr. I kl. PF 126p  
38. Krzysztof Janarek
Jerzy Stopa
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 6. m. w gr. I kl. PF 126p  
39. Henryk Pinis
J. Łuczakiewicz
  Polski Fiat 126p 7. m. w gr. I kl. PF 126p  
40. Alfons Luksa
K. Czałner
  Polski Fiat 125p 1500 10. m. w gr. I kl. 8  

41.

Jerzy Murgrabia
A. Makarewicz
  Polski Fiat 125p 1300 6. m. w gr. I kl. 7  
42. Zbigniew Baranowski
Bogumił Baranowski
  Polski Fiat 126p 8. m. w gr. I kl. PF 126p  
43. Wojciech Bek
K. Piętka
  Polski Fiat 126p 9. m. w gr. I kl. PF 126p  
44. Jarosław Frankowicz
Marek Frankowicz
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 10. m. w gr. I kl. PF 126p  
Nie sklasyfikowani (przekroczenie limitu spóźnień):
  Elżbieta Tereszczak
Urszula Szpyrka
  Polski Fiat 126p gr. I kl. PF 126p  
Odpadli m. in.:
  Marek Karczewski
Marek Pawłowski
  Polski Fiat 125p 1600 MC  

(koło)

Wystartowało 67 załóg, sklasyfikowano 49.
Klasyfikacja zespołowa:
1. OKS Stomil Olsztyn
2. Stomil Dębica

<< 5 el. RSMP 1975 - R. Warszawski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1976] [2 el. RSMP - R. Krakowski >>