[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1975] [5 el. RSMP 1975 - R. Warszawski] [R. Warszawski 1975 - klasyfikacj międzynarodowa]


13. Rajd Warszawski "Polskiego Fiata"

Lista startowa:

Klasyf. między.

RSMP

1. Horst Rausch
Jerzy Sypniewski
D
PL
ADAC
Automobilklub Warszawski
BMW 3.0 CSi gr. I kl. 9-13  
2. Andrzej Jaroszewicz
Ryszard Żyszkowski

PL
PL

OBR FSO - Automobilklub Warszawski Fiat 124 Abarth Rallye gr. III-IV kl. 9-13 gr. III-V

4.

Błażej Krupa
Piotr Mystkowski
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn
Automobilklub Warszawski
Renault 12 Gordini gr. II kl. 8 gr. II kl. 8
5. Bengt Lundstrom
Fergus Sager
S
S
Textar Team - MK Skillingaryd Toyota Celica gr. II kl. 8  

6.

Walter Wrumnig
Walter Knar
A
A
Textar Team - TARR RCM Team Porsche Carrera RS gr. III-IV kl. 9-13  
9. Lelio Lattari
Franciszek Aromiński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Alfa Romeo 2000 GTV gr. I kl. 9-13 gr. I kl. 9-13
10. Josef Sivik
Josef Rafaj
CS
CS
AMK Barum Renault 17 Gordini gr. II kl. 9-13  

11.

Krzysztof Komornicki
Janusz Wojtyna

PL
PL

Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600   gr. III-V

12.

Hans Britth
Hans Andersson
S
S
MK RTMO Ford Escort RS 2000 MKI gr. I kl. 9-13  

13.

Włodzimierz Dominowski
Marek Pawłowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski BMW 2002 Turbo gr. II kl. 9-13 gr. II kl. 9-13
14. Maciej Stawowiak
Jan Czyżyk
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo gr. II kl. 8 gr. II kl. 8

15.

Ingo Peters
Peter Diekmann
D
D
Textar Team Alfa Romeo 2000 GTV gr. I kl. 9-13  

16.

Leo Pavlik
Miloslav Cermak
CS
CS
AMK Barum Skoda 120 S gr. II kl. 1-7  
17. Dominik Mydlarski
Richard Bisanz
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo gr. II kl. 8 gr. II kl. 8

18.

Juhani Kynsilehto
Martin Holmes
FIN
GB
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo gr. II kl. 8  
20. Janusz Książkiewicz
Józef Ważny
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo gr. II kl. 8 gr. II kl. 8

21.

Andrzej Bielewicz
Tadeusz Hoppe
PL
PL
Automobilklub Warszawski BMW 2002 Tii Touring gr. I kl. 9-13 gr. I kl. 9-13
22. Marek Varisella
Leszek Borkowski
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo gr. II kl. 8 gr. II kl. 8
23. Tadeusz Dębowski
Krzysztof Szaykowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo gr. II kl. 8 gr. II kl. 8

24.

Petr Cernohorsky
Milos Tyce
CS
CS
AMK Barum Łada 2103 MTX gr. II kl. 8  

25.

Peter-Jochen Emme
Werner Brust
D
D
Bawaria Toyota Celica GT gr. I kl. 7-8  

27.

Andrzej Niewiadomski
Maciej Jasiński
PL
PL
Automobilklub Warszawski BMW 2002 Tii gr. I kl. 9-13 gr. I kl. 9-13
29. Tomasz Ciecierzyński
Jacek Różański
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo gr. II kl. 8 gr. II kl. 8

30.

Hans-Joachim Lummert
Thomas Dartsch
D
D
Textar Team - ADAC BMW 1602 gr. II kl. 8  

33.

Marian Bień
Andrzej Turczyński
PL
PL
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8 gr. II kl. 8

34.

Janina Jedynakowa
Krystyna Nojszewska

PL
PL

OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500   gr. II kl. 8

35.

Wolfgang Vogler
Hans Georg Eibel
D
D
Textar Team Audi 80 GT gr. I kl. 7-8  

36.

Henryk Ziemski
Stefan Osika
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn BMW 2002 Ti gr. I kl. 9-13 gr. I kl. 9-13

37.

Jerzy Landsberg
Marek Muszyński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault 5 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 7
39. Zbigniew Poniewski
Jan Staworzyński
PL
PL
Automobilklub Kielecki Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 1-7 gr. II kl. 7

40.

Jan Wojciechowski
Andrzej Wodziński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Fiat 128 gr. II kl. 1-7 gr. II kl. 7

41.

Wolf-Dieter Giese
Gunter Scheffel
D
DDR
ADAC Opel Ascona 1600 gr. I kl. 7-8  

42.

Ewald Pauli
Jacek Jurzak
D
PL
ADAC
Automobilklub Śląski
Volkswagen Golf gr. I kl. 7-8  
43. Stanisław Ciecierski
Henryk Sarnowski
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1600 gr. II kl. 8 gr. II kl. 8
44. Ryszard Plucha
Ryszard Falkowski
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8 gr. II kl. 8

45.

Tadeusz Turczuk
Stanisław Turczuk

PL
PL

Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo   gr. III-V
46. Janusz Dąbrowski
Elżbieta Zulicz
PL
PL
Automobilklub Śląski Fiat 128 Sport SL gr. II kl. 1-7 gr. II kl. 7

48.

Krystian Bielowski
Zbigniew Szafrański
PL
PL
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 8
49. Włodzimierz Markowski
Wiesław Grabarczyk
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 8
50. Marek Karczewski
Stanisław Brzozowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 8
51. Włodzimierz Groblewski
Kazimierz Roćko
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 8
52. Jerzy Kobyliński
Ryszard Ryzel
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 8

53.

Reinhard Wesol
Dieter Junge
D
D
ADAC Volkswagen Scirocco gr. I kl. 7-8  
54. Wojciech Noworyta
Henryk Podsiedlik

PL
PL

Automobilklub Morski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 8
55. Jeremi Doria-Dernałowicz
Karol Łosiak
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 8

56.

Ryszard Luciński
Krzysztof Kołtun
PL
PL
Automobilklub Warszawski BMW 1600 Ti gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 8

57.

Bogdan Wozowicz
Witold Wozowicz
PL
PL
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 1-7 gr. II kl. 7
58. Marian Bublewicz
Henryk Mieczaniec
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 1-7 gr. II kl. 7
59. Stefan Saliński
Henryk Krakowczyk
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Wartburg 353 gr. II kl. 1-7 gr. II kl. 3-6

60.

Ryszard Grychtoł
Wojciech Ondraczek
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 7

61.

Klaus-Dieter Schulze
Bernd von Nessen
DDR
DDR
Pneumant Wartburg 353 gr. I kl. 5-6  

62.

Zbigniew Zapędowski
Andrzej Szosland
PL
PL
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 125p gr. I kl. 9-13 gr. I kl. 9-13
63. Czesław Zadygowicz
Jerzy Kindziuk
PL
PL
Automobilklub Podlaski Dacia 1300 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 7

64.

Krzysztof Załuski
Andrzej Janiszewski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 8

67.

Krystyna Pyrkosz
Elzbieta Tereszczak
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 8

68.

Zbigniew Bieniewski
Maciej Furmankiewicz
PL
PL
Automobilklub Warszawski Fiat 128 Sport gr. I kl. 5-6 gr. I kl. 5-6

69.

Janusz Litwicki
Andrzej Pasiński

PL
PL

Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 127p   gr. II kl. 3-6
70. Matthias Stachowiak
Marek Wysokiński

DDR
PL

MC Leipzig Wartburg 353 gr. I kl. 5-6  

71.

Andrzej Świder
Stanisław Krystkiewicz

PL
PL

Automobilklub Śląski Polski Fiat 127p   gr. I kl. 5-6

72.

Hilmar Barthelmann
Hans-Joachim Nichelmann
DDR
DDR
Pneumant - MC Leipzig Wartburg 353 gr. I kl. 5-6  
73. Maciej Wisławski
Tadeusz Huziel
PL
PL
Automobilklub Warszawski Fiat 128 Sport gr. I kl. 5-6 gr. I kl. 5-6

74.

Adam Masłowiec
Andrzej Białowąs

PL
PL

Automobilklub Śląski Zastava 1100p   gr. I kl. 5-6

75.

Tadeusz Bogusz
Zbigniew Baran
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Wartburg 353 gr. II kl. 1-7 gr. II kl. 3-6

77.

Krzysztof Czarnecki
Wiktor Polak
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7-8 gr. I kl. 7

78.

Marek Oryński
Maciej Halczyński

PL
PL

Automobilklub Krakowski Syrena 105   gr. II kl. 3-6

79.

Jerzy Udziela
Janusz Kasina

PL
PL

Automobilklub Krakowski Syrena 105   gr. II kl. 3-6

81.

Andrzej Lubiak
Tadeusz Porębski

PL
PL

Automobilklub Morski Polski Fiat 126p   gr. II kl. 1-2

82.

Andrzej Kleina
Andrzej Drewniak
PL
PL
AMK Drwęca Ostróda Trabant 601 gr. II kl. 1-7 gr. II kl. 1-2

83.

Wiesław Cygan
Tomasz Jordan

PL
PL

Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p   gr. II kl. 1-2
84. Andrzej Radecki
Zygmunt Domagalski
PL
PL
AMK Stomil Olsztyn Trabant 601 gr. II kl. 1-7 gr. II kl. 1-2

85.

Andrzej Koper
Dariusz Szarejko

PL
PL

Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p   gr. I kl. 1-2

86.

Jarosław Frankowicz
Marek Frankowicz

PL
PL

Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 600   gr. I kl. 1-2

87.

Mirosław Krachulec
Grzegorz Strzelczyk

PL
PL

Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p   gr. I kl. 1-2

88.

Marek Ryndak
Stefan Antkiewicz

PL
PL

Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 126p   gr. I kl. 1-2
89. Witold Kołder
Tomasz Stawowczyk
PL
PL
Automobilklub Krakowski Trabant 601 gr. I kl. 1-2 gr. I kl. 1-2
90. Hans-Jurgen Pavel
Rudolf Brausse

DDR
DDR

Pneumant - MC Rotna Trabant 601 gr. I kl. 1-2  
91. Paweł Noakowski
Krzysztof Martynowski
PL
PL
Automobilklub Śląski Trabant 601 gr. I kl. 1-2 gr. I kl. 1-2

92.

Andrzej Grzegorzek
Jerzy Komraus
PL
PL
Automobilklub Śląski Trabant 601 gr. I kl. 1-2 gr. I kl. 1-2

93.

Mieczysław Kleczek
Tadeusz Wąsik
PL
PL
Automobilklub Śląski Trabant 601 gr. I kl. 1-2 gr. I kl. 1-2

94.

Zbigniew Baranowski
Bogumił Baranowski
PL
PL
Automobilklub Śląski Trabant 601 gr. I kl. 1-2 gr. I kl. 1-2
95. Jerzy Mazur
Ryszard Nowak
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Trabant 601 gr. I kl. 1-2 gr. I kl. 1-2
96. Kazimierz Kolinka
Wincenty Zbierkowski
PL
PL
Automobilklub Łódzki Trabant 601 gr. I kl. 1-2 gr. I kl. 1-2

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1975] [5 el. RSMP 1975 - R. Warszawski] [R. Warszawski 1975 - klasyfikacj międzynarodowa]