<< 1 el. RSMP 1975 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1975]

[3 el. RSMP 1975 - R. Polski >>
[25 el. ERC 1975 - R. Polski >>

16-17.05.1975 - 19. Rajd Dolnośląski - 2 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 908 km, w tym 23 odcinki specjalne (o łącznej długości 258 km) i 1 próba wyścigowa (69 km).
Próby sportowe:
- 16.05: OS 1: Skałka - Bogdaszowice (3,0 km); OS 2: Chwaliszów - Świebodzice (5,5); OS 3: Michałkowa - Walim (6,0); OS 4: Walim - Rościszów (9,0); OS 5: Kamionki - Sokolec (10,0); OS 6: Wolibórz - Jodłownik (8,5); OS 7: Radków - Karłów (23,5); OS 8: Duszniki - Zieleniec (18,5); SW: Spalona - Poniatów - Mostowice - Spalona (23,0 km x 3 okr. = 69,0 km); OS 9: Idzików - Sienna (7,0); OS 10: Lądek Zdrój - Złoty Stok (15,5); OS 11: Rościszów - Walim (9,0); OS 12: Walim - Michałkowa (6,0); OS 13: Świebodzice - Chwaliszów (5,5); OS 14: Męcinka - Pomocne (4,0); OS 15: Radzyń - Dziwiszów (6,0); OS 16: Stróżnica - Wojków (5,0); OS 17: Przełęcz Kowarska - Jarkowice (5,0)
- 17.05: OS 18: Michałkowa - Walim (6,0); OS 19: Walim - Rościszów (9,0); OS 20: Kamionki - Sokolec (10,0); OS 21: Wolibórz - Jodłownik (8,5); OS 22: Świebodzice - Chwaliszów (5,5); OS 23: Bogdaszowice - Skałka (3,0)

Klasyfikacja generalna:
1. Błażej Krupa
Piotr Mystkowski
Stomil Olsztyn Renault 12 Gordini 1. gr. II kl. 8  
2. Dominik Mydlarski
Richard Bisanz
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1600 MC 2. gr. II kl. 8  
3. Janusz Książkiewicz
Józef Ważny
Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1600 MC 3. gr. II kl. 8  
4. Marek Karczewski
Stanisław Brzozowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 1. gr. I kl. 8  
5. Jerzy Landsberg
Marek Muszyński
Automobilklub Warszawski Renault 5 LS 1. gr. I kl. 7  

6.

Jerzy Dobrzański
Antoni Ryniak
Stomil Dębica Polski Fiat 125p    
           
  Stanisław Turczuk
Tadeusz Turczuk
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1600 MC 1. gr. V  
           
  Stefan Znamirowski
Tadeusz Babel
Automobilklub Śląski Fiat 128 Sport Coupe 1. gr. II kl. 7  
           
  Stefan Saliński
Henryk Krakowczyk
Automobilklub Dolnośląski Wartburg 353 1. gr. II kl. 5-6  
           
  Marek Oryński
Krzysztof Białka
Automobilklub Krakowski Syrena 105 1. gr. II kl. 3-4  
           
  Andrzej Radecki
Zygmunt Domagalski
Stomil Olsztyn Trabant 601 1. gr. II kl. 1-2  
           
  Andrzej Skrzypek
Bogdan Otfinowski
Automobilklub Krakowski BMW 2002 Ti 1. gr. I kl. 9-13  
           
  Krzysztof Różewski
Adam Zembrzuski
Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p 1300 2. gr. I kl. 7  
           
  Adam Masłowiec
Andrzej Białowąs
Automobilklub Śląski Polski Fiat 127p 1. gr. I kl. 5-6  
           
  Marek Ryndak
Otto Tereszczak
Stomil Dębica Polski Fiat 126p 1. gr. I kl. 1-2  
Odpadli m. in.:
  Andrzej Dąbrowski
Leszek Borkowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p   (wypadek)

Wystartowało 76 załóg, sklasyfikowano 50.

 
Klasyfikacja zespołowa:
1. Stomil Olsztyn  
2. Automobilklub Śląski  
3. Automobilklub Krakowski  

<< 1 el. RSMP 1975 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1975]

[3 el. RSMP 1975 - R. Polski >>
[25 el. ERC 1975 - R. Polski >>