[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1974] [Rajd Polski 1974 - wyniki]
Lista startowa: | |||||
1. | Sobiesław Zasada Ewa Zasada |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Alpine Renault A110 1800 | gr. III-IV kl. 1-13 |
2. |
Klaus Russling Wolfgang Weiss |
A A |
Porsche Carrera RS | gr. III-IV kl. 1-13 | |
4. | Attila Ferjancz Jeno Zsembery |
H H |
VOLAN SC Budapest | Renault R 12 Gordini | gr. II kl. 8 |
5. | Maciej Stawowiak Jan Czyżyk |
PL PL |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p Monte Carlo 1600 | gr. II kl. 8 |
9. |
Radoslav Petkov Petko Petkov |
BG |
Alpine Renault A110 1800 | gr. III-IV kl. 1-13 | |
10. |
Aage Per Skov Ole Pallesen |
DK |
Opel Ascona | gr. II kl. 9-13 | |
11. |
Curt Malmgren Hans Andersson |
S |
Saab 96 V4 | gr. II kl. 9-13 | |
12. |
Walery Wereszczak Wiaczesław Umnow |
SU |
Wołga Gaz 24 | gr. II kl. 9-13 | |
13. |
Per Sandager-Holm Peer Glad |
DK |
Ford Escort RS 2000 | gr. II kl. 9-13 | |
14. |
Janusz Wojtyna Marek Muszyński |
PL |
Automobilklub Stomil Dębica | BMW 2002 Alpina | gr. II kl. 9-13 |
15. | Julio Gargallo Ignacio Lewin |
E |
Alfa Romeo 2000 GTV | gr. II kl. 9-13 | |
16. |
Renis Reszetniks Andris Ewingiewicz |
SU |
Wołga Gaz 24 | gr. II kl. 9-13 | |
17. |
Roumen Mintchev Lubomir Uroukov |
BG BG |
BMW 2002 Tii | gr. II kl. 9-13 | |
18. | Jaris Jansons Ojar Majors |
SU |
Wołga Gaz 24 | gr. II kl. 9-13 | |
19. |
Władimir Uszakow Władislaw Guriew |
SU |
Wołga Gaz 24 | gr. II kl. 9-13 | |
20. |
Nikolaj Elizarow Władimir Woroncow |
SU |
Wołga Gaz 24 | gr. II kl. 9-13 | |
21. |
Jorgen Bindner Paul Andreasen |
DK |
Opel Ascona 19 S | gr. II kl. 9-13 | |
22. | Horst Rausch Jerzy Sypniewski |
D |
ADAC Automobilklub Warszawski |
BMW 3000 | gr. II kl. 9-13 |
23. |
S. Wałach A. Kordus |
PL |
BMW 2002 | gr. II kl. 9-13 | |
29. |
Dieter Kirchoff Peter Junge |
D |
BMW 2002 Ti | gr. I kl. 9-13 | |
30. |
Carl Marius Syberg Ellen Syberg |
DK |
Opel Ascona | gr. I kl. 9-13 | |
31. |
Andrzej Skrzypek Jerzy Suder |
PL PL |
BMW 2002 Tii | gr. I kl. 9-13 | |
32. |
Ewald Pauli Jacek Jurzak |
D |
BMW 2002 Tii | gr. I kl. 9-13 | |
33. |
Henryk Ziemski Wiesław Grabarczyk |
PL PL |
AMK Stomil Olsztyn | BMW 2002 Ti | gr. I kl. 9-13 |
34. | Lelio Lattari Marek Szramowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo 2000 GTV | gr. I kl. 9-13 |
35. |
Zygmunt Chełstowski Ryszard Kopczyk |
PL PL |
Automobilklub Wielkopolski | Volvo 144 S | gr. I kl. 9-13 |
36. |
Marian Bień Wiesław Nicieja |
PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 |
37. | Krzysztof Komornicki Jacek Różański |
PL PL |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p Monte Carlo 1600 | gr. II kl. 8 |
38. | Marek Varisella Stanisław Brzozowski |
PL |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 |
39. | Ilia Chubrikov Atanas Taskov |
BG BG |
Renault R 12 Gordini | gr. II kl. 8 | |
40. |
Stanisław Wyka Andrzej Wodziński |
PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 |
41. |
Evert Wesstrom Bo Carlsson |
S |
Toyota Celica LT | gr. II kl. 8 | |
42. | Ryszard Żyszkowski Andrzej Zembrzuski |
PL PL |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 |
43. | Błażej Krupa Jerzy Landsberg |
PL PL |
AMK Stomil Olsztyn | Renault R 12 Gordini | gr. II kl. 8 |
45. |
Jordan Toplodolski Vladimir Iliev |
BG BG |
Renault R 12 Gordini | gr. II kl. 8 | |
46. |
Włodzimierz Groblewski Januariusz Czerwoniec |
PL PL |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 |
47. |
Jozsef Foldes Elek Ferkas |
H |
VOLAN SC Budapest | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 |
48. |
Marin Velev Karamfil Elenkov |
BG BG |
Renault R 12 Gordini | gr. II kl. 8 | |
49. |
Jerzy Dobrzański Antoni Ryniak |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 |
55. |
Andrzej D±browski Zbigniew Dziadura |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 7-8 |
56. |
Jerzy Kobyliński Daniel Frenkler |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 7-8 |
57. | Janina Jedynakowa Maria Żyszkowska |
PL PL |
OBR FSO | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 7-8 |
58. |
Jerzy Bielicki Wojciech Grin |
PL |
Automobilklub Dolno¶l±ski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 7-8 |
59. |
Marek Karczewski Piotr D±bkowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 7-8 |
61. |
Henning Christensen Wladimir Sidorenco |
DK |
Toyota Celica GT | gr. I kl. 7-8 | |
62. |
Wiesław Cygan Sławomir Plinkiewicz |
PL PL |
Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 7-8 | |
63. |
Tomasz Ciecierzyński Piotr Mystkowski |
PL PL |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 7-8 |
64. |
Janusz Ksi±żkiewicz Józef Ważny |
PL PL |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 7-8 |
65. |
Jerzy Komraus Rajmund Orzenna |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 125p | gr. I kl. 7-8 |
66. |
Jeremi Doria-Dernałowicz Karol Łosiak |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 7-8 |
68. |
Jens Erik Esbensen Villy Ebbesen |
DK |
Mazda 616 | gr. I kl. 7-8 | |
69. |
Hans Britth Krzysztof Czarnecki |
S |
Fiat 124 Special T | gr. I kl. 7-8 | |
71. |
Maciej Sowiński Tadeusz Przybysz |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | BMW 1600 | gr. I kl. 7-8 |
72. |
Paul Daniel Weinreich Holger J. Moller-Nielsen |
DK |
Opel Kadett | gr. I kl. 7-8 | |
73. |
Krystian Bielowski Marek Oziębło |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. I kl. 7-8 |
77. |
Mihaly Balatoni Istvan Sandor |
H |
VOLAN SC Budapest | Skoda 120 S Rally | gr. II kl. 7 |
78. |
Bogusław Grum Zenon Charoński |
PL |
Automobilklub Dolno¶l±ski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 |
80. | Horst Hohlheimer Rudolf Huber |
D D |
Fiat 128 Sport SL | gr. II kl. 7 | |
81. |
Csaba Winkler Gyula Honath |
H |
ATI SC Budapest | Waz Żiguli 2101 | gr. II kl. 7 |
82. |
Albin ¦liski Krzysztof Szaykowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 |
83. |
Janusz Gł±biński Henryk Kłoda |
PL PL |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 |
88. |
Kazimierz Jaromin Andrzej Turczyński |
PL |
Automobilklub Krakowski | Skoda 110 L | gr. II kl. 3-6 |
89. |
Wacław Janowski Henryk Krakowczyk |
PL |
Automobilklub ¦l±ski | Wartburg 353 | gr. II kl. 3-6 |
90. | Horst Niebergall Winfried Heitzmann |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. II kl. 3-6 | |
91. |
Henryk Podsiedlik Maciej Wisławski |
PL PL |
Automobilklub Morski | Wartburg 353 | gr. II kl. 3-6 |
92. |
Henryk Mandera Kazimierz Poleński |
PL |
Automobilklub ¦l±ski | Wartburg 353 | gr. II kl. 3-6 |
94. |
Adam Masłowiec Krzysztof Piotrowski |
PL |
Automobilklub ¦l±ski | Syrena 105 | gr. II kl. 3-6 |
96. |
Zbigniew Baran Jan Wodnicki |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Syrena 104 | gr. II kl. 3-6 |
97. |
Marek Ryndak Czesław Gawlak |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Syrena 104 | gr. II kl. 3-6 |
98. |
Egon Culmbacher Werner Ernst |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I kl. 5-6 | |
99. |
Rainer Witzmann Johannes Low |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I kl. 5-6 | |
100. |
Marek Rompel Andrzej Witkowicz |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Wartburg 353 | gr. I kl. 5-6 |
101. |
Volker Beyer Peter Klaus Dietz |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I kl. 5-6 | |
102. |
Aleksander Adamski Stefan Antkiewicz |
PL |
Wartburg 353 | gr. I kl. 5-6 | |
103. |
Andrzej Mielcarek Paweł Tomaszewski |
PL PL |
Automobilklub Wielkopolski | Wartburg 353 | gr. I kl. 5-6 |
104. |
Roland Weitz Bernd Fromman |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I kl. 5-6 | |
105. |
Helmut Piehler Klaus Riedel |
DDR DDR |
Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | |
106. |
Franz Galle Jochen Muller |
DDR DDR |
Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | |
107. |
Witold Kołder Andrzej Jurczak |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
108. |
Hans Ullmann Heinz Galle |
DDR DDR |
Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | |
109. |
Andrzej Lubiak Marek Szczepaniak |
PL PL |
Automobilklub Morski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
111. |
Ksawery Leszczyński Barbara Różanowicz |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
112. |
Zbigniew Bieniewski Andrzej Pręgowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
113. |
Eberhard Asmus Christian Meischner |
DDR DDR |
Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | |
114. |
Andrzej Radecki Zygmunt Domagalski |
PL PL |
AMK Stomil Olsztyn | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
115. |
Stanisław Fiedor Tadeusz Betlej |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
116. |
Zbigniew Baranowski Bogumił Baranowski |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 |
117. |
Andrzej Nowicki Ryszard Luciński |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 |
118. |
Mieczysław Kleczek Andrzej Kapitan |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 |
119. |
Andrzej Grzegorzek Krystian DrzęĽla |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 |
120. |
Alojzy Orawiec Jaromin Najda |
PL |
Automobilklub ¦l±ski | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 |
121. |
Zbigniew Eysmont Marek Pawłowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 127p | gr. I kl. 5-6 |
122. |
Andrzej Szewczyk Jerzy Baran |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 127p | gr. I kl. 5-6 |
123. |
Andrzej ¦wider Marian Wloka |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 127p | gr. I kl. 5-6 |
124. | Marek Sikora Jerzy Zdunek |
PL PL |
Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p | gr. I kl. 1-2 |
125. | Tadeusz Górecki Marek Halczyński |
PL |
Polski Fiat 126p | gr. I kl. 1-2 |
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1974] [Rajd Polski 1974 - wyniki]