<< 1
el. RSMP 1974 - R. Kormoran] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1974] [3 el. RSMP 1974 - R. Polski
>>
[Rajd Dolnośląski - lista
startowa]
Baza rajdu:
Polanica
Dystans: 860 km.
Próby sportowe:
- 17.05: SZ: Szczytna; SG 1 / OS 1: Walim - SG 1: Walim-szczyt (3,0
km) - OS 1: Rościszów (9,0); OS 2: Złoty Stok - Orłowiec (13,3);
OS 3: Spalona - Zieleniec - DW "Kozia Hala" (38,1).
- 18.05: SG 2 / OS 4: Walim - SG 2: Walim-szczyt (3,0) - OS 4:
Rościszów (9,0); OS 5: Złoty Stok - Orłowiec (13,3); OS 6:
Spalona - Zieleniec - DW "Kozia Hala" (38,1); OS 7:
Walim - Rościszów (9,0); OS 8: Złoty Stok - Orłowiec (13,3);
OS 9: Spalona - Zieleniec - DW "Kozia Hala" (38,1).
Wykonanie próby SZ było obowiązkowe, lecz jej wynik był
uwzględniany tylko w przypadku równości punktów przy
ustalaniu miejsca w klasie.
Nawierzchnia: asfalt
--------------------------
OS - odcinek specjalny
SG - próba szybkości górskiej
SZ - próba zwrotności
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Błażej Krupa Jerzy Landsberg |
AMK Stomil Olsztyn | Renault R 12 Gordini | 1. gr. II kl. 8 | 5997,0 pkt. (1:39:57,0) |
2. | Andrzej Jaroszewicz Irena Jaroszewicz |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p Monte Carlo 1600 | 2. gr. II kl. 8 | 6228,0 pkt. (1:43:48,0) |
3. | Lelio Lattari Marek Szramowski |
Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo 2000 GTV | 1. gr. I kl. 9-13 | 6250,4 pkt. (1:44:10,4) |
4. | Maciej Sowiński Tadeusz Przybysz |
Automobilklub Stomil Dębica | BMW 1602 | 3. gr. II kl. 8 | |
5. | Janusz Wojtyna Romana Wojtyna |
Automobilklub Stomil Dębica | Ford Capri 3000 GXL | 1. gr. II kl. 9-13 | |
Albin Śliski Krzysztof Szaykowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | 1. gr. II kl. 7 | ||
Janusz Głąbiński Henryk Kłoda |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | 2. gr. II kl. 7 | ||
Bogusław Grum Andrzej Postawka |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | 3. gr. II kl. 7 | ||
Wacław Janowski Henryk Krakowczyk |
Automobilklub Śląski | Wartburg 353 | 1. gr. II kl. 5-6 | ||
Henryk Mandera Grzegorz Chmielewski |
Automobilklub Śląski | Wartburg 353 | 2. gr. II kl. 5-6 | ||
Kazimierz Jaromin Andrzej Nytko |
Automobilklub Krakowski | Skoda 110 L | 3. gr. II kl. 5-6 | ||
Henryk Podsiedlik ? |
Automobilklub Morski | 4. gr. II kl. 5-6 | |||
Adam Masłowiec Krzysztof Piotrowski |
Automobilklub Śląski | Syrena 105 | 1. gr. II kl. 3-4 | ||
Zbigniew Baran Jan Wodnicki |
Automobilklub Krakowski | Syrena 104 | 2. gr. II kl. 3-4 | ||
Marek Ryndak Czesław Gawlak |
Automobilklub Stomil Dębica | Syrena 104 | 3. gr. II kl. 3-4 | ||
Andrzej Lubiak Marek Szczepaniak |
Automobilklub Morski | Trabant 601 | 1. gr. II kl. 1-2 | ||
Andrzej Radecki Zygmunt Domagalski |
AMK Stomil Olsztyn | Trabant 601 | 3. gr. II kl. 1-2 | ||
Stanisław Fiedor Tadeusz Betlej |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | 5. gr. II kl. 1-2 | ||
Zbigniew Bieniewski Andrzej Koper |
Automobilklub Warszawski | Trabant 601 | 6. gr. II kl. 1-2 | ||
Henryk Ziemski Wiesław Grabarczyk |
AMK Stomil Olsztyn | BMW 2002 Ti | 2. gr I kl. 9-13 | ||
Zygmunt Chełstowski Ryszard Kopczyk |
Automobilklub Wielkopolski | Volvo 144 S | 3. gr I kl. 9-13 | ||
Jerzy Kobyliński Daniel Frenkler |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. I kl. 8 | ||
Janusz Książkiewicz Józef Ważny |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 125p 1500 | 2. gr. I kl. 8 | ||
Marek Karczewski Jan Wojciechowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. I kl. 8 | ||
Karol Łosiak Jeremi Doria-Dernałowicz |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. I kl. 8 | ||
Krystian Bielowski Józef Skowronek |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | 1. gr. I kl. 7 | ||
Franciszek Aromiński Andrzej Komorowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | 2. gr. I kl. 7 | ||
Zbigniew Eysmont Marek Pawłowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 127p | 1. gr. I kl. 5-6 | ||
Marek Rompel Andrzej Witkowicz |
Automobilklub Krakowski | Wartburg 353 | 2. gr. I kl. 5-6 | ||
Antoni Wloka Jan Szewczyk |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 127p | 3. gr. I kl. 5-6 | ||
Alojzy Orawiec Andrzej Świder |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | 1. gr. I kl. 1-2 | ||
Zbigniew Baranowski Bogumił Baranowski |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | 2. gr. I kl. 1-2 | ||
Andrzej Grzegorzek Krystian Drzęźla |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | 3. gr. I kl. 1-2 | ||
Odpadli m. in.: | |||||
OS 3 |
Andrzej Smorawiński Zbigniew Kołaczkowski |
KM Winogrady - Poznań | Porsche Carrera RS | gr. II kl. 9-13 | (opona) |
Marian Bień Wiesław Nicieja |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | ||
Ryszard Nowicki Wojciech Schramm |
Automobilklub Stomil Dębica | Ford Escort RS 2000 | gr. II kl. 8 | ||
Wystartowały 64 załogi, sklasyfikowano 49. | |||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. |
Automobilklub Warszawski II | ||||
2. |
Automobilklub Warszawski I | ||||
3. |
Auto-Moto-Klub Stomil Olsztyn | ||||
4. |
Automobilklub Śląski I | ||||
5. |
Automobilklub Śląski II | ||||
6. |
Automobilklub Stomil Dębica |
<< 1
el. RSMP 1974 - R. Kormoran] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1974] [3 el. RSMP 1974 - R. Polski
>>
[Rajd Dolnośląski - lista
startowa]