<< 3 el. RSMP 1969 - R. Polski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [1 el. RSMP 1970 - R. 1001 Jezior >>


12-14.09.1969 - 19. Rajd Wisły - 4 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Wisła
Dystans:
1275 km
Próby sportowe:
- 12.09: SZH, SZ, S1: Chorzów; OS 1: Nierodzim - Górki Wielkie (3,2 km); OS 2: Straconka szczyt - Międzybrodzie (3,0).
- 13.09: SG 1 / OS 3: Wisła Malinka - Salmopol (meta SG 1 - 5,5 km) - Szczyrk (meta OS 3 - 9,0 km); OS 4: Górki Wielkie - Nierodzim (3,2); SG 2: Międzybrodzie - Straconka szczyt (3,0); OS 5 / SG 3: Szczyrk - Salmopol (meta SG 3 - 3,5 km) - Wisła Malinka (meta OS 5 - 9,0 km); SW1: Zabrze Maciejów; SH, SW2: autostrada, Gliwice; OS 6: Szczyrk - Wisła Malinka (9,0); SG 4: Ustroń Polana - Równica (4,2); OS 7: Równica - Ustroń Polana (3,5)
Nawierzchnia: asfalt
---------------------------
OS - odcinek specjałny
S1 - próba zręczności
SG - próba szybkości górskiej
SH - próba hamowania
SW - próba wyścigowa
SZ - próba zwrotności
SZH - próba zrywu i hamowania

Klasyfikacja generalna:
1. Sobiesław Zasada
Ewa Zasada
Automobilklub Krakowski Porsche 911 S 1. kl. 6  
2. Ryszard Nowicki
Marian Bień
Automobilklub Krakowski Renault 8 Gordini 1. kl. 4-5

891 pkt.

3. Marek Barański
Elżbieta Wojtowicz
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini 2. kl. 4-5

966 pkt.

4. Andrzej Wojciechowski
Konrad Kertyński
Automobilklub Dolnośląski Renault 8 Gordini 3. kl. 4-5

976 pkt.

5. Marek Wachowski
Piotr Mystkowski
Automobilklub Krakowski MG 1100 4. kl. 4-5  
6. Mieczysław Urtnowski
Janusz Bronikowski
Automobilklub Warszawski NSU 1000 C 1. kl. 2-3

1040 pkt.

7. Adam Masłowiec
Ireneusz Stankiewicz
Automobilklub Śląski Syrena 104 2. kl. 2-3

1046 pkt.

8. Andrzej Nytko
Jacek Chmielewski
Automobilklub Krakowski Fiat 850 Coupe 3. kl. 2-3

1051 pkt.

9. Jerzy Bachtin
Janusz Stawiński
Automobilklub Olsztyński Trabant 601 1. kl. 1

1087 pkt.

10. Karol Fober
Kazimierz Lanc
Automobilklub Śląski Syrena 104 4. kl. 2-3  
11. Andrzej Komorowski
Bohun Zwoliński
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini 5. kl. 4-5  
12. Wiesław Gawron
Monika Gawron
Automobilklub Olsztyński Trabant 601 2. kl. 1

1355 pkt.

13. Tadeusz Kudłaty
Wacław Wal
       
14. Zdzisław Łagan
Zbigniew Klimecki
Automobilklub Radomski Trabant 601 3. kl. 1

1625 pkt.

15. Krzysztof Gałganek
Krzysztof Paczka
Automobilklub Krakowski      
Wykluczeni (przekroczenie limitu spóźnień):
  Marian Skrzypek
Wiesław Nicieja
Automobilklub Krakowski Fiat 850 Coupe kl. 2-3  
Odpadli:

OS 1

Jacek Żukowski
Jerzy Sobczyk
Automobilklub Śląski Trabant 601 kl. 1 (resor)
  Franciszek Aromiński
Aleksander Burman
Automobilklub Warszawski Renault 8 kl. 4-5

(wypadek)

  Jerzy Łukaszewski
?
  Trabant 601 kl. 1 (sprzęgło)
  Dominik Mydlarski
?
  Mini Cooper kl. 1 (sprzęgło)
Wystartowało 20 załóg, ukończyło rajd 15.
 
Klasyfikacja zespołowa:

1.

Automobilklub Krakowski (Zasada, Nowicki, Nytko)  

<< 3 el. RSMP 1969 - R. Polski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [1 el. RSMP 1970 - R. 1001 Jezior >>