[Strona główna] [Rajdy] [Rajd Polski 1978 - ERC] [Rajd Polski 1978 - PPiP]
  NEWS NEWS

Rajd Polski 1978

Lista startowa:

1. Antonio Zanini
Juan Jose Petisco
E
E
  Fiat 131 Abarth gr. IV
3. Franz Wittmann
Helmut Deimel
A
A
  Opel Kadett GT / E gr. II kl. 9-15
4. Stoyan Kolev
Tsvetan Stoyanov
BG
BG
  Porsche 911 SC gr. III
5. Salvador Canellas Gual
Jordi Sabater
E
E
  Fiat 131 Abarth gr. IV
6. Winfried Herrmann
Hans-Jurgen Wachholz
D
D
  Porsche 911 Carrera RS gr. IV
7. Tapio Vanhala
Antti Jaatinen
FIN
FIN
  Saab 99 EMS gr. IV
8. Rolf Petersen
Andre Bockelmann
D
D
  Porsche 911 SC gr. IV
9. Vaclav Blahna
Lubislav Hlavka
CS
CS
  Skoda 130 RS gr. II kl. 7
10. Błażej Krupa
Piotr Mystkowski
PL
PL
OKS Stomil Olsztyn Renault 5 Alpine gr. II kl. 8
12. Attila Ferjancz
Janos Tandari
H
H
Volan SC Budapest Renault 5 Alpine gr. II kl. 8
14. Svatopluk Kvaizar
Jiri Kotek
CS
CS
  Skoda 130 RS gr. II kl. 7
15. Ilia Chubrikov
Kiro Kirov
BG
BG
  Renault 5 Alpine gr. II kl. 8
16. Gerhard Gottlieb
Carsten Lensch
WB
WB
  Opel Kadett GT / E gr. II kl. 9-15
19. Friedrich Mohring
Thomas Dartsch
D
D
  BMW 2002 Tii gr. I kl. 9-15
21. Jiri Sedivy
Jiri Janecek
CS
CS
  Skoda 130 RS gr. II kl. 7
22. Hans Britth
Tommy Johansson
S
S
  Ford Escort RS 2000 gr. I kl. 9-15
23. Kent Funhamar
Hans Sjostedt
S
S
  Volvo 142 gr. I kl. 9-15
24. Antonin Císar
Jan Soukup
CS
CS
  Skoda 130 RS gr. II kl. 7
25. Kastytis Girdauskas
Arvydas Girdauskas
SU
SU
  Łada 21011 gr. II kl. 8
26. Helmut Muller
Marian Dorniak
D
PL
  Volkswagen Golf GTi gr. II kl. 8
27. Bogdan Wozowicz
Witold Wozowicz
PL
PL
Automobilklub Stomil Dębica Łada 21011 1600 gr. II kl. 8
28. Jaroslav Mahr
Frantisek Mahr
CS
CS
  Skoda 130 RS gr. II kl. 7
29. Vitold Sprukt
Andris Kalnais
SU
SU
  Łada 21011 1600 gr. II kl. 8
30. Ryszard Plucha
Włodzimierz Abramowicz
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
31. Evert Wesstrom
Anders Fridriksson
S
S
  Toyota Celica GT gr. I kl. 8
32. Radoslav Petkov
Kostadin Gurlev
BG
BG
  Łada 21011 gr. II kl. 8
33. Heiki Ohu
Toomas Diener
SU
SU
  Łada 21011 1600 gr. II kl. 8
34. Jean-Marc Lach
Patrice Jop
F
F
  Renault 12 Gordini gr. II kl. 8
35. Georgi Karamatov
Ivan Budinov
BG
BG
  Łada 1600 gr. II kl. 8
37. Vello Grunberg
Aarne Timusk
SU
SU
  Łada 21011 1600 gr. II kl. 8
38. Zoltan Garay
Endre Barabas
H
H
  Łada 21011 1600 gr. II kl. 8
39. Wiesław Cygan
Romuald Zbigniew Kabulski
PL
PL
OBR FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
40. Józef Ważny
Kazimierz Brzozowski
PL
PL
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
41. Vallo Soots
Toomas Putmaker
SU
SU
  Łada 21011 gr. II kl. 8
42. Georgi Petrov
Ivan Gospodinov
BG
BG
  Łada 21011 1600 gr. II kl. 8
43. I. Galat "Baba"
Tibor Dekany
H
H
  Łada 21011 1600 gr. II kl. 8
45. Andrzej Radecki
Waldemar Bidziński
PL
PL
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
46. Andrzej Wodziński
Jan Wojciechowski
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
48. Stanisław Wyka
Karol Piekarski
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
49. Bogdan Drągowski
Stanisław Brzozowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
50. Todor Poptoschev
Ludmil Georgiev
BG
BG
  Łada 21011 1600 gr. II kl. 8
51. Laszlo Kovacs
Antal Bobor
H
H
  Łada 21011 1600 gr. II kl. 8
52. Jerzy Wierzbołowski
Zbigniew Kopycki
PL
PL
  Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
55. Christa Herrmann
Ulla Stuck
D
D
  Audi 80 GTE gr. I kl. 8
56. Thorvald Andersen
Borge Kinger
DK
DK
  Datsun 1600 gr. I kl. 8
59. Ivan Trendafilov
Petar Bochkov
BG
BG
  Łada 1300 gr. II kl. 7
61. Wolfgang Freyther
Werner Ruschkamp
D
D
  Toyota Corolla gr. I kl. 8
62. Jerzy Kobyliński
Marcin Osiowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
63. Jeremi Doria-Dernałowicz
Jacek Lisicki
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8
65. Tadeusz Kudłaty
Julian Obrocki
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8
66. Laszlo Franczel
Laszlo Kardos
H
H
  Łada 1300 gr. II kl. 7
68. Kornel Karpati
Istvan Csabai
H
H
  Łada 1300 gr. II kl. 7
69. Lech Radkiewicz
Waldemar Grim
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7
73. Karl Wyttendaele
Raymond Raux
B
B
  Alfa Romeo 2000 GTV gr. II kl. 9-15
74. Wacław Janowski
Walenty Małachowski
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Fiat 128 Sport SL gr. I kl. 3-6
75. Waldemar Ogrodniczak
Jerzy Jasinowski
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1300 gr. II kl. 7
80. Stefan Saliński
Michał Chroniowski
PL
PL
  Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7
81. Andrzej Witkowicz
Marek Rompel
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 128 Coupe 3 porte gr. I kl. 7
82. Tadeusz Maftyjewicz
Janusz Błaszkiewicz
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7
83. Adam Masłowiec
Andrzej Białowąs
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7
84. Ryszard Nowak
Paweł Stojanowski
PL
PL
  Polski Fiat 125p 1300 gr. I kl. 7
85. Doru Gandu
Vionel Iordanescu
R
R
  Dacia 1300 gr. I kl. 7
86. Eugeniu Ionescu Cristea
Cristea Tutunaru
R
R
  Dacia 1300 gr. I kl. 7
87. Stefan Vasile
Matei Simonescu
R
R
  Dacia 1300 gr. I kl. 7
88. Ilie Olteanu
Ovidiu Scobai
R
R
  Dacia 1300 gr. I kl. 7
89. Dieter Heimburger
Roland Weitz
DDR
DDR
  Wartburg 353 W gr. II kl. 3-6
91. Erwin Hartwich
Armin Wilss
DDR
DDR
  Wartburg 353 W gr. II kl. 3-6
92. Jean-Laurent Paris
Marchand
F
F
  Autobianchi A112 Abarth gr. I kl. 3-6
93. Winfried Heitzmann
Bernd Fromman
DDR
DDR
  Wartburg 353 gr. II kl. 3-6
94. Andrzej Lubiak
Maciej Wisławski
PL
PL
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 650 gr. II kl. 3-6
95. Heinz Galle
Thomas Schroter
DDR
DDR
  Trabant 601 gr. II kl. 3-6
96. Janusz Szerla
Jerzy Stopa
PL
PL
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 650 gr. II kl. 3-6
97. Christian Meischner
Rainer Leonhardt
DDR
DDR
  Trabant 601 gr. II kl. 3-6
98. Józef Makowiecki
Zbigniew Aulicki
PL
PL
  Polski Fiat 126p 650 gr. II kl. 3-6
99. Ehrenfried Seltmann
Heinz Hoffmann
DDR
DDR
  Trabant 601 gr. II kl. 3-6
100. Marek Ryndak
Maria Bator
PL
PL
Automobilklub Stomil Dębica Polski Fiat 126p 650 gr. II kl. 3-6
101. Thomas Fischer
Jochen Wolf
DDR
DDR
  Trabant 601 gr. II kl. 3-6

[Strona główna] [Rajdy] [Rajd Polski 1978 - ERC] [Rajd Polski 1978 - PPiP]
  NEWS NEWS