<< 7
el. RMPST 1995 - Grójec] [Strona
główna] [Rajdy terenowe] [RMPST 1995] [1 el. RMPST 1996 - Gorzów
>>
[8 el. RMPST 1995 - Rajd
Jelcza] [R. Jelcza 1995 -
lista startowa]
Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 341 km, w tym 16 odcinków specjalnych
o łącznej długości 110,59 km.
Odcinki specjalne:
- I etap: OS 1: Poligon I (8,60 km); OS 2: Poligon II (9,81); OS
3: Dobrzykowice - Nadolice (5,22); OS 4: Bajkał (4,57); OS 5:
Nowy Dwór - Minkowice (6,94); OS 6: Piaskownia Awida (6,11); OS
7: Marcinkowice Lotnisko (4,84); OS 8: Poligon I (8,60); OS 9:
Poligon II (9,81)
- II etap: OS 10: Poligon I (8,60); OS 11: Poligon II (9,81); OS
12: Dobrzykowice - Nadolice (5,22); OS 13: Bajkał (4,57); OS 14:
Nowy Dwór - Minkowice (6,94); OS 15: Piaskownia Awida (6,11); OS
16: Marcinkowice Lotnisko (4,84)
Pogoda: mokro
Wyniki rajdu: | |||||
Samochody terenowe (gr. II): | |||||
1. | Władimir Dunajew Anatolij Singur |
RUS RUS |
STAK A. O. UAZ | UAZ 4695 | 2:23:36 |
2. | Wieniamin Dżapajew Jurij Bajkin |
RUS RUS |
STAK A. O. UAZ | UAZ 31512 | 2:25:25 |
3. | Georges Lansac Luis Gueirrero |
F F |
Buggy Chrysler | 2:27:19 | |
4. | Dariusz Andrzejewski Edward Nowicki |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Jeep Wrangler | 2:50:02 |
5. | Martin Hahle Petra Huber |
D D |
European Trophy Team | Suzuki SJ 413 | 2:58:15 |
6. | Francois Dzimira Frederic Raggi |
F F |
Buggy Renault | 3:02:22 | |
7. | Aleksandr Mirecki Jouzu Burenko |
UA UA |
LUAZ | LUAZ | 3:05:15 |
8. | Andrzej Dudziak Włodzimierz Wojtkiewicz |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | GAZ 69 | 3:13:12 |
9. | Jacek Paśkiewicz Tadeusz Szymański |
PL PL |
Automobilklub Gorzowski | GAZ 69 M | 3:17:56 |
10. | Piotr Beaupre Jacek Lisicki |
PL PL |
Autotraper Łódź | Mitsubishi Pajero | 3:23:26 |
11. | Tino Schmidt Holm Schmidt |
D D |
Schmidt Raid Sport | Mercedes G | 3:25:20 |
12. | Gerhard Bulla Nixel Hartmut |
D D |
European Trophy Team | Range Rover | 3:39:23 |
13. | Rudolf Herrmann Richard Herrmann |
D D |
Off-Road Aigner 4x4 | Daihatsu | 3:40:23 |
14. | Guido Lechner Veronika Korber |
D D |
Off-Road Aigner 4x4 | Mercedes G | 3:59:15 |
15. | Mieczysław Bojgen Zygmunt Siwicki |
PL PL |
Autotraper Łódź | Scout 4x4 | 4:25:48 |
Odpadli: | |||||
OS 15 |
Stefan Aerts Marian Glabus |
B B |
Off-Road Aigner 4x4 | Unimog 404 | |
po |
Richard Ruck Konrad Bader |
D D |
Off-Road Aigner 4x4 | Mercedes G | |
OS 11 |
Stanisław Lisowski Piotr Binaś |
PL PL |
Automobilklub Gorzowski | Merlis 3000 | (defekt) |
OS 10 |
Bartosz Dulemba Rafał Rzepka |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | GAZ "Niuniuś" 69 | |
Start |
Maciej Majchrzak Paweł Broncher |
PL PL |
Autotraper Łódź | Mitsubishi Pajero | |
Start |
Jaroslav Buchar Josef Vlk |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | UAZ 469 | |
Start |
Roman Flaga Marek Flaga |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Łada Niva | |
Start |
Thomas Lichtel Arnold Pintzinger |
D D |
Nissan Y 60 | ||
Meta |
Jerzy Dębski Izabela Skuza |
PL PL |
Automobilklub Gorzowski | Mercedes 280 G | |
OS 9 |
Wojciech Koziński Wojciech Wojtczak |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | GAZ 65 | |
OS 9 |
Franco Deckert Torsten Seibt |
D D |
European Trophy Team | Range Rover | |
OS 9 |
Hubert Ścibor Lech Duliński |
PL PL |
Automobilklub Polski | GAZ 69 M | |
OS 8 |
Andrzej Derkacz Piotr Pikulicki |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | UAZ 469 B | |
OS 8 |
Michael Weimer Tino Frochtling |
D D |
Off-Road Aigner 4x4 | Mercedes G | |
OS 8 |
Leszek Czajkowski Dariusz Zych |
PL PL |
Automobilklub Polski | GAZ 69 M | |
OS 8 |
Jerzy Kociński Zbigniew Rak |
PL PL |
Autotraper Łódź | Mercedes 280 G | |
OS 7 |
Roland Kania Bartłomiej Dynasiewicz |
PL PL |
Automobilklub Opolski | GAZ 69 M | |
OS 6 |
Andrzej Martynkin Tomasz Tokarski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Samurai | |
OS 6 |
Krzysztof Sajda Ineta Bajor-Sajda |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | UAZ 469 B | |
OS 5 |
Tomasz Recław Dariusz Frankiewicz |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Land Rover | |
OS 5 |
Wojciech Mętel Tadeusz Andrzejewski |
PL PL |
Autotraper Łódź | Toyota Land Cruiser | |
OS 5 |
Maciej Przybylski Paweł Siepka |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | UAZ 469 B | |
OS 3 |
Jacek Dmochowski Piotr Buczek |
PL PL |
Autotraper Łódź | Mitsubishi Pajero | |
OS 3 |
Jean-Paul Pain Marek Jurczak |
F PL |
Mitsubishi Pajero | ||
OS 3 |
Milan Liska Jiri Volf |
CZ CZ |
Fox Cargo Roto Plzen | Nissan Patrol | |
OS 3 |
Jacek Blum Maciej Blum |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Muscel 461 | |
OS 3 |
Henrik Strasser Markus Hubinger |
D D |
Off-Road Aigner 4x4 | Mercedes G GFA | |
OS 2 |
Mariusz Laskowski Barbara Rewerska |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Jeep Wrangler | |
OS 2 |
Piotr Małuszyński Jacek Czerwiński |
PL PL |
Autotraper Łódź | SAM 3600 | (silnik) |
OS 2 |
Aleksandr Malkow Władisław Danilin |
RUS RUS |
STAK A. O. UAZ | UAZ 31514 | |
OS 2 | Arkadiusz Sąsara Zbigniew Stawski |
PL PL |
Automobilklub Polski | GAZ 67 B | |
OS 2 | Sergiej Gradyski Vladimer Shiprikevich |
UA UA |
Lutski Autozawod | LUAZ | |
OS 1 |
Aleksandr Jerszow Gennadij Jerszow |
RUS RUS |
STAK A. O. UAZ | UAZ 31514 | |
OS 1 |
Jacques Lete Jean-Louis Burton |
F F |
Toyota Hi-Lux 65 | ||
OS 1 | Roman Uchański Norbert Ćwikliński |
PL PL |
Automobilklub Gorzowski | Jeep Wrangler | |
OS 1 | Eliza Kordyl Małgorzata Egzmond |
PL PL |
Survival Team - Automobilklub Gorzowski | GAZ 69 AM | |
OS 1 | Mieczysław Kaplita Sławomir Głowacz |
PL PL |
Automobilklub Gorzowski | Willys MB | |
OS 1 | Zbigniew Trzuskolas Rafał Chmielewski |
PL PL |
ATZ Z. Trzuskolas | Isuzu Trooper | |
OS 1 | Janusz Kiernicki Marek Nycz |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | GAZ 69 E | |
OS 1 | Piotr Krzemiński Krzysztof Krzemiński |
PL PL |
UAZ 469 B | ||
przed |
Maciej Kalinowski Maciej Skura |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | GAZ 46 MAW | |
Wystartowały 54 załogi, sklasyfikowano 15. | |||||
Samochody ciężarowe (gr. III) |
|||||
1. | Jan Kornicki Zbigniew Klofta |
PL PL |
ZS Jelcz SA | Jelcz S-442 | 2:45:05 |
2. | Walter Lietz Franz Wieczorek |
D D |
Off-Road Aigner 4x4 | Ural DA 4333 | 3:13:14 |
3. | Detlef Haberkorn D. Silberkuhl G. Kauer |
D D D |
Off-Road Aigner 4x4 | MAN Kat AD | 3:13:36 |
4. | Jarosław Najwer Tadeusz Rzepka |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | ZIŁ 131 | 3:16:48 |
5. | Klaus Leihener Franz Aigner Angelika Stahl |
D D D |
Off-Road Aigner 4x4 | MAN 14.240 | 3:38:27 |
6. | Tomasz Zackiewicz Wojciech Zakowicz |
PL |
ZS Jelcz SA | Jelcz S-442 | 3:41:09 |
Odpadli: | |||||
OS 3 | Zbigniew Białek Ireneusz Skoreński |
PL |
ZS Jelcz SA | Jelcz S-442 | |
OS 2 | Albert Gasser Andreas Pusch |
D D |
Off-Road Aigner 4x4 | Unimog S / 404.1 | |
OS 2 | Alicja Paśkiewicz Ewa Paśkiewicz |
PL PL |
Automobilklub Gorzowski | Jeep 715-M | |
Wystartowało 9 załóg, sklasyfikowano 6. | |||||
W klasyfikacji motocyklistów (gr. I) zwyciężył Wojciech Rencz (KTM 300 Enduro; 1:41:06) przed Andrzejem Tomiczkiem (Yamaha 250; 1:50:23) i Zbigniewem Lechem (Kawasaki 250; 1:50:35) | |||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. | STAK A. O. UAZ | 35 pkt. | |||
2. | Off-Road Aigner 4x4 | 35 pkt. | |||
3. | ZS Jelcz SA | 26 pkt. | |||
4. | Automobilklub Dolnośląski | 15 pkt. | |||
5. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 10 pkt. | |||
6. | Four Wheel Fun | 8 pkt. | |||
7. | Automobilklub Gorzowski | 2 pkt. | |||
8. | Autotraper Łódź | 1 pkt. | |||
9. | ATZ | 0 pkt. | |||
10. | Survival Team | 0 pkt. |
<< 7
el. RMPST 1995 - Grójec] [Strona
główna] [Rajdy terenowe] [RMPST 1995] [1 el. RMPST 1996 - Gorzów
>>
[8 el. RMPST 1995 - Rajd
Jelcza] [R. Jelcza 1995 -
lista startowa]