[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [Rajd Elmot 1994 - wyniki] [Rajd Elmot 1994 - filmy]


Lista startowa Rajdu Elmot 1994

1. Paweł Przybylski
Krzysztof Gęborys
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Toyota Celica GT4 kl. A-8
2. Waldemar Doskocz
Aleksander Dragon
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16V kl. A-7

3.

Krzysztof Hołowczyc
Maciej Wisławski
Toyota Motor Poland - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4 kl. N-4
4. Wiesław Stec
Maciej Maciejewski
I Kom. Bank SA / Rafineria Czechowice - Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant VR-4 Evo kl. N-4
5. Romuald Chałas
Zbigniew Atłowski
Mobil Rally Team - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth kl. N-4
7. Robert Herba
Artur Skorupa
Tedex Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Nissan Sunny GTi-R kl. A-8
9. Bohdan Ludwiczak
Antoni Akuczonek
Elf - Moto Klub Olsztyn Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. A-8
11. Jan Chróścik
Aleksander Woźnica
Automobilklub Lubelski Renault 5 GT Turbo kl. A-8
12. Andrzej Chojnacki
Piotr Namysłowski
T. A. I. - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth kl. N-4
14. Sławomir Szaflicki
Andrzej Górski
Klub Przyjaciół Forda
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Ford Escort RS Cosworth kl. N-4
15. Cezary Fuchs
Jakub Mroczkowski
ADAX Rally Automobilklub Dolnośląski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Ford Escort RS Cosworth kl. N-4

16.

Maciej Kołomyjski
Sławomir Łuba
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. N-4
17. Dariusz Wirkijowski
Marcin Augustyn
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. N-4
18. Ryszard Granica
Mieczysław Sieczkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Mitsubishi Galant VR-4 kl. N-4
19. Robert Gryczyński
Tomasz Ryborz
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. N-4

20.

Mariusz Ficoń
Marek Skrobot
Rafineria Czechowice Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Karkonoski
Ford Escort RS Cosworth kl. N-4

21.

Zenon Sawicki
Jarosław Baran
Tedex Rally Team Automobilklub Polski
Automobilklub Krakowski
Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. N-4

22.

Andrzej Dudkowiak
Mariusz Sobczak
Automobilklub Dolnośląski Renault Clio 16V kl. N-3
25. Bogdan Herink
Barbara Stępkowska
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio Williams kl. A-7

26.

Jan Hamera
Mirosław Gąssowski
Automobilklub Dolnośląski Lancia Delta Integrale kl. A-8

27.

Piotr Świeboda
Malina Wiechowska
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski Opel Kadett GSi 16V kl. A-7
28. Lesław Orski
Tomasz Chmiel
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-7
29. Jerzy Wierzbołowski
Maciej Pasławski
Automobilklub Dolnośląski Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-7

30.

Włodzimierz Skrodzki
Erwin Meisel
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-7

31.

Ryszard Plucha
Tomasz Jendrysik
Automobilklub Polski
Automobilklub Karkonoski
Polonez 1600 C kl. A-6
32. Robert Kępka
Klaudiusz Rak
Renault Polska - Automobilklub Śląski Renault Clio Williams kl. N-3

33.

Jerzy Pajdak
Witold Sadowski
Automobilklub Krakowski Renault Clio 16V kl. N-3

34.

Jacek Jerschina
Andrzej Białowąs
Shell Helix Motor Oil Team - Automobilklub Polski Peugeot 309 GTi 16V kl. N-3

36.

Krzysztof Wołkowyski
Robert Domański
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GSi 16V kl. N-3

37.

Janusz Kulig
Dariusz Burkat
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski Opel Kadett GSi 16V kl. N-3

38.

Roman Wrona
Lech Wójcik
Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio Williams kl. N-3
39. Mirosław Rusiecki
Leszek Gontarz
Automobilklub Morski Peugeot 309 kl. N-3

40.

Waldemar Malinowski
Andrzej Grigorjew
Automobilklub Polski Opel Kadett GSi kl. N-3
42. Jerzy Dyszy
Krzysztof Różański
Shell Helix Motor Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 Rally kl. A-6

43.

Piotr Granica
Marek Kaczmarek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift kl. A-6

44.

Bogdan Jankowski
Jarosław Majewski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada 2108 Samara kl. A-6

45.

Artur Wodniak
Maciej Wodniak
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski Polonez 1600 C kl. A-6

46.

Piotr Sapko
Olgierd Koperkiewicz
Automobilklub Krakowski FSO 1600 kl. A-6

47.

Piotr Cekiera
Artur Kobos
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski Honda Civic VTEC kl. N-2
48. Janusz Damentko
Joanna Zwolińska
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Toyota Corolla GTi kl. N-2
50. Bogusław Bach
Krzysztof Watała
Automobilklub Dolnośląski
Automobilklub Sudecki
Suzuki Swift GTi kl. N-2

51.

Tadeusz Majcher
Robert Bastaja
Automobilklub Dolnośląski FSO kl. N-2
52. Damian Gielata
Paweł Boratyn
Toyota Motor Poland Automobilklub Krakowski
KKS Elita
Toyota Corolla GTi kl. N-2
53. Konrad Gałusza
Tomasz Malec
Automobilklub Dolnośląski Honda Civic VTEC kl. N-2

55.

Jacek Sikora
Jacek Sciciński
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento kl. A-0
56. Krzysztof Koczur
Sławomir Grabarkiewicz
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento kl. A-0
57. Włodzimierz Pawluczuk
Marek Bała
Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento kl. A-0

58.

Marek Ryndak
Katarzyna Misky
Rafineria Jedlicze - Moto Car 93 Rzeszów Fiat Cinquecento kl. A-0

59.

Artur Orlikowski
Jacek Kossakowski
Shell Helix Motor Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento kl. N-2

60.

Piotr Gadomski
Romuald Porębski
Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento kl. A-0
62. Jan Chudzikiewicz
Jarosław Przybyła
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p kl. A-FSM
63. Cezary Zaleski
Krzysztof Rzucidło
Automobilklub Polski Polski Fiat 126p kl. A-FSM

64.

Wojciech Gruszczyński
Tomasz Kubacki
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p kl. A-FSM

65.

Zbigniew Kotarba
Krzysztof Schenk
Aquila Rally Team Automobilklub Krakowski
Automobilklub Tarnowski
Polski Fiat 126p kl. A-FSM

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [Rajd Elmot 1994 - wyniki] [Rajd Elmot 1994 - filmy]