[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1974] [Rajd Dolnośląski 1974 - wyniki]
Lista startowa: | ||||
1. | Alojzy Orawiec Jaromin Najda |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 |
2. |
Mieczysław Kleczek Andrzej Kapitan |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 |
3. |
Zbigniew Baranowski Bogumił Baranowski |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 |
4. |
Andrzej Grzegorzek Krystian Grzęźla |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 |
5. |
Janusz Szczęśniak Andrzej Siniarski-Czaplicki |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | gr. I kl. 1-2 |
6. |
Andrzej Nowicki Jerzy Dyszy |
Automobilklub Warszawski | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 |
7. |
Henryk Podsiedlik Jacek Żukowski |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | gr. I kl. 1-2 |
8. |
Mateusz Gawdzik Eugeniusz Koper |
Automobilklub Radom | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 |
9. |
Marek Sikora Marek Derejski |
Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p | gr. I kl. 1-2 |
10. |
Henryk Metych Mieczysław Piszczek |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | gr. I kl. 1-2 |
11. |
Romuald Szymański Henryk Nowak |
Automobilklub Dolnośląski | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 |
14. |
Andrzej Radecki Zygmunt Domagalski |
AMK Stomil Olsztyn | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
15. |
Ksawery Leszczyński Barbara Różanowicz-Keller |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
16. |
Zbigniew Bieniewski Andrzej Koper |
Automobilklub Warszawski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
17. |
Stanisław Fiedor Tadeusz Betlej |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
18. |
Witold Kołder Marek Włoch |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
19. |
Ryszard Bazała Adam Sendek |
Automobilklub Dolnośląski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
20. |
Andrzej Kaczmarek Andrzej Klejna |
Automobilklub Wielkopolski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
21. | Andrzej Lubiak Marek Szczepaniak |
Automobilklub Morski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 |
24. |
Jerzy Janczak Jerzy Baran |
Automobilklub Śląski | Syrena 104 | gr. I kl. 3-4 |
25. |
Zbigniew Baran Jan Wodnicki |
Automobilklub Krakowski | Syrena 104 | gr. I kl. 3-4 |
28. | Adam Masłowiec Krzysztof Piotrowski |
Automobilklub Śląski | Syrena 105 | gr. II kl. 3-4 |
29. |
Marek Ryndak Czeslaw Gawlak |
Automobilklub Stomil Dębica | Syrena 104 | gr. II kl. 3-4 |
32. | Zbigniew Eysmont Marek Pawłowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 127p | gr. I kl. 5-6 |
33. |
Jan Szewczyk Antoni Wloka |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 127p | gr. I kl. 5-6 |
34. |
Marek Rompel Andrzej Witkowicz |
Automobilklub Krakowski | Wartburg 353 | gr. I kl. 5-6 |
35. |
Andrzej Mielcarek ? |
Automobilklub Wielkopolski | Wartburg 353 | gr. I kl. 5-6 |
36. |
Marian Woszczyna Wojciech Grim |
Automobilklub Podlaski | Fiat 850 Sport | gr. I kl. 5-6 |
39. |
Henryk Mandera Grzegorz Chmielewski |
Automobilklub Śląski | Wartburg 353 | gr. II kl. 5-6 |
40. |
Kazimierz Jaromin Andrzej Nytko |
Automobilklub Krakowski | Skoda 1100 | gr. II kl. 5-6 |
41. | Wacław Janowski Henryk Krakowczyk |
Automobilklub Śląski | Wartburg 353 | gr. II kl. 5-6 |
44. |
Janusz Dąbrowski Zenon Keller |
Automobilklub Śląski | Fiat 128 Sport SL | gr. I kl. 7 |
45. | Krystian Bielowski Józef Skowronek |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. I kl. 7 |
46. |
Ryszard Pawlitka Jerzy Wilbik |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. I kl. 7 |
47. |
Franciszek Aromiński Andrzej Komorowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. I kl. 7 |
48. |
Stefan Saliński Michał Chroniowski |
Automobilklub Dolnośląski | Dacia 1300 | gr. I kl. 7 |
51. |
Ryszard Grychtoł Wojciech Ondraczek |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 |
52. |
Janusz Głąbiński Henryk Kłoda |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 |
53. |
Romuald Syryca Zdzisław Nowak |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 |
54. | Albin Śliski Krzysztof Szaykowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 |
55. |
Bogusław Grum Andrzej Postawka |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 |
56. |
Tadeusz Kudłaty Wojciech Pepłowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 |
59. |
Jerzy Komraus Rajmund Orzanna |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
60. |
Adam Pizkozub Zbigniew Szczotka |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
61. |
Andrzej Rysak Jerzy Kazanowski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
62. |
Jerzy Bielicki Zbigniew Sternal |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
63. |
Marek Karczewski Jan Wojciechowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
64. |
Karol Łosiak Jeremi Doria-Dernałowicz |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
65. |
Stanisław Wyka Andrzej Wodziński |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
66. |
Zbigniew Kempiński Jerzy Szulc |
Automobilklub Łódź | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
67. | Jerzy Kobyliński Daniel Frenkler |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
68. |
Janusz Książkiewicz Józef Ważny |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
69. |
Tomasz Ciecierzyński Piotr Mystkowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
70. |
Witold Waszkiewicz Elżbieta Waszkiewicz |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
71. |
Włodzimierz Markowski Jacek Stawiński |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
72. |
Ryszard Nowicki Wojciech Schramm |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
73. |
Stanisław Turczuk Tadeusz Maftyjewicz |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 |
76. | Andrzej Jaroszewicz Irena Jaroszewicz |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p Monte Carlo 1600 | gr. II kl. 8 |
77. |
Krzysztof Komornicki Jacek Różański |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1600 | gr. II kl. 8 |
78. | Błażej Krupa Jerzy Landsberg |
AMK Stomil Olsztyn | Renault R 12 Gordini | gr. II kl. 8 |
79. |
Włodzimierz Groblewski Januariusz Czerwoniec |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 |
80. |
Maciej Sowiński Tadeusz Przybysz |
Automobilklub Stomil Dębica | BMW 1602 | gr. II kl. 8 |
81. |
Marian Bień Ryszard Adamek |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 |
82. |
Andrzej Kalina Tomasz Sroka |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 |
83. |
Jerzy Bachtin Marian Wangrad |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 |
86. | Lelio Lattari Marek Szramowski |
Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo 2000 GTV | gr. I kl. 9-13 |
87. |
Henryk Ziemski Wiesław Grabarczyk |
AMK Stomil Olsztyn | BMW 2002 Ti | gr. I kl. 9-13 |
88. |
Zygmunt Chełstowski Ryszard Kopczyk |
Automobilklub Wielkopolski | Volvo 144 S | gr. I kl. 9-13 |
91. | Janusz Wojtyna Romana Wojtyna |
Automobilklub Stomil Dębica | Ford Capri 3000 GXL | gr. II kl. 9-13 |
94. |
Andrzej Smorawiński Zbigniew Kołaczkowski |
KM Winogrady - Poznań | Porsche Carrera RS | gr. III |
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1974] [Rajd Dolnośląski 1974 - wyniki]