<< 5 el. KMP 1997 - Bydgoszcz] [Strona główna] [Karting] [KMP 1998] [2 el. KMP 1998 - Biłgoraj >>
Wyniki: | |||
Intercontinental A - Klasyfikacja indywidualna: |
|||
1. | Piotr Soja | Taboss Kart Nysa | |
2. | Rafał Rulski | Automobilklub Polski | |
3. | Michał Ołdakowski | MAK Warszawa | |
4. |
Maciej Kaczmarek | Automobilklub Wielkopolski | |
Intercontinental A - Klasyfikacja klubowa: | |||
1. | Automobilklub Polski | 93 pkt. | |
2. | Automobilklub Wielkopolski | 90 pkt. | |
KN 100 Junior - Klasyfikacja indywidualna: | |||
1. | Robert Kubica | Automobilklub Krakowski | |
2. | Jakub Kupidura | Automobilklub Radomski | |
3. | Paweł Soja | Taboss Kart Nysa | |
4. |
Piotr Anuszkiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
... |
|||
9. |
Artur Willmann | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
KN 100 Junior - Klasyfikacja klubowa: | |||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 85 pkt. | |
2. | Automobilklub Wielkopolski | 76 pkt. | |
3. | Automobilklub Dolnośląski | 61 pkt. | |
KN 125 Wyścigowa - Klasyfikacja indywidualna: | |||
1. | Marek Jasiński | Duet Zielona Góra | |
2. | Tomasz Pasiuk | Automobilklub Zielonogórski | |
3. | Paweł Kuźniak | Automobilklub Zielonogórski | |
... | |||
7. | Tomasz Strozik | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
KN 125 Wyścigowa - Klasyfikacja klubowa: | |||
1. | Automobilklub Zielonogórski | 95 pkt. | |
2. | Duet Zielona Góra | 92 pkt. | |
3. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 77 pkt. | |
KN 60 Kadet - Klasyfikacja indywidualna: |
|||
1. | Jakub Buziuk | Automobilklub Wielkopolski | |
2. | Piotr Kozłowiecki | Automobilklub Wielkopolski | |
3. | Wojciech Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
4. | ? | ||
5. | Sebastian Różański | ||
6. |
Patrycja Szymańska | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
7. | ? | ||
8. | Piotr Szmidt | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
KN 60 Kadet - Klasyfikacja klubowa: | |||
1. | Automobilklub Wielkopolski | 99 pkt. | |
2. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 88 pkt. | |
3. | Taboss Kart Nysa | 44 pkt. | |
KN 50 Młodzik 02 - Klasyfikacja indywidualna: |
|||
1. | Piotr Malik | Automobilklub Wielkopolski | |
2. | Tomasz Fołtyn | Automobilklub Wielkopolski | |
3. | Łukasz Witkowski | Automobilklub Wielkopolski | |
4. |
Mateusz Rozmysłowicz | Duet Zielona Góra | |
5. |
Paweł Soja | Taboss Kart Nysa | |
KN 50 Młodzik 02 - Klasyfikacja klubowa: | |||
1. | Automobilklub Wielkopolski | 103 pkt. | |
2. | Automobilklub Zielonogórski | 72 pkt. |
<< 5 el. KMP 1997 - Bydgoszcz] [Strona główna] [Karting] [KMP 1998] [2 el. KMP 1998 - Biłgoraj >>