<< GSMP 1999] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 2001 >>
29-30.04.2000 | 1 i 2 eliminacja GSMP | Góra Św. Anny |
17-18.06.2000 | 3 i 4 eliminacja GSMP | 22. Bieszczadzki
Wyścig Górski (GSMP) 22. Bieszczadzki Wyścig Górski (Mistrzostwa Strefy Europy Centralnej) |
8-9.07.2000 | 5 i 6 eliminacja GSMP | 3. Grand Prix Sopot |
9-10.09.2000 | 7 i 8 eliminacja GSMP | 23. Bieszczadzki Wyścig Górski |
Klasyfikacja generalna: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | PRC Argo-Alfa Romeo | 20 | 20 | (1) | 4 | 20 | 15 | 12 | 10 | 101 |
2. | Jan Kościuszko | Chłopskie Jadło Okocim RT - A. Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo IV; Toyota Celica GT-Four | 10 | 10 | 15 | (6) | 10 | 10 | 15 | 12 | 82 |
3. | Lech Koraszewski | A. Kędzierzyńsko-Kozielski | Audi S2 | 15 | 12 | 20 | 20 | (1) | 4 | 4 | 4 | 79 |
4. | Paweł Dytko | Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer Evo V | 12 | 15 | 15 | 20 | 1 | 1 | 64 | ||
5. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391 | 8 | 10 | 20 | 20 | 58 | ||||
6. | Tomasz Witkowicz | Automobilklub Częstochowski | Estonia 25-Łada | 12 | 15 | 8 | 6 | 41 | ||||
7. | Mariusz Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Galant | 2 | 12 | 8 | 8 | 3 | 3 | 36 | ||
8. | Wiesław Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer Evo III | 6 | 1 | 12 | 12 | 1 | 1 | 33 | ||
9. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Reynard; Estonia 21-Łada | 10 | 8 | 6 | 8 | 32 | ||||
10. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 GTR | 4 | 0 | 10 | 15 | 29 | ||||
11. | Grzegorz Duda | Automobilklub Małopolski | Nissan Sunny GTi-R | 6 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6 | 1 | 1 | 21 |
12. | Tomasz Mikołajczyk | Vital Auto Racing Team - A. Polski | Ford Escort RS Cosworth | 4 | 8 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 19 |
13. | Jarosław Hebzda | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | ||||
14. | Piotr Dytko | Automobilklub Wielka Sowa | Mitsubishi Lancer Evo IV | 3 | 6 | 1 | 2 | 12 | ||||
15. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Honda Integra | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 11 | ||
16. | Marek Kozłowski | Automobilklub Lubelski | Subaru Impreza | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 7 | |
17. | Piotr Kaźmierczak | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | Alfa Romeo 156 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | (1) | 7 |
18. |
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16 S | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | (1) | 7 |
19. |
Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | (1) | 7 |
20. |
Janusz Damentko | Automobilklub Orski | Volkswagen Scirocco GTi | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 |
21. |
Michał Kunicki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | (1) | 7 |
22. |
Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 |
23. |
Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 |
24. |
Paweł Kamiński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | (1) | 7 |
25. |
Witold Szybowski | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | Alfa Romeo 156 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | (1) | 7 |
26. |
Andrzej Michalik | Chłopskie Jadło RT - Moto Car 93 Rzeszów | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | |
27. |
Aleksander Opioła | Automobilklub Małopolski | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 | |
28. |
Robert Halicki | Automobilklub Opolski | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | |
29. |
Mirosław Drożdż | ZETO Rzeszów - A. Rzeszowski | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | (1) | 7 | |
30. |
Mirosław Giziński | Statoil Racing Team - A. Opolski | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 |
31. |
Krzysztof Tobiasz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | (1) | 7 |
32. |
Andrzej Wróbel | Automobilklub Opolski | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | (1) | 7 | |
33. |
Robert Romuzga | Automobilklub Podkarpacki | Fiat Cinquecento | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 |
34. |
Dariusz Maciejczyk | Automobilklub Małopolski | Opel Astra | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
35. |
Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
36. |
Łukasz Cybulko | Automobilklub Podlaski | Peugeot 106 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
37. |
Tomasz Chamielec | Automobilklub Opolski | Renault Clio | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 |
38. |
Maciej Kluczka | Automobilklub Opolski | Volkswagen Golf | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
39. |
Michał Szerla | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | |||
40. |
Robert Kus | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | |||
41. |
Adam Krysiak | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
42. |
Paweł Hildebrański | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
43. |
Michał Syroka | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
44. |
Miłosz Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 |
45. |
Krzysztof Żukowski | Automobilklub Małopolski | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | |||
46. |
Jarosław Olak | Automobilklub Polski | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | |||
47. |
Witold Wilk | Automobilklub Małopolski | Polski Fiat 126p | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 |
48. |
Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | ||
49. |
Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Alfa Romeo 156 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | ||
50. |
Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Alfa Romeo 156 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | |||
51. |
Janusz Jania | Automobilklub Krakowski | Peugeot 205 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 |
52. |
Mirosław Gąsecki | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | |||
53. |
Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | Fiat | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 |
54. |
Marcin Bełtowski | Automobilklub Krakowski | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | |||
55. |
Maciej Kosil | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | |||
56. |
Jacek Żołądź | Automobilklub Podkarpacki | Peugeot 106 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||||
57. |
Marek Gaciarz | Automobilklub Śląski | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | |||||
58. |
Arkadiusz Pałosz | Automobilklub Śląski | Peugeot 205 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||||
59. |
Andrzej Słota | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
60. |
Marcin Gaciarz | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||||
61. |
Bartosz Gruszczyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | |||||
62. |
Filip Janeczek | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | ||||
63. |
Stefan Karnabal | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||||
64. |
Jakub Wdowiak | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||||
65. |
Michał Uliarczyk | Automobilklub Śląski | Peugeot 306 S16 | 1 | 2 | 3 | ||||||
66. |
Michał Gołębiowski | Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | 2 | 1 | 3 | ||||||
67. |
Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane | 1 | 1 | 1 | 3 | |||||
68. |
Hubert Massalski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Skoda Felicia | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | ||||
69. |
Wit Wawrzycki | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | |||||
70. |
Leszek Gontarz | Automobilklub Orski | Toyota Corolla | 1 | 1 | 1 | 3 | |||||
71. |
Marek Ryndak | Rafineria Jasło - Moto Car 93 Rzeszów | 1 | 1 | 1 | 3 | ||||||
72. |
Marek Mateja | Automobilklub Śląski | Renault 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | |||
73. |
Wojciech Myszkier | Automobilklub Wielkopolski | 1 | 1 | 2 | |||||||
74. |
Maciej Kołomyjski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 1 | 1 | 2 | ||||||
75. |
Marek Glier | Automobilklub Polski | 1 | 1 | 2 | |||||||
76. |
Zdzisław Ulkowski | Automobilklub Orski | Volkswagen Golf | 1 | 1 | 2 | ||||||
77. |
Marcin Laskowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 106 | 1 | 1 | 2 | ||||||
78. |
Karol Falk | Automobilklub Orski | Volkswagen Golf | 1 | 1 | 2 | ||||||
79. |
Piotr Zaleski | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 2 | |||||||
80. |
Jakub Kaczyński | Automobilklub Orski | Renault Clio | 1 | 1 | 2 | ||||||
81. |
Marcin Śliwiński | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 2 | |||||||
82. |
Marcin Ślązok | Automobilklub Śląski | Skoda Felicia | 1 | 1 | 2 | ||||||
83. |
Dominik Durczok | Automobilklub Śląski | Suzuki Swift | 1 | 1 | 2 | ||||||
84. |
Piotr Baran | Automobilklub Śląski | Citroen AX | 1 | 1 | 2 | ||||||
85. |
Włodzimierz Groblewski | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 2 | |||||||
86. |
Kamil Lewandowski | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 2 | |||||||
87. |
Adam Partyka | Automobilklub Małopolski | 1 | 1 | 2 | |||||||
88. |
Łukasz Zoll | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 1 | 1 | 2 | |||||||
89. |
Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 1 | 1 | 2 | |||||||
90. |
Marek Koprys | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 2 | |||||||
91. |
Piotr Sapko | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 2 | |||||||
92. |
Bartłomiej Steinhof | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 2 | ||||||
93. |
Paweł Stefanicki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 2 | ||||||
94. |
Maciej Kuczma | Automobilklub Małopolski | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||||
95. |
Paweł Biernat | Automobilklub Opolski | 1 | 1 | 2 | |||||||
96. |
Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 2 | |||||||
97. |
Tomasz Seredyński | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 2 | |||||||
98. |
Dariusz Poloński | Automobilklub Śląski | 1 | 1 | 2 | |||||||
99. |
Maciej Lubiak | Automobilklub Olsztyński | 1 | 1 | 2 | |||||||
100. |
Piotr Krotoszyński | Automobilklub Polski | 1 | 1 | 2 | |||||||
101. |
Zygmunt Konieczek | Automobilklub Morski | 1 | 1 | 2 | |||||||
102. |
Damian Kinda | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 2 | |||||||
103. |
Maciej Jabczyński | Automobilklub Orski | Polski Fiat 126p | 1 | 1 | 2 | ||||||
104. |
Wojciech Skiba | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 2 | |||||||
Grupa E: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. |
Tomasz Witkowicz | Automobilklub Częstochowski | Estonia 25-Łada | 20 | 20 | 15 | 12 | 67 | ||||
2. |
Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391 | 12 | 15 | 20 | 20 | 67 | ||||
3. |
Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Reynard; Estonia 21-Łada | 15 | 12 | 12 | 15 | 54 | ||||
4. |
Piotr Kaźmierczak | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | 10 |
10 |
20 |
|||||||
Grupa CN + C3: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. |
Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | PRC Argo-Alfa Romeo | 20 |
20 |
20 |
20 |
20 |
20 |
20 |
(20) |
140 |
Grupa H: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Lech Koraszewski | A. Kędzierzyńsko-Kozielski | Audi S2 | 20 | 20 | 20 | 20 | (8) | 15 | 15 | 15 | 125 |
2. | Mariusz Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Galant | 10 | 15 | 20 | 20 | 12 | 12 | 89 | ||
3. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Honda Integra | 12 | 10 | 12 | 12 | 8 | 8 | 62 | ||
4. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 GTR | 15 | 0 | 20 | 20 | 55 | ||||
5. | Jarosław Hebzda | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra | 15 | 15 | 8 | 12 | 50 | ||||
6. | Marek Kozłowski | Automobilklub Lubelski | Subaru Impreza | 0 | 12 | 6 | 10 | 0 | 10 | 10 | 48 | |
7. | Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane | 10 | 10 | 2 | 6 | 2 | 4 | 34 | ||
8. | Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane | 12 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 25 |
9. | Janusz Damentko | Automobilklub Orski | Volkswagen Scirocco GTi | 1 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4 | 18 |
10. | Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane | 8 |
6 |
2 |
16 |
|||||
11. | Michał Kunicki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 3 | 1 | 3 | 1 | (1) | 3 | 3 | 2 | 16 |
12. | Wojciech Myszkier | Automobilklub Wielkopolski | 4 | 10 | 14 | |||||||
13. | Marcin Laskowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 106 | 6 | 6 | 12 | ||||||
14. | Zdzisław Ulkowski | Automobilklub Orski | Volkswagen Golf | 3 | 8 | 11 | ||||||
15. | Janusz Jania | Automobilklub Krakowski | Peugeot 205 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 11 |
16. | Maciej Kluczka | Automobilklub Opolski | Volkswagen Golf | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | ||
17. | Marcin Gładysz | Gładysz Racing Team - AMK Tarnów | 0 | 8 | 8 | |||||||
18. | Hubert Massalski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Skoda Felicia | 0 | 1 | 4 | 3 | 8 | ||||
19. | Karol Falk | Automobilklub Orski | Volkswagen Golf | 1 | 6 | 7 | ||||||
20. | Piotr Zaleski | Automobilklub Orski | 6 | 1 | 7 | |||||||
21. | Arkadiusz Pałosz | Automobilklub Śląski | Peugeot 205 | 2 | 3 | 1 | 1 | 7 | ||||
22. | Paweł Kamiński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | (1) | 7 |
23. | Aleksander Opioła | Automobilklub Małopolski | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 | |
24. | Robert Halicki | Automobilklub Opolski | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | |
25. | Andrzej Wróbel | Automobilklub Opolski | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | (1) | 7 | |
26. | Krzysztof Żukowski | Automobilklub Małopolski | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | |||
27. | Witold Wilk | Automobilklub Małopolski | Polski Fiat 126p | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 |
28. | Marek Gaciarz | Automobilklub Śląski | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | |||||
29. | Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | Fiat | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 |
30. | Adam Gładysz | Gładysz Racing Team - AMK Tarnów | 0 | 4 | 4 | |||||||
31. | Robert Kus | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | |||||
32. | Filip Janeczek | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | ||||
33. | Marcin Gaciarz | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||||
34. | Jakub Wdowiak | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||||
35. | Jakub Kaczyński | Automobilklub Orski | Renault Clio | 1 | 2 | 3 | ||||||
36. | Wit Wawrzycki | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | |||||
37. | Andrzej Słota | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | ||||
38. | Marek Ryndak | Rafineria Jasło - Moto Car 93 Rzeszów | 1 | 1 | 1 | 3 | ||||||
39. | Leszek Gontarz | Automobilklub Orski | Toyota Corolla | 1 | 1 | 1 | 3 | |||||
40. | Marek Mateja | Automobilklub Śląski | Renault 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | |||
41. | Marcin Śliwiński | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 2 | |||||||
42. | Piotr Baran | Automobilklub Śląski | Citroen AX | 1 | 1 | 2 | ||||||
43. | Kamil Lewandowski | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 2 | |||||||
44. | Marek Koprys | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 2 | |||||||
45. | Zygmunt Konieczek | Automobilklub Morski | 1 | 1 | 2 | |||||||
46. | Maciej Jabczyński | Automobilklub Orski | Polski Fiat 126p | 1 | 1 | 2 | ||||||
Grupa A: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Jan Kościuszko | Chłopskie Jadło RT - A. Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo IV; Toyota Celica GT-Four | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | (20) | 140 |
2. | Tomasz Mikołajczyk | Vital Auto Racing Team - A. Polski | Ford Escort RS Cosworth | 15 | 15 | 12 | 0 | 15 | 0 | 15 | 15 | 87 |
3. | Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort | 8 | 4 | 15 | 12 | (4) | 6 | 10 | 12 | 67 |
4. | Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16 S | 12 | 10 | 8 | 8 | 10 | 10 | 3 | (3) | 61 |
5. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 10 | 12 | 4 | 15 | 8 | 0 | 49 | ||
6. | Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Alfa Romeo 156 | 3 | 4 | 0 | 15 | 12 | 10 | 44 | ||
7. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Alfa Romeo 156 | 6 | 10 | 10 | 6 | 6 | 38 | |||
8. | Piotr Kaźmierczak | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | Alfa Romeo 156 | 6 | 8 | 6 | 8 | 8 | 36 | |||
9. | Maciej Kołomyjski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 12 | 12 | 24 | ||||||
10. |
Witold Szybowski | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | Alfa Romeo 156 | 1 |
1 |
2 |
6 |
1 |
(1) |
4 |
4 |
19 |
11. | Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8 | 0 | 1 | 19 |
12. | Mirosław Drożdż | ZETO Rzeszów - A. Rzeszowski | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | (1) | 9 | |
13. | Michał Szerla | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8 | |||
14. | Andrzej Michalik | Chłopskie Jadło RT - Moto Car 93 Rzeszów | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 8 | |
15. | Mirosław Gąsecki | Automobilklub Orski | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 7 | |||
16. | Robert Szelc | Automobilklub Małopolski | 6 | 0 | 6 | |||||||
17. | Marcin Ślązok | Automobilklub Śląski | Skoda Felicia | 3 | 3 | 6 | ||||||
18. | Łukasz Zoll | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 1 | 4 | 5 | |||||||
19. | Marcin Bełtowski | Automobilklub Krakowski | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | |||
20. | Włodzimierz Groblewski | Automobilklub Orski | 3 | 1 | 4 | |||||||
21. | Adam Partyka | Automobilklub Małopolski | 1 | 2 | 3 | |||||||
22. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 2 | 1 | 3 | |||||||
23. | Robert Kus | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 2 | |||||||
24. | Piotr Sapko | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 2 | |||||||
25. | Maciej Kuczma | Automobilklub Małopolski | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||||
Grupa N: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Paweł Dytko | Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer Evo V | 20 | 20 | 20 | 20 | 15 | 15 | 110 | ||
1. | Wiesław Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer Evo III | 20 | 20 | 15 | 15 | 20 | 20 | 110 | ||
3. | Grzegorz Duda | Automobilklub Małopolski | Nissan Sunny GTi-R | 15 | 12 | 15 | 0 | 12 | 12 | 12 | 12 | 90 |
4. | Dariusz Maciejczyk | Automobilklub Małopolski | Opel Astra | 6 | 6 | 12 | 15 | 8 | 4 | 51 | ||
5. | Piotr Dytko | Automobilklub Wielka Sowa | Mitsubishi Lancer Evo IV | 12 | 15 | 10 | 10 | 47 | ||||
6. | Tomasz Chamielec | Automobilklub Opolski | Renault Clio | 3 | 0 | 8 | 10 | 3 | 0 | 10 | 10 | 44 |
7. | Łukasz Cybulko | Automobilklub Podlaski | Peugeot 106 | 4 | 4 | 10 | 8 | 6 | 6 | 38 | ||
8. | Krzysztof Tobiasz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 2 | 6 | 1 | (1) | 6 | 8 | 25 |
9. | Mirosław Giziński | Statoil Racing Team - A. Opolski | Fiat Cinquecento | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | 25 |
10. | Jacek Żołądź | Automobilklub Podkarpacki | Peugeot 106 | 6 | 12 | 2 | 1 | 21 | ||||
11. | Michał Gołębiowski | Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | 10 | 8 | 18 | ||||||
11. | Michał Uliarczyk | Automobilklub Śląski | Peugeot 306 S16 | 8 | 10 | 18 | ||||||
13. | Robert Romuzga | Automobilklub Podkarpacki | Fiat Cinquecento | 0 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 3 | 4 | 16 |
14. | Miłosz Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 14 |
15. | Marek Glier | Automobilklub Polski | 4 | 8 | 12 | |||||||
16. | Paweł Hildebrański | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 7 | ||
17. | Adam Krysiak | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | ||
18. | Michał Syroka | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
19. | Jarosław Olak | Automobilklub Polski | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | |||
20. | Dominik Durczok | Automobilklub Śląski | Suzuki Swift | 2 | 3 | 5 | ||||||
21. | Maciej Kosil | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | |||
22. | Bartłomiej Steinhof | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento | 2 | 2 | 4 | ||||||
23. | Bartosz Gruszczyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | |||||
24. | Stefan Karnabal | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||||
25. | Paweł Stefanicki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 2 | ||||||
26. | Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 2 | |||||||
27. | Paweł Biernat | Automobilklub Opolski | 1 | 1 | 2 | |||||||
28. | Dariusz Poloński | Automobilklub Śląski | 1 | 1 | 2 | |||||||
29. | Tomasz Seredyński | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 2 | |||||||
30. | Piotr Krotoszyński | Automobilklub Polski | 1 | 1 | 2 | |||||||
31. | Maciej Lubiak | Automobilklub Olsztyński | 1 | 1 | 2 | |||||||
32. | Damian Kinda | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 2 | |||||||
33. | Wojciech Skiba | Automobilklub Orski | 1 | 1 | 2 | |||||||
Klasa E-F3: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. |
Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391 | 1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
||||
Klasa E-1600: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Tomasz Witkowicz | Automobilklub Częstochowski | Estonia 25-Łada | 2 | 2 | 2 | 1 | 7 | ||||
2. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Reynard; Estonia 21-Łada | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | ||||
Klasa E-1300: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Piotr Kaźmierczak | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | 1 |
1 |
2 |
|||||||
Klasa H-2000: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Honda Integra | 6 | 6 | 10 | 10 | 2 | 2 | 36 | ||
2. | Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane | 4 | 6 | 4 | 4 | 4 | 3 | 25 | ||
3. | Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 |
4. | Zdzisław Ulkowski | Automobilklub Orski | Volkswagen Golf | 6 | 6 | 12 | ||||||
5. | Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane | 3 | 3 | 3 | 9 | |||||
6. | Maciej Kluczka | Automobilklub Opolski | Volkswagen Golf | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 9 | ||
7. | Karol Falk | Automobilklub Orski | Volkswagen Golf | 3 | 4 | 7 | ||||||
8. | Arkadiusz Pałosz | Automobilklub Śląski | Peugeot 205 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5 | ||||
9. | Jakub Kaczyński | Automobilklub Orski | Renault Clio | 0 | 2 | 2 | ||||||
Klasa H-1600: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Janusz Damentko | Automobilklub Orski | Volkswagen Scirocco GTi | 4 | 10 | 10 | 10 | 6 | 3 | 0 | 6 | 49 |
2. | Michał Kunicki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 6 | (2) | 6 | 6 | 10 | 10 | 4 | 3 | 45 |
3. | Janusz Jania | Automobilklub Krakowski | Peugeot 205 | 10 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 1 | 25 | |
4. | Paweł Kamiński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 23 | |
5. | Marcin Laskowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 106 | 10 | 10 | 20 | ||||||
6. | Hubert Massalski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Skoda Felicia | 0 | 4 | 6 | 4 | 14 | ||||
7. | Andrzej Słota | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | ||||
8. | Marek Mateja | Automobilklub Śląski | Renault 5 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6 | |||
9. | Piotr Baran | Automobilklub Śląski | Citroen AX | 2 | 3 | 5 | ||||||
10. | Leszek Gontarz | Automobilklub Orski | Toyota Corolla | 2 | 1 | 0 | 3 | |||||
Klasa H-1150: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | Fiat | 10 | 10 | 4 | 10 | 0 | 0 | 3 | 0 | 37 |
2. | Aleksander Opioła | Automobilklub Małopolski | 6 | 6 | 6 | 6 | 3 | 4 | 0 | 3 | 34 | |
3. | Wit Wawrzycki | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | 10 | 10 | 0 | 10 | 30 | |||||
4. | Robert Halicki | Automobilklub Opolski | 4 | 4 | 0 | 4 | 1 | 3 | 10 | 4 | 30 | |
5. | Robert Kus | Automobilklub Krakowski | 6 | 6 | 6 | 6 | 24 | |||||
6. | Marek Ryndak | Rafineria Jasło - Moto Car 93 Rzeszów | 3 | 10 | 3 | 16 | ||||||
7. | Andrzej Wróbel | Automobilklub Opolski | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 | 2 | 15 | |
8. | Krzysztof Żukowski | Automobilklub Małopolski | 1 | 3 | 3 | 2 | 4 | 1 | 14 | |||
9. | Filip Janeczek | Automobilklub Krakowski | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
Klasa H-126p: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Witold Wilk | Automobilklub Małopolski | Polski Fiat 126p | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 |
2. | Jakub Wdowiak | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 2 | 3 | 2 | 2 | 9 | ||||
3. | Marcin Gaciarz | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 1 | 1 | 2 | 2 | 6 | ||||
4. | Maciej Jabczyński | Automobilklub Orski | Polski Fiat 126p | 1 | 2 | 3 | ||||||
Klasa A-2000: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16 S | 3 | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | (1) | 15 |
2. | Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | (2) | 14 |
3. | Adam Partyka | Automobilklub Małopolski | 1 | 1 | 2 | |||||||
4. | Łukasz Zoll | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 1 | 1 | 2 | |||||||
Klasa A-1600: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Marcin Bełtowski | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 7 | ||||
2. | Marcin Ślązok | Automobilklub Śląski | Skoda Felicia | 1 | 2 | 3 | ||||||
3. | Włodzimierz Groblewski | Automobilklub Orski | 2 | 1 | 3 | |||||||
Klasa A-1150: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 6 | 6 | 4 | 6 | 10 | 10 | 0 | 4 | 46 |
2. | Michał Szerla | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | 10 | 4 | 2 | 3 | 10 | 10 | 39 | |||
3. | Mirosław Gąsecki | Automobilklub Orski | 6 | 10 | 4 | 0 | 6 | 6 | 32 | |||
4. | Andrzej Michalik | Chłopskie Jadło RT - Moto Car 93 Rzeszów | 3 | 3 | 2 | 0 | 6 | 4 | 4 | 1 | 23 | |
5. | Mirosław Drożdż | ZETO Rzeszów - A. Rzeszowski | (1) | 2 | 3 | 3 | 3 | 6 | 3 | 3 | 23 | |
6. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 4 | 4 | 8 | |||||||
7. | Piotr Sapko | Automobilklub Krakowski | 2 | 2 | 4 | |||||||
8. | Robert Kus | Automobilklub Krakowski | 2 | 1 | 3 | |||||||
9. | Maciej Kuczma | Automobilklub Małopolski | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | |||||
Klasa A-PAR: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 3 | 4 | 3 | 4 | 4 | 0 | 18 | ||
2. | Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Alfa Romeo 156 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 4 | 17 | ||
3. | Piotr Kaźmierczak | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | Alfa Romeo 156 | 2 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 | 14 | ||
4. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Alfa Romeo 156 | 2 | 4 | 3 | 2 | 2 | 13 | |||
5. | Witold Szybowski | Vital Auto Racing T. - A. Krakowski | Alfa Romeo 156 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | (1) | 11 |
6. | Maciej Kołomyjski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 6 | 4 | 10 | ||||||
Klasa N-2000: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Dariusz Maciejczyk | Automobilklub Małopolski | Opel Astra | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 15 | ||
2. | Michał Uliarczyk | Automobilklub Śląski | Peugeot 306 S16 | 4 | 6 | 10 | ||||||
2. | Michał Gołębiowski | Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | 6 | 4 | 10 | ||||||
4. | Tomasz Chamielec | Automobilklub Opolski | Renault Clio | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | |
5. | Marek Glier | Automobilklub Polski | 2 | 3 | 5 | |||||||
Klasa N-1600: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Łukasz Cybulko | Automobilklub Podlaski | Peugeot 106 | 3 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 14 | ||
2. | Jacek Żołądź | Automobilklub Podkarpacki | Peugeot 106 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | ||||
3. | Dominik Durczok | Automobilklub Śląski | Suzuki Swift | 2 | 1 | 3 | ||||||
4. | Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | 1 | 1 | 2 | |||||||
Klasa N-1150: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Mirosław Giziński | Statoil Racing Team - A. Opolski | Fiat Cinquecento | 10 | 10 | 0 | 6 | 0 | 10 | 6 | 4 | 46 |
2. | Krzysztof Tobiasz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 6 | 2 | 4 | 10 | 6 | 0 | 4 | 6 | 38 |
3. | Miłosz Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 3 | 0 | 10 | 0 | 4 | 3 | 3 | 2 | 25 |
4. | Robert Romuzga | Automobilklub Podkarpacki | Fiat Cinquecento | 0 | 4 | 6 | 4 | 3 | 2 | 2 | 3 | 24 |
5. | Paweł Stefanicki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | 10 | 4 | 14 | ||||||
6. | Adam Krysiak | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6 | 14 | ||
7. | Paweł Hildebrański | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 1 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | ||
8. | Michał Syroka | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 9 | ||
9. | Stefan Karnabal | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | ||||
10. | Bartłomiej Steinhof | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento | 1 | 1 | 2 | ||||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||
1. | Vital Auto Racing Team | 2 | 12 | 7 | 15 | 16 | 12 | 21 | 85 | |||
2. | Statoil Racing Team | 10 | 10 | 6 | 10 | 6 | 4 | 46 | ||||
3. | Chłopskie Jadło Racing Team | 5 | 5 | 4 | (2) | 8 | 6 | 6 | 3 | 37 | ||
4. | Gładysz Racing Team | 5 | 5 | |||||||||
Pogrubioną czcionką wyróżniono zwodników, którym przyznano tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Polski. |
Eliminacje: 1 i 2 - Góra św. Anny, 3 i 4 - Bieszczadzki W. G., 5 i 6 - GP Sopot, 7 i 8 - Bieszczadzki W. G.
Podział samochodów startujących w GSMP na grupy
według regulaminów FIA:
- Grupa E - Samochody formuł wyścigowych.
- Grupa CN+C3 - Prototypy sportowe o pojemności skokowej silnika
do 3000 cm3
- Grupa H - Samochody nie homologowane, lub takie które
utraciły homologację.
- Grupa A - Samochody turystyczne wyprodukowane w ilości co
najmniej 2500 egzemplarzy w ciągu kolejnych 12 miesięcy z
dużą ilością możliwych przeróbek polepszających osiągi
pojazdu.
- Grupa N - Samochody turystyczne wyprodukowane w
ilości co najmniej 2500 egzemplarzy w ciągu kolejnych 12
miesięcy. Prawie całkowity zakaz przeróbek mających na celu
poprawienie osiągów samochodu.
Samochody startujące w GSMP podzielone
były na klasy:
- klasa E-F3 - samochody formuły 3 - silniki do
2000 cm3, maksymalnie 4-cylindrowe, bez doładowania
- Klasa E-1600 - samochody wyścigowe do 1600 cm3
- Klasa E-1300 - samochody wyścigowe do 1300 cm3
- klasa H+2000 - samochody gr. H powyżej 2000 cm3
- klasa H-2000 - samochody gr. H do 2000 cm3
- klasa H-1600 - samochody gr. H do 1600 cm3
- klasa H-1150 - samochody gr. H do 1150 cm3
- klasa H-126p - klasa markowa Polski Fiat 126p według ostatniej
homologacji gr. A
- klasa A+2000 - samochody gr. A powyżej 2000 cm3
- klasa A-2000 - samochody gr. A do 2000 cm3
- klasa A-1600 - samochody gr. A do 1600 cm3
- klasa A-1150 - samochody gr. A do 1150 cm3
- klasa A-PAR - samochody Alfa Romeo 156 przygotowane zgodnie z
regulaminem wyścigowego Pucharu Alfy Romeo
- klasa N+2000 - samochody gr. N powyżej 2000 cm3
- klasa N-2000 - samochody gr. N do 2000 cm3
- klasa N-1600 - samochody gr. N do 1600 cm3
- klasa N-1150 - samochody gr. N do 1150 cm3
Samochody klas H+2000, A+2000 i N+2000 mogły zdobywać punkty tylko w klasyfikacji generalnej, oraz w grupie.
Punkty w klasyfikacji generalnej i w grupach przyznawano za 10 pierwszych miejsce według klucza: 20-15-12-10-8-6-4-3-2-1. Za 11-te i dalsze miejsca przyznawano również 1 punkt.
miejsce: |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
6 i więcej startujących - punkty: | 10 | 6 | 4 | 3 | 2 | 1 |
5 startujących - punkty: | 6 | 4 | 3 | 2 | 1 | |
4 startujących - punkty: | 4 | 3 | 2 | 1 | ||
3 startujących - punkty: | 3 | 2 | 1 | |||
2 startujących - punkty: | 2 | 1 | ||||
1 startujący - punkty: | 1 |
Do końcowej klasyfikacji mistrzostw zawodnikom zaliczano 7 najlepszych wyników. W klasyfikacji uwzględniano zawodników, którzy ukończyli co najmniej dwie eliminacje GSMP.
W przypadku jednakowej ilości punktów w
klasyfikacji końcowej o lepszym miejscu decydowały następujące kryteria :
a) większa ilość lepszych miejsc w rundach;
b) w przypadku dalszej równości -
ex aequo.
Zasady przyznawania tytułów mistrzowskich:
1. W klasyfikacji generalnej - Mistrz Polski
2. W grupach i w klasach w zależności od ilości
sklasyfikowanych:
- przy 10 zawodnikach - Mistrz Polski,
- przy 14 zawodnikach - Mistrz Polski i Wicemistrz Polski,
- przy 18 zawodnikach - Mistrz Polski, I i II Wicemistrz Polski.
Klasyfikacja zespołów sponsorskich
Zespół stanowili wszyscy zawodnicy reprezentujący danego
sponsora. Do wyniku liczyły się punkty zdobyte w klasach przez
jednego do trzech najlepszych zawodników zespołu.
Zawodnik wykluczony z zawodów za odstępstwa techniczne choćby w jednej rundzie, nie mógł ubiegać się o tytuł mistrzowski w żadnej dyscyplinie samochodowej w tym sezonie.
Źródła:
- Auto Sport 2000
- Motor 2000
- Sport 2000
- "Wielkie ściganie 2000" - Mirosław Rutkowski
<< GSMP 1999] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 2001 >>