<< 3 i 4 el. GSMP 1998 - 18. Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1998] [7 i 8 el. GSMP 1998 - 19. Bieszczadzki W. G. >>
Długość trasy: 3,050 km
Wyniki 5 eliminacji GSMP: | |||||
1. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | 1. gr. E 1. kl. E-2000 |
3:06,928 |
2. | Cezary Fuchs | Sprandi - Automobilklub Dolnośląski | Toyota Celica GT-Four | 1. gr. A 1. kl. A+2000 |
3:09,398 |
3. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Alfa Romeo 155 TS | 1. gr. H 1. kl. H-2000 |
3:16,878 |
4. | Wiesław Stec | Boryszew - Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 1. gr. N 1. kl. N+2000 |
3:17,553 |
5. | Jan Kościuszko | Chłopskie Jadło - Automobilklub Krakowski | Renault Maxi Clio | 2. gr. A 1. kl. A-2000 |
3:20,483 |
6. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 2. gr. H 1. kl. H+2000 |
3:21,697 |
7. | Bartłomiej Baniowski | Automobilklub Krakowski | Subaru Impreza WRX | 2. gr. N 2. kl. N+2000 |
3:22,321 |
8. | Zbigniew Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 3. gr. N 3. kl. N+2000 |
3:22,479 |
9. | Grzegorz Wozowicz | Stomil Dębica | Estonia 21-Łada | 2. gr. E 1. kl. E-1600 |
3:23,527 |
10. | Krzysztof Wodziński | Jet-Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Van Diemen RF 95-Łada | 3. gr. E 1. kl. E-1300 |
3:24,322 |
11. | Mariusz Kostrzak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW M3 E36 | 3. gr. H 2. kl. H+2000 |
3:24,450 |
12. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | 4. gr. H 3. kl. H+2000 |
3:28,915 |
13. | Maciej Fac | ASK Przemyśl | Audi 890 S-2 | 3. gr. A 2. kl. A+2000 |
3:29,363 |
14. | Jarosław Hebzda | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra | 4. gr. N 4. kl. N+2000 |
3:31,939 |
15. | Marcin Kasztelan | Automobilklub Orski | Opel Astra GSi 16V | 5. gr. N 1. kl. N-2000 |
3:32,528 |
Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Honda | 4. gr. E 2. kl. E-1600 |
||
Krzysztof Gawlik | ASK Przemyśl | Estonia 21-Łada | 8. gr. E | ||
Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Toyota Carina E | 5. gr. H 4. kl. H+2000 |
||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla MR2 | 6. gr. H 1. kl. H-1600 |
||
Michał Kunicki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 7. gr. H 2. kl. H-2000 |
||
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 6. gr. N 2. kl. N-2000 |
||
Andrzej Stachurski | Automobilklub Lubelski | Subaru Legacy RS | 7. gr. N 5. kl. N+2000 |
||
Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | 8. gr. N 1. kl. N-PRM |
3:41,543 | |
Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 2. kl. N-PRM | ||
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 3. kl. N-PRM | ||
Krzysztof Gałecki | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 4. kl. N-PRM | ||
Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 5. kl. N-PRM | ||
Natalia Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Renault Megane Coupe | 7. kl. N-PRM | ||
Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 8. kl. N-PRM | ||
Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 1. kl. N-PCS | 3:50,470 | |
Tomasz Płaczek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 2. kl. N-PCS | ||
Paweł Stefanicki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento Sporting | 3. kl. N-PCS | ||
Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 4. kl. N-PCS | ||
Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 5. kl. N-PCS | ||
Marcin Keller | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 6. kl. N-PCS | ||
Artur Walczak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 8. kl. N-PCS | ||
Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 4. gr. A 1. kl. A-1150 |
3:56,603 | |
Aleksander Opioła | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 5. gr. A 2. kl. A-1150 |
||
Mirosław Gąsecki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento Abarth | 6. gr. A 3. kl. A-1150 |
||
Mirosław Drożdż | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento Sporting | 7. gr. A 4. kl. A-1150 |
||
Łukasz Olejnik | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 1. kl. N-PC | 4:06,647 | |
Tomasz Witkowicz | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 2. kl. N-PC | ||
Piotr Gołdyn | LKT Wyczół | Fiat Cinquecento 900 | 3. kl. N-PC | ||
Paweł Dziewiątkowski | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 4. kl. N-PC | ||
Paweł Melwiński | Automobilklub Bydgoski | Fiat Cinquecento 900 | 5. kl. N-PC | ||
Marek Haczyk | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento 900 | 6. kl. N-PC | ||
Nie sklasyfikowani m. in.: | |||||
Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391-Mugen | kl. E-2000 | (wypadek) |
|
Artur Glinczewski | Automobilklub Wielkopolski | Reynard 893-Volkswagen | kl. E-1600 | (elektryka) |
|
Wyniki 6 eliminacji GSMP: | |||||
1. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | 1. gr. E 1. kl. E-2000 |
2:52,945 |
2. | Artur Glinczewski | Automobilklub Wielkopolski | Reynard 893-Volkswagen | 2. gr. E 1. kl. E-1600 |
3:07,206 |
3. | Andrzej Dziurka | Alda -Automobilklub Polski | Alfa Romeo 155 TS | 1. gr. H 1. kl. H-2000 |
3:08,762 |
4. | Jan Kościuszko | Chłopskie Jadło - Automobilklub Krakowski | Renault Maxi Clio | 1. gr. A 1. kl. A-2000 |
3:11,251 |
5. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Honda | 3. gr. E 2. kl. E-1600 |
3:11,636 |
6. | Wiesław Stec | Boryszew - Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 1. gr. N 1. kl. N+2000 |
3:12,560 |
7. | Mariusz Kostrzak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW M3 E36 | 2. gr. H 1. kl. H+2000 |
3:12,787 |
8. | Zbigniew Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 2. gr. N 2. kl. N+2000 |
3:13,924 |
9. | Krzysztof Wodziński | Jet-Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Van Diemen RF 95-Łada | 4. gr. E 1. kl. E-1300 |
3:14,065 |
10. | Grzegorz Wozowicz | Stomil Dębica | Estonia 21-Łada | 5. gr. E 3. kl. E-1600 |
3:14,885 |
11. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | 3. gr. H 2. kl. H+2000 |
3:15,493 |
12. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Toyota Carina E | 4. gr. H 3. kl. H+2000 |
3:15,707 |
13. | Bartłomiej Baniowski | Automobilklub Krakowski | Subaru Impreza WRX | 3. gr. N 3. kl. N+2000 |
3:15,843 |
14. | Jarosław Hebzda | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra | 4. gr. N 4. kl. N+2000 |
3:17,546 |
15. | Tomasz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 5. gr. H 4. kl. H+2000 |
3:18,959 |
16. |
Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 6. gr. E 4. kl. E-1600 |
|
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla MR2 | 6. gr. H 1. kl. H-1600 |
||
Michał Kunicki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 7. gr. H 2. kl. H-2000 |
||
Marek Gaciarz | Automobilklub Śląski | Peugeot 309 | 9. gr. H | ||
Tomasz Mikołajczyk | Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 2. gr. A 1. kl. A+2000 |
||
Maciej Fac | ASK Przemyśl | Audi 890 S-2 | 3. gr. A 2. kl. A+2000 |
||
Mirosław Drożdż | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento Sporting | 4. gr. A 1. kl. A-1150 |
3:47,278 | |
Mirosław Gąsecki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento Abarth | 5. gr. A 2. kl. A-1150 |
||
Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 6. gr. A 3. kl. A-1150 |
||
Aleksander Opioła | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 7. gr. A 4. kl. A-1150 |
||
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 6. gr. N 2. kl. N-2000 |
||
Andrzej Stachurski | Automobilklub Lubelski | Subaru Legacy RS | 7. gr. N 5. kl. N+2000 |
||
Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | 8. gr. N 1. kl. N-PRM |
||
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 2. kl. N-PRM | ||
Krzysztof Gałecki | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 3. kl. N-PRM | ||
Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 4. kl. N-PRM | ||
Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 5. kl. N-PRM | ||
Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 7. kl. N-PRM | ||
Natalia Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Renault Megane Coupe | 8. kl. N-PRM | ||
Tomasz Płaczek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 1. kl. N-PCS | ||
Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 2. kl. N-PCS | ||
Andrzej Spława-Neyman | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 3. kl. N-PCS | ||
Paweł Stefanicki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento Sporting | 4. kl. N-PCS | ||
Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 5. kl. N-PCS | ||
Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 6. kl. N-PCS | ||
Marcin Keller | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 7. kl. N-PCS | ||
Jarosław Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 8. kl. N-PCS | ||
Artur Walczak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 9. kl. N-PCS | ||
Tomasz Witkowicz | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 1. kl. N-PC | 4:00,245 | |
Paweł Melwiński | Automobilklub Bydgoski | Fiat Cinquecento 900 | 2. kl. N-PC | ||
Łukasz Olejnik | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 3. kl. N-PC | ||
Paweł Dziewiątkowski | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 4. kl. N-PC | ||
Marek Haczyk | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento 900 | 5. kl. N-PC | ||
Nie wystartował: | |||||
Cezary Fuchs | Sprandi - Automobilklub Dolnośląski | Toyota Celica GT-Four | kl. A+2000 | (silnik) |
<< 3 i 4 el. GSMP 1998 - 18. Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1998] [7 i 8 el. GSMP 1998 - 19. Bieszczadzki W. G. >>