<< 7 i 8 el. GSMP 1997 - Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1998] [3 i 4 el. GSMP 1998 - Bieszczadzki W. G. >>


30-31.05.1998 Wyścig Górski "Góra św. Anny" - 1 i 2 eliminacja GSMP

Trasa: Zdzieszowice - Góra św. Anny
Długość trasy: 3,5 km
Pogoda: słonecznie, sucho

1 eliminacja GSMP:
1. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Reynard 913-Volkswagen 1. m. w gr. E
1. m. w kl. E-2000
3:32,359
2. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391-Mugen 2. m. w gr. E
2. m. w kl. E-2000
3:36,814
3. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski PRC Argo-Alfa Romeo kl. C-3000 3:44,256
4. Lech Koraszewski Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi S-2 1. m. w gr. A
1. m. w kl. A+2000
4:01,286
5. Jan Kościuszko Chłopskie Jadło - Automobilklub Krakowski Renault Maxi Clio 2. m. w gr. A
1. m. w kl. A-2000
4:03,863
6. Piotr Bednarek Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E30 1. m. w gr. H
1. m. w kl. H+2000
4:10,559
7. Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki Toyota Carina E 2. m. w gr. H
2. m. w kl. H+2000
4:16,201
8. Jarosław Hebzda Automobilklub Małopolski Opel Calibra 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N+2000
4:16,779
9. Maciej Fac ASK Przemyśl Audi 890 S-2 3. m. w gr. A
2. m. w kl. A+2000
4:17,344
10. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio Williams 2. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2000
4:23,264
           
  Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Estonia 25-Łada 3. m. w gr. E
1. m. w kl. E-1300
 
  Marek Gaciarz Automobilklub Śląski Peugeot 309 3. m. w gr. H
1. m. w kl. H-2000
 
  Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Toyota Corolla MR2 4. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1600
 
  Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane Coupe 3. m. w gr. N
1. m. w kl. N-PRM
4:26,425
  Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Renault Megane Coupe 4. m. w gr. N
2. m. w kl. N-PRM
 
  Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski Renault Megane Coupe 3. m. w kl. N-PRM  
  Andrzej Spława-Neyman Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 1. m. w kl. N-PCS 4:44,337
  Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 2. m. w kl. N-PCS  
  Marcin Keller Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento Sporting 3. m. w kl. N-PCS  
  Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 4. m. w kl. N-PCS  
  Mirosław Giziński Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento Sporting 8. m. w kl. N-PCS  
  Jarosław Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 9. m. w kl. N-PCS  
  Łukasz Olejnik Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 900 1. m. w kl. N-PC 5:11,352
  Piotr Gołdyn LKT Wyczół Fiat Cinquecento 900 2. m. w kl. N-PC  
  Wojciech Giziński Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 900 3. m. w kl. N-PC  
  Marek Haczyk Automobilklub Krakowski Fiat Cinquecento 900 4. m. w kl. N-PC  
Nie sklasyfikowani m. in.:

2 p.

Tomasz Mikołajczyk Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth  

(silnik)

1 p.

Slavko Umicević   Honda CRX  

(wypadek)

Najszybszy podjazd: Rafał Podolski - 1:45,302
Sklasyfikowano 39 zawodników.
 
2 eliminacja GSMP:
1. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391-Mugen 1. m. w gr. E
1. m. w kl. E-2000
3:38,905
2. Jan Kościuszko Chłopskie Jadło - Automobilklub Krakowski Renault Maxi Clio 1. m. w gr. A
1. m. w kl. A-2000
3:59,144
3. Lech Koraszewski Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi S-2 2. m. w gr. A
1. m. w kl. A+2000
4:02,046
4. Henryk Mandera Automobilklub Mysłowicki Toyota Carina E 1. m. w gr. H
1. m. w kl. H+2000
4:08,780
5. Jarosław Hebzda Automobilklub Małopolski Opel Calibra 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N+2000
4:08,873
6. Piotr Bednarek Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E30 2. m. w gr. H
2. m. w kl. H+2000
4:10,348
7. Maciej Fac ASK Przemyśl Audi 890 S-2 3. m. w gr. A
2. m. w kl. A+2000
4:22,637
8. Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Toyota Corolla MR2 3. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1600
4:23,634
9. Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Estonia 25-Łada 2. m. w gr. E
1. m. w kl. E-1300
4:24,334
10. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio Williams 2. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2000
4:24,514
           
  Marek Gaciarz Automobilklub Śląski Peugeot 309 4. m. w gr. H
1. m. w kl. H-2000
 
  Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane Coupe 3. m. w gr. N
1. m. w kl. N-PRM
4:26,487
  Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Renault Megane Coupe 4. m. w gr. N
2. m. w kl. N-PRM
 
  Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski Renault Megane Coupe 3. m. w kl. N-PRM  
  Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 1. m. w kl. N-PCS 4:44,008
  Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 2. m. w kl. N-PCS  
  Marcin Keller Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento Sporting 3. m. w kl. N-PCS  
  Andrzej Spława-Neyman Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 4. m. w kl. N-PCS  
  Jarosław Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 5. m. w kl. N-PCS  
  Mirosław Giziński Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento Sporting 6. m. w kl. N-PCS  
  Łukasz Olejnik Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 900 1. m. w kl. N-PC 5:02,316
  Piotr Gołdyn LKT Wyczół Fiat Cinquecento 900 2. m. w kl. N-PC  
  Wojciech Giziński Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 900 3. m. w kl. N-PC  
  Marek Haczyk Automobilklub Krakowski Fiat Cinquecento 900 4. m. w kl. N-PC  
Nie sklasyfikowani m. in.:

2 p.

Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Reynard 913-Volkswagen kl. E-2000

(wypadek)

Nie wystartował:

tren.

Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski PRC Argo-Alfa Romeo kl. C-3000

(sprzęgło)

Najszybszy podjazd (1): Rafał Podolski - 1:44,619 (120,4 km/h)

<< 7 i 8 el. GSMP 1997 - Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1998] [3 i 4 el. GSMP 1998 - Bieszczadzki W. G. >>