Pogoda: deszcz podczas 5 eliminacji.
Wyniki 5 eliminacji GSMP: | |||||||
1. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | 1. gr. E 1. kl. E2 |
6:29,973 | ||
2. | Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Lancia | 2. gr. E 2. kl. E2 |
6:39,357 | ||
3. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 3. gr. E 3. kl. E2 |
6:46,413 | ||
4. | Stanislav Morovich | Automobilklub Opolski | Hydra 397-Alfa Romeo | 1. gr. H 1. kl. H2 |
6:54,444 | ||
5. | Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Eufra 391-Mugen | 4. gr. E 4. kl. E2 |
6:57,915 | ||
6. | Krzysztof Wodziński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 84-Łada | 5. gr. E 1. kl. E1 |
7:13,128 | ||
7. | Tomasz Mikołajczyk | Automobilklub Polski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 2. gr. H 2. kl. H2 |
7:25,283 | ||
8. | Jarosław Hebzda | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra 4x4 | 1. gr. N 1. kl. N3 |
7:28,492 | ||
9. | Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic VTi | 2. gr. N 1. kl. N2 |
8:04,746 | ||
10. | Jerzy Fontański | Automobilklub Częstochowski | Estonia 21-Łada | 6. gr. E 2. kl. E1 |
8:07,875 | ||
Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia LX | 1. gr. A 1. kl. A2 |
||||
Andrzej Dąbrowski | Automobilklub Kielecki | Peugeot 106 Rally | 3. gr. N 1. kl. N1 |
||||
Małgorzata Serbin | Carsystem Voss-SIA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 1. kl. N-PCS | ||||
Sebastian Lewandowski | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 6. gr. N 2. kl. N-PCS |
||||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 8. gr. N 3. kl. N-PCS |
||||
Grzegorz Baran | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 2. kl. N2 | ||||
Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 1. kl. N-PRM | ||||
Bogdan Jankowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 1. kl. N-RPCS | ||||
Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 2. kl. N-RPCS | ||||
Andrzej Spława-Neyman | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 1. kl. N-PC | ||||
Tomasz Witkowicz | Steller - Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 2. kl. N-PC | ||||
Wyniki 6 eliminacji GSMP + el. Mistrzostw Europy Centralnej + el. Mistrzostw Słowacji + el. Mistrzostw Węgier: | |||||||
1. | Laszlo Sasz |
H | Reynard 94 D-Judd | 5:31,409 | |||
2. | Jiri Micanek |
CZ | Lucchini P3 95M-BMW | (kl. H2) | 5:39,239 | ||
3. | Rafał Podolski | PL | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | 1. gr. E 1. kl. E2 |
6:00,591 | |
4. | Andrej Studenic | SK | Audi 80 Competition | 6:00,717 | |||
5. | Peter Ruisl | SK | Estonia 25 LR-Łada | (kl. E2) | 6:09,432 | ||
6. | Andrzej Godula | PL | Automobilklub Polski | Estonia 25-Lancia | 2. gr. E 2. kl. E2 |
6:10,256 | |
7. | Rastislav Aschmann | SK | BMW M3 Sport Evo | 6:13,763 | |||
8. | Patrik Semlbauer | CZ | Reynard 94-Opel | (kl. E2) | 6:14,600 | ||
9. | Jaroslav Krajci | SK | Estonia 25 LR-Łada | (kl. E2) | 6:18,939 | ||
10. | Stanislav Morovich | PL | Automobilklub Opolski | Hydra 397-Alfa Romeo | 1. gr. H 1. kl. H2 |
6:20,485 | |
11. | Robert Podolski | PL | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 3. gr. E 3. kl. E2 |
6:21,998 | |
12. | Mirosław Krachulec | PL | Automobilklub Częstochowski | Eufra 391-Mugen | 4. gr. E 4. kl. E2 |
6:29,232 | |
Krzysztof Wodziński | PL | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 84-Łada | 5. gr. E 1. kl. E1 |
|||
Wojciech Bełtowski | PL |
Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia LX | 1. gr. A 1. kl. A2 |
|||
Jarosław Hebzda | PL | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra 4x4 | 1. gr. N 1. kl. N3 |
|||
Andrzej Dąbrowski | PL |
Automobilklub Kielecki | Peugeot 106 Rally | 2. gr. N 1. kl. N1 |
|||
Tomasz Jaskłowski | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic VTi | 3. gr. N 1. kl. N2 |
|||
Sebastian Lewandowski | PL | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 5. gr. N 1. kl. N-PCS |
|||
Małgorzata Serbin | PL |
Carsystem Voss-SIA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 6. gr. N 2. kl. N-PCS |
|||
Tomasz Dąbrowski | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 7. gr. N 3. kl. N-PCS |
|||
Grzegorz Baran | PL |
Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | 2. kl. N2 | |||
Andrzej Derczyński | PL |
Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 1. kl. N-PRM | |||
Bogdan Jankowski | PL | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 1. kl. N-RPCS | |||
Wojciech Białowąs | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 2. kl. N-RPCS | |||
Tomasz Witkowicz | PL | Steller - Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 1. kl. N-PC | |||
Andrzej Spława-Neyman | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 2. kl. N-PC | |||
Nie sklasyfikowani m. in.: | |||||||
Jerzy Fontański | PL | Automobilklub Częstochowski | Estonia 21-Łada | kl. E1 | (koło zamachowe) |