<< 5 i 6 el. GSMP 1996 - Zvolen - Ostra Luka] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1997] [3 i 4 el. GSMP 1997 - Karkonoski W. G. >>
Trasa: Zdzieszowice
- Góra św. Anny
Długość trasy: 3,5 km.
Pogoda: opady deszczu i śniegu - podczas 1
eliminacji silne, podczas 2 el. - przelotne
Wyniki 1 eliminacji GSMP: | |||||
1. | Lech Koraszewski | Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski | Audi Coupe S2 | 1. gr. A 1. kl. A3 |
4:18,261 |
2. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Escort RS Cosworth | 1. gr. H 1. kl. H2 |
4:22,428 |
3. | Tomasz Mikołajczyk | Automobilklub Polski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 2. gr. H 2. kl. H2 |
4:25,574 |
4. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 1. gr. E 1. kl. E2 |
4:26,117 |
5. | Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Lancia | 2. gr. E 2. kl. E2 |
4:27,061 |
6. | Jan Kościuszko | Chłopskie Jadło - Automobilklub Krakowski | Renault Maxi Clio | 2. gr. A 2. kl. A3 |
4:43,110 |
7. | Jarosław Hebzda | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra 4x4 | 1. gr. N 1. kl. N3 |
4:44,950 |
8. | Krzysztof Wodziński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 84-Łada | 3. gr. E 1. kl. E1 |
4:45,497 |
9. | Paweł Dytko | Automobilklub Opolski | Ford Escort RS Cosworth | 2. gr. N 2. kl. N3 |
4:48,949 |
10. | Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia LX | 3. gr. A 1. kl. A2 |
4:50,842 |
Grzegorz Baran | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Quattro | 3. gr. H 3. kl. H2 |
||
Andrzej Węglarz | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Sporting | 3. gr. N 1. kl. N-PCS |
||
Sebastian Lewandowski | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 4. gr. N 2. kl. N-PCS |
||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 5. gr. N 3. kl. N-PCS |
||
Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic VTi | 8. gr. N 1. kl. N2 |
||
Małgorzata Serbin | Carsystem Voss-SIA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 6. kl. N-PCS | ||
Natalia Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 1. kl. N-PRM | ||
Bogdan Jankowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 1. kl. N-RPCS | ||
Tomasz Paluch | Automobilklub Karkonoski | Fiat Cinquecento Sporting | 2. kl. N-RPCS | ||
Łukasz Olejnik | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 1. kl. N-PC | ||
Tomasz Witkowicz | Steller - Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 3. kl. N-PC | ||
Nie sklasyfikowani m. in.: | |||||
Marek Mateja | Automobilklub Śląski | Suzuki Swift GTi | kl. H1 | ||
Wyniki 2 eliminacji GSMP: | |||||
1. | Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Lancia | 1. gr. E 1. kl. E2 |
3:52,541 |
2. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Escort RS Cosworth | 1. gr. H 1. kl. H2 |
4:01,150 |
3. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 2. gr. E 2. kl. E2 |
4:02,719 |
4. | Stanislav Morovich | Automobilklub Opolski | Hydra 397-Alfa Romeo | 2. gr. H 2. kl. H2 |
4:05,995 |
5. | Krzysztof Wodziński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 84-Łada | 3. gr. E 1. kl. E1 |
4:06,305 |
6. | Lech Koraszewski | Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski | Audi Coupe S2 | 1. gr. A 1. kl. A3 |
4:07,203 |
7. | Jan Kościuszko | Chłopskie Jadło - Automobilklub Krakowski | Renault Maxi Clio | 2. gr. A 2. kl. A3 |
4:13,640 |
8. | Paweł Dytko | Automobilklub Opolski | Ford Escort RS Cosworth | 1. gr. N 1. kl. N3 |
4:14,690 |
9. | Tomasz Mikołajczyk | Automobilklub Polski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 3. gr. H 3. kl. H2 |
4:18,745 |
10. | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Toyota Carina E | 4. gr. H 4. kl. H2 |
4:21,057 |
Grzegorz Baran | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Quattro | 5. gr. H 5. kl. H2 |
||
Marek Mateja | Automobilklub Śląski | Suzuki Swift GTi | 6. gr. H 1. kl. H1 |
||
Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia LX | 4. gr. A 1. kl. A2 |
||
Jarosław Hebzda | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra 4x4 | 2. gr. N 2. kl. N3 |
||
Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic VTi | 3. gr. N 1. kl. N2 |
||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 4. gr. N 1. kl. N-PCS |
||
Małgorzata Serbin | Carsystem Voss-SIA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 5. gr. N 2. kl. N-PCS |
||
Sebastian Lewandowski | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 6. gr. N 3. kl. N-PCS |
||
Natalia Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 1. kl. N-PRM | ||
Bogdan Jankowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 1. kl. N-RPCS | ||
Tomasz Paluch | Automobilklub Karkonoski | Fiat Cinquecento Sporting | 2. kl. N-RPCS | ||
Tomasz Witkowicz | Steller - Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 1. kl. N-PC | ||
Łukasz Olejnik | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 3. kl. N-PC | ||
W eliminacjach wystartowało 38 zawodników. |
<< 5 i 6 el. GSMP 1996 - Zvolen - Ostra Luka] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1997] [3 i 4 el. GSMP 1997 - Karkonoski W. G. >>