<< 3 i 4 el. GSMP 1987 - Podkarpacki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1987] [7 i 8 el. GSMP 1987 - Bystrzyca - Spalona >>
Trasa: Zdzieszowice - Góra św.
Anny
Długość trasy: 3,2 km
Wyniki 5 eliminacji GSMP: |
|||||
1. | Adolf Fesarek (CS) | Ostrava | 1. kl. 13 | 3:59,46 | |
2. | Andrzej Godula | Automobilklub Krakowski | 2. kl. 13 | 4:05,18 | |
3. | Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 3. kl. 13 | 4:08,39 | |
Lesław Orski | Automobilklub Morski | 1. kl. 12 | 4:10,05 | ||
Jan Kościuszko | Automobilklub Krakowski | FSO 1600 | 1. kl. 7 | 4:32,76 | |
Andrzej Białowąs | Automobilklub Śląski | 1. kl. 9 | 4:38,52 | ||
Tadeusz Bryczek | Automobilklub Beskidzki | 1. kl. 10 | 4:44,37 | ||
Jacek Iwanowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 2. kl. 7 | 4:45,08 | |
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | 2. kl. 10 | 4:46,88 | ||
Antoni Frączek | Automobilklub Krośnieński | 3. kl. 10 | 4:48,44 | ||
Jerzy Franek | Automobilklub Kielecki | 1. kl. 6 | 4:48,83 | ||
Jarosław Paja | KS Maraton Warszawa | FSO 1600 | 3. kl. 7 | 4:51,36 | |
Tadeusz Szewczyk | Automobilklub Dolnośląski | 1. kl. 11 | 4:52,54 | ||
Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p | 1. kl. 4 | 4:54,14 | |
Wacław Janowski | Automobilklub Dolnośląski | 2. kl. 11 | 4:58,61 | ||
Zygmunt Zając | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 2. kl. 4 | 4:59,07 | |
Tadeusz Suchoń | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 3. kl. 4 | 5:00,66 | |
Stanisław Niwczyk | Automobilklub Cieszyński | 2. kl. 6 | 5:09,51 | ||
Adam Ziąber | Automobilklub Krakowski | 1. kl. 3 | 5:11,86 | ||
Andrzej Szmerdt | Automobilklub Opolski | 2. kl. 3 | 5:12,28 | ||
Marek Oczkowski | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 1. kl. 1 | 5:18,44 | |
Jan Rutkowski | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 2. kl. 1 | 5:18,72 | |
Jarosław Strzelecki | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 1. kl. 5 | 5:18,74 | |
Wiesław Hankus | BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p | 3. kl. 1 | 5:21,27 | |
Zbigniew Balcerek | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 2. kl. 5 | 5:22,55 | |
Witold Smolarczyk | Polski Fiat 126p | 3. kl. 5 | 5:23,29 | ||
Andrzej Gogulski | Automobilklub Opolski | 3. kl. 3 | 5:23,95 | ||
Wiliam Jensik (CS) | Ichlava | 3. kl. 6 | 5:24,05 | ||
Krzysztof Jugowski | Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 1. kl. 2 | 5:56,54 | |
A. Turek | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 2. kl. 2 | 6:05,86 | |
A. Suska | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 3. kl. 2 | 6:17,69 | |
Wyniki 6 eliminacji GSMP: |
|||||
1. | Adolf Fesarek (CS) | Ostrava | 1. kl. 13 | 3:52,82 | |
2. | Andrzej Godula | Automobilklub Krakowski | 2. kl. 13 | 4:00,26 | |
3. | Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 3. kl. 13 | 4:07,14 | |
Lesław Orski | Automobilklub Morski | 1. kl. 12 | 4:10,29 | ||
Wacław Janowski | Automobilklub Dolnośląski | 1. kl. 11 | 4:10,53 | ||
Jan Kościuszko | Automobilklub Krakowski | FSO 1600 | 1. kl. 7 | 4:32,47 | |
Andrzej Białowąs | Automobilklub Śląski | 1. kl. 9 | 4:35,45 | ||
Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | 2. kl. 11 | 4:38,18 | ||
Andrzej Witkowicz | Automobilklub Krakowski | 1. kl. 3 | 4:38,33 | ||
Jacek Iwanowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 2. kl. 7 | 4:43,72 | |
Tadeusz Bryczek | Automobilklub Beskidzki | 1. kl. 10 | 4:44,69 | ||
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | 2. kl. 10 | 4:46,20 | ||
Jerzy Franek | Automobilklub Kielecki | 1. kl. 6 | 4:46,44 | ||
Tadeusz Szewczyk | Automobilklub Dolnośląski | 3. kl. 11 | 4:48,52 | ||
Jarosław Paja | KS Maraton Warszawa | FSO 1600 | 3. kl. 7 | 4:50,37 | |
Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p | 1. kl. 4 | 4:52,37 | |
Antoni Frączek | Automobilklub Krośnieński | 3. kl. 10 | 4:55,59 | ||
Tadeusz Suchoń | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 2. kl. 4 | 4:58,52 | |
Zygmunt Zając | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 3. kl. 4 | 4:58,79 | |
Stanisław Niwczyk | Automobilklub Cieszyński | 2. kl. 6 | 5:07,01 | ||
Adam Ziąber | Automobilklub Krakowski | 2. kl. 3 | 5:08,91 | ||
Andrzej Szmerdt | Automobilklub Opolski | 3. kl. 3 | 5:11,25 | ||
Zbigniew Balcerek | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 1. kl. 5 | 5:15,73 | |
Jan Rutkowski | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 1. kl. 1 | 5:17,93 | |
Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 2. kl. 1 | 5:18,05 | |
Wiesław Hankus | BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p | 3. kl. 1 | 5:18,21 | |
Jarosław Strzelecki | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 2. kl. 5 | 5:18,99 | |
Witold Smolarczyk | Polski Fiat 126p | 3. kl. 5 | 5:25,79 | ||
Krzysztof Jugowski | Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 1. kl. 2 | 5:54,93 | |
A. Turek | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 2. kl. 2 | 6:04,37 | |
A. Suska | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 3. kl. 2 | 6:13,68 |
<< 3 i 4 el. GSMP 1987 - Podkarpacki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1987] [7 i 8 el. GSMP 1987 - Bystrzyca - Spalona >>